2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
İnşallah böyle gider bakalım.

bende de yok endişelenme herkesinki aynı olmaz sonuçta
İnşallah böyle rahat devam eder :)

Kirma adamin hevesini canim :) oldugu kadar artik.

Bi camlarım kaldı silinecek büyük temizlik olarak , ona da temizlik şirketi çağıracağım ne yapayım..
Evet kızlar kesinlikle kimyasal şeylere maruz kalmayın , çamaşır suyu falan , çok tehlikeli dikkat edin..
İnşaallah kurban bayramına kadar rahatlarız da , bayramı neşe içinde geçiririzz

meraba herkese :) bende nisanda doğum yapıcam kısmet olursa.23 yaşındaym son adetim tarihim 12 temmuz,tahmini doğum tarihim 19 nisan, bu ilk hamileliğim.eklerseniz sevinirim :)

arkadaslar dr gittim kese gorundu icinde bebekte varmis folikasit yazdi tatile gidecegimi soyledim 1 saat gir cik dinlen yine gir dedi havuza girme dedi bebegin olcusu 1.52cm cok sukur insallah hersey yolunda gider hepimizin:)
Maşallah canım bebişine , Allah sağlıkla devamını da getirsin inşaallah

Ah canım şu 9 ay boyunca zaten ped kullanmıycaz :) ama günlük olarak benim dediğim orkid günlük large kulllanabirsin. Cok iyi ben adetimin son günü onu kullanıyordum ped gibi.
çıkışta bi markete bakayım teşekkür ederim.normal pet harcamaya değmez ama çokta çamaşır değiştiremiyorum.

çıkışta bi markete bakayım teşekkür ederim.normal pet harcamaya değmez ama çokta çamaşır değiştiremiyorum.
Ben hala kotex in o en küçük pedlerinden kullanıyorum , normal yazıyor üstünde.. Progestan fitil kullandığım için ertesi güne koca gün çıkıyor içimden bişiler

arkadaslar dr gittim kese gorundu icinde bebekte varmis folikasit yazdi tatile gidecegimi soyledim 1 saat gir cik dinlen yine gir dedi havuza girme dedi bebegin olcusu 1.52cm cok sukur insallah hersey yolunda gider hepimizin:)
Gözünaydın canımm darısı başımızaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…