2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gözün aydın canm , bir nebze olsun rahatlamışsındır

Gözünüz aydın kızlar

@Berobaro ve uconn gözünüz aydın darısı bize olsun inşallah bende cuma gününe randevu aldım zaman geçmiyor bir türlü
@kafein_ aramıza hosgeldin
Sağolun arkadaşlar.darısı görmeyen arkadaşlara.ama benim deşerler 14000 civarıyken kalp atışını falan duyarım diyordum.doktorum betayla hiç alakası yok dedi.5+3 üm bugün.bebeği ve kalp atışını görene kadar rahatlayamayacağım.

Benimde kızım 15 kilo.doktora sordum bugün öyle tehlikeli falan demedi.sadece kasık apğrısı yapar dedi.o yüzden ikinci hamilelikler genelde daha ağrılıdır ilk çocuktan ötürü dedi.

Ay çok teşekkür ederim ya annemde sakınan göze çöp batar bu kadar takılma. Genelde 2. Veya 3. Hamilelikler biraz darbeli geçebilir demişti biraz gülüşmüştük ama verdiğin cevap daha bi rahatlattı

Saç boyamaya ilk üç ay hayır dedi doktor.yandım ben.kız kardeşimin düğünü olmasa hiç takmıycamda böyle kötü oldu.cinsel ilişkiye kanama yoksa devam son aya kadar dedi.denize girebilirmişim 15-20 dk geçmesin ıslak mayıyla kalma 11-4 arası çıkma havuza girme dedi.uzun yola mola vererek 6 saate kadar çıkabilirsin kanaman ağrın yoksa dedi.folik asite ilk üç ay devam yanına multivitamin verdi decavit adında 2-: günde bir iç dedi.aklıma gelen bu kadar merak edenler için yazayım dedim.

Ben bu gebeliğimde doktora henüz görünmedim sadece kan testi yaptırdım ama benim doktorum 9 ay boyu saç boyamaya yasak diyordu ilk hamileliğimde. Artık beyazlarım kulak hizama gelmişti doğum yaptığımda. Çok kötü bi görüntüydü. Tekrar sorucam gittiğimde inşallah daha ılımlı konuşur bu konuda

ben de aman hamile kalayım 9 ay boyatmam diyordum saçımı ama şimdiden 2 cm oldu beyazlar.bir de hep ön taraftalar.şimdi tatil evden pek çıkmıyorum ama okul açılınca ne olacak

Ben üç aydan sonra boyatmıştım bu seferde öyle yapcaz artık.düğünede bişey düşünmeliyim bakalım

Merhaba hosgeldin aramıza aynı durumdayım seninle benim de hiç belirtim yok ve 3.5 yaşında bir kızım var 16.5 kg sürekli tepemde kaldır indir yapıyorum tuvalet işi var elini yüzünü yıkarken sürekli yüklenip kaldırıyorum allah gücünü veriyor çok şükür bir sıkıntım olmadi sende merak etme

ben de aman hamile kalayım 9 ay boyatmam diyordum saçımı ama şimdiden 2 cm oldu beyazlar.bir de hep ön taraftalar.şimdi tatil evden pek çıkmıyorum ama okul açılınca ne olacak
Benimde hep önde ve baya yoğun.yoksa kahverengi zaten ton farkı falan yok.artık üç aydan sonra boyatırsın çok rahatsız olursan sende.

Benimde hep önde ve baya yoğun.yoksa kahverengi zaten ton farkı falan yok.artık üç aydan sonra boyatırsın çok rahatsız olursan sende.

benim şu an 4 renk saçım :) uçlar çok açık renk ombre gibi.onun üstü önceden boya kahve.dipler de kendi saçım ve bolca beyaz :)

Hoşbuldum teşekkürler Evet benzer durumdaymışız baya. Şu an gündüz uykusunda. Tırstığımdan koltukta uyuyakalmıştı yatağına götüremedim. Öylece yatıyor. Bundan sonra kaldırırım artık. Dediğin gibi tuvalet için veya banyo yaptırırken küvete koyuyorum indiriyorum falan hep içimde korku vardı. Allah'ın izniyle bebişlerimize bişey olmayacak inşallah.

Selam hanımlar ben geldim bugün doktora gittik keseyi gördük Allah'a şükür herşey normal 10 gün sonra kalp atışı için gelin dedi cumartesi günü yolculuk yapıcam güvenlikten geçerken kapıda göstermem için bir kağıt verdi kapıdan geçmek tehlikeli olur dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…