2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bende de siskinlige ek olarak cilginca bir yorgunluk. Otururken bile yoruluyorum o derece :) bulanti baslamadi cok sukur ki insallah hicbirimiz yasamayiz en zoru bulantilar sanirim. Bide kokulara hassasim. Her kokuyu iki kati aliyorum artik ve rahatsiz ediyo migrenim oldugu icin. Ne kadar az belirti o kadar iyi. İnsallah cok rahat bir hamilelik gecirirsin canim
İnşallah böyle gider bakalım.

bende de yok endişelenme herkesinki aynı olmaz sonuçta
İnşallah böyle rahat devam eder :)

bende gösteriyim artık nasıl temizlenceğini. artık o yapar. bir de söyle bir durum var eşimin yaptığı işleri beğenmiyorum ben dip köşe yapıyorum siliyorum iyice ama o sanki yapamıyor gibime geliyor. evi süpürünce temiz oluyor ama benim içime sinmiyor :) bende arkasından olmadı yapamadın diyince morali bozuluyor farkındayım. bide hemen yoruluyor :)
Kirma adamin hevesini canim :) oldugu kadar artik.

Bi camlarım kaldı silinecek büyük temizlik olarak , ona da temizlik şirketi çağıracağım ne yapayım..
Evet kızlar kesinlikle kimyasal şeylere maruz kalmayın , çamaşır suyu falan , çok tehlikeli dikkat edin..
İnşaallah kurban bayramına kadar rahatlarız da , bayramı neşe içinde geçiririzz :dua::dua:

arkadaslar dr gittim kese gorundu icinde bebekte varmis folikasit yazdi tatile gidecegimi soyledim 1 saat gir cik dinlen yine gir dedi havuza girme dedi bebegin olcusu 1.52cm cok sukur insallah hersey yolunda gider hepimizin:)
Maşallah canım bebişine , Allah sağlıkla devamını da getirsin inşaallah :nazar:

Ah canım şu 9 ay boyunca zaten ped kullanmıycaz :) ama günlük olarak benim dediğim orkid günlük large kulllanabirsin. Cok iyi ben adetimin son günü onu kullanıyordum ped gibi.
çıkışta bi markete bakayım teşekkür ederim.normal pet harcamaya değmez ama çokta çamaşır değiştiremiyorum.

çıkışta bi markete bakayım teşekkür ederim.normal pet harcamaya değmez ama çokta çamaşır değiştiremiyorum.
Ben hala kotex in o en küçük pedlerinden kullanıyorum , normal yazıyor üstünde.. Progestan fitil kullandığım için ertesi güne koca gün çıkıyor içimden bişiler :olamaz:

arkadaslar dr gittim kese gorundu icinde bebekte varmis folikasit yazdi tatile gidecegimi soyledim 1 saat gir cik dinlen yine gir dedi havuza girme dedi bebegin olcusu 1.52cm cok sukur insallah hersey yolunda gider hepimizin:)
Gözünaydın canımm darısı başımızaa :dua:

X