2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bende evi süpürmek istiyorum viledayla silmek istiyorum ama hiç halim yok. Silsek yine kokcak burnumuza kokular bence
Ben de iki haftada bir yardimci abla geliyordu. O aradada bi supurge yapiyordum. Bide tabi sik sik banyo wc temizligi yapiyordum. E simdi o aradaki supurgeyi tutamiyorum halim mecalim yok resmen. Banyo wc temizligini de esime yiktim camasir suyu kokusu almiim diye. Ablanin haftada bir gelmesi sart oldu. Bende tiksinme cok yok da halsizlik fena. Kolum kalkmiyo. Bi gun sole bi cikayim deyip iki adim yurusem aksam kolum kimildamiyo gunlerce evde yatmak istiyorum:)) cok sukur okullar kapali. Eylule kadar gecse su halsizlik bi krndimi toparlasam

Bende keseyi geçen hafta gördüm kalp atışlarını gorene kadar rahatlıyamıcam.. Geceleri kabus görüyorum resmen hergun bişey oluyo.cuma dr var direnişe devam=))

Bende keseyi geçen hafta gördüm kalp atışlarını gorene kadar rahatlıyamıcam.. Geceleri kabus görüyorum resmen hergun bişey oluyo.cuma dr var direnişe devam=))

yalnız değilsin.ben de kalp atışını duyana kadar rahatlamıcam

Eşim yapıyor bugün temizliği , izinli evde Çok zoruma gidiyor ya
Olsun canim hic uzme krndini. Sen isin rn buyugunu yapiyorsun can tasiyorsun kolay sey mi. Hepimizin esleri ayni durumda. Suyumu bile alacak dermanim yok valla. O kadar yorgun hissediyorum ki kolum kalkmiyo valla. Eslerimiz tabiki yardimci olacak hic uzme kendini. Ben de bazen yuk mu oluyorum cok diye dusunuyorum ama hayir bole dusunmemeliyiz

canım cok doğru diyosun ya benim de hiç halim yok bir yere cıksam hemen yoruluyorum. ertesi günü yatakalra düşüyorum yorgunluğumu atamıyorum bir turlu. bugun son kez tuvalete domestos döktüm fırcaladım. birdaha yapmıycam. kokusundan ölücektim zaten. soluması da zaararlı artık ben yapmıycam eşim e dicem o döksün camaşır sularını tuvalete

Ah canim ya yapma oyle seyler hele ki camasir suyu kullanmak. Ben gosteriyorum esime sundan dok soyle fircala sunu yap falan diye ogretiyorum. Bu donemde idare edecekler bizi yapacak bir sey yok.

yok çamaşır suyundan filan uzak durmak lazım kimyasal sonuçta.bizde de banyo tuvalet temizliğini eşim yapıyor ama ben dinlene dinlene süpürüyorum.

Ah canim ya yapma oyle seyler hele ki camasir suyu kullanmak. Ben gosteriyorum esime sundan dok soyle fircala sunu yap falan diye ogretiyorum. Bu donemde idare edecekler bizi yapacak bir sey yok.
bende gösteriyim artık nasıl temizlenceğini. artık o yapar. bir de söyle bir durum var eşimin yaptığı işleri beğenmiyorum ben dip köşe yapıyorum siliyorum iyice ama o sanki yapamıyor gibime geliyor. evi süpürünce temiz oluyor ama benim içime sinmiyor :) bende arkasından olmadı yapamadın diyince morali bozuluyor farkındayım. bide hemen yoruluyor :)

Ay bende hiçbişey yok şişkinlikten başka. Nasıl hamileyim ben ya? Ya sizinkiler erken başladı ya da ben sonradan fena olcam
Bende de siskinlige ek olarak cilginca bir yorgunluk. Otururken bile yoruluyorum o derece :) bulanti baslamadi cok sukur ki insallah hicbirimiz yasamayiz en zoru bulantilar sanirim. Bide kokulara hassasim. Her kokuyu iki kati aliyorum artik ve rahatsiz ediyo migrenim oldugu icin. Ne kadar az belirti o kadar iyi. İnsallah cok rahat bir hamilelik gecirirsin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…