2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Aynen bize ne. Yardım etsin her fırsatta söylüyorsun ayıp. Nerede takılacağım kimseyi ilgilendirmez.
Allah sana yardım etsin asıl , akıl fikir versin !
Hiç kimse rahatsız olmadı , bir sen oldun , ilginç !
Önce üslubuna dikkat ediceksin , kimse kimseyi eleştirme hakkına sahip değil burada..

Kızlar 4+6 da minicik kese görmüştük .yarın 5+4 olucaz.kontrolüm var.kesemiz büyümüştür inşallah.hayattan koptum resmen başka hiç birşey düşünemiyorum.

Kızlar 4+6 da minicik kese görmüştük .yarın 5+4 olucaz.kontrolüm var.kesemiz büyümüştür inşallah.hayattan koptum resmen başka hiç birşey düşünemiyorum.
Benimki de ufacıktı , nokta gibi , 5+1 de alttan göründü.. Sonra az kanamam olunca devlet hastanesinde karından görünmedi ki beta 24 binlerdeydi..
Endişelerimiz aynı , ben 7+1 de gideceğim , ne ile karşılaşacağımı hiç bilmiyorum ama çok korkuyorum :KK43:

Allah sana yardım etsin asıl , akıl fikir versin !
Hiç kimse rahatsız olmadı , bir sen oldun , ilginç !
Önce üslubuna dikkat ediceksin , kimse kimseyi eleştirme hakkına sahip değil burada..
Sen dikkat et bence. Yok eliyle oraya ittiriyor buraya kaktiriyor. Akıl fikir alması gereken belli. Buraya erkekte girer. Yazdıklarından başka başka şeylerde düşünür. Bu sana son mesajım daha cevap vermem. Halim gücüm de yok zaten. Akıllı fikirli geceler

Sen dikkat et bence. Yok eliyle oraya ittiriyor buraya kaktiriyor. Akıl fikir alması gereken belli. Buraya erkekte girer. Yazdıklarından başka başka şeylerde düşünür. Bu sana son mesajım daha cevap vermem. Halim gücüm de yok zaten. Akıllı fikirli geceler
O ne be ittirmek kaktırmak.bence sen kendine gel arkadaşım.ortamı gereceksen böyle gelme bir daha buraya.hepimiz hamileyiz hepimizin hormonları ayakta.bide böyle sokak ağzıyla bir muhabbet okumak zorunda değiliz biz burada.

Benimki de ufacıktı , nokta gibi , 5+1 de alttan göründü.. Sonra az kanamam olunca devlet hastanesinde karından görünmedi ki beta 24 binlerdeydi..
Endişelerimiz aynı , ben 7+1 de gideceğim , ne ile karşılaşacağımı hiç bilmiyorum ama çok korkuyorum :KK43:
Biliyorum kuzum dr göremedi diye telaşlanmıştın çok.ama betan artmış sorun yoktur inş.benimde bu sefer tüp bebek doktorum bakıcak.üstten göremezse alttan baksın bulsun kesemi artık.bende çok korkuyorum.

Ayyyy nolur cevap ver bana noolur! Ayağınla atıcak hali yok eliyle atıcak tabii ki!
Erkek girerse girsin kim okursa okusun bana ne! Bu bir tedavi doktorumun verdiği , kendim halledemiyorum , eşim yapıyorsa bunu nolcak , çok mu ahlaksızca birşey!
Allah'ım kimlerle uğraşıyorum ya sen sabır ver

Sanırım benim kızım olacak :) Kahramanmaraşli kimse var mı aramızda marasin cips gibi tarhanasi vardır biliyormusunuz bilmiyorum onu ılık su ile ıslatınca Firik olur ekşimsi bi tadı var bu saatte onu yiyorum :) doğru dürüst yemek yemedim ama salataya baya limon sıktım onu yedim şimdi de bu benim kesin kızım olacak :)

O ne be ittirmek kaktırmak.bence sen kendine gel arkadaşım.ortamı gereceksen böyle gelme bir daha buraya.hepimiz hamileyiz hepimizin hormonları ayakta.bide böyle sokak ağzıyla bir muhabbet okumak zorunda değiliz biz burada.
Aynen ya kim bu sinirlerim tavan yaptı gece gece , çok mu ahlaksızlık ettim yanii anlamadım. Ben de böyle gerilmek , huzur bozan kişilerle muhattap olmak istemiyorum.

Sanırım benim kızım olacak :) Kahramanmaraşli kimse var mı aramızda marasin cips gibi tarhanasi vardır biliyormusunuz bilmiyorum onu ılık su ile ıslatınca Firik olur ekşimsi bi tadı var bu saatte onu yiyorum :) doğru dürüst yemek yemedim ama salataya baya limon sıktım onu yedim şimdi de bu benim kesin kızım olacak :)
Ben tatlı yiye yiye kız doğurdum.o yüzden hiç inanmıyorum böyle şeylere ama allah gönlünden geçeni versin inşallah.

Sokak ağzı yapan ben miyim? Komik. Arkadaşın kendisi bunları söyleyen. Eşi eliyle itiyormuş. Bunlar hoşunuza gitti sanırım. Geldiğim gelmediğimi de sormam.

Ben de bugün tarhana çorbası içtimm canım çekmişti , benimki de mi kız :dondurma:

Aynen ya kim bu sinirlerim tavan yaptı gece gece , çok mu ahlaksızlık ettim yanii anlamadım. Ben de böyle gerilmek , huzur bozan kişilerle muhattap olmak istemiyorum.
Anlamadımki kavga etmeye gelmiş sanırım.ya ben böyle şeylere hiç gelemiyorum.biz buraya az sohbet edelim kafamızı dağatalım diye giriyoruz.ne gerek var böyle şeylere.

Ay öyle mi oluyormuş ,ben de rüyamda oğlum olduğunu görmüştüm :)) Allah gönlüne göre versin arkadaşım

Sokak ağzı yapan ben miyim? Komik. Arkadaşın kendisi bunları söyleyen. Eşi eliyle itiyormuş. Bunlar hoşunuza gitti sanırım. Geldiğim gelmediğimi de sormam.
Lütfen benimle daha fazla muhattap olma.şu konuşmalarına devam edersen seni site yönetimine şikayet edeceğim.güle güle.

Ya niye uzatıyosun , ben senin kadın olduğundan da şüpheliyim açıkçası , kadın kadının halinden anlar çünkü !
Senin derdin benimle laf atma başka kimseye , huzuru bozma...
Rahatsız oldularsa bunu dememden , hoşlarına gitmediyse bunu bana söylerler giderim bu topicten bu kadar basit...
Herkesi rahatsız edip , galleyana getirmeye hakkın yok !

Anlamadımki kavga etmeye gelmiş sanırım.ya ben böyle şeylere hiç gelemiyorum.biz buraya az sohbet edelim kafamızı dağatalım diye giriyoruz.ne gerek var böyle şeylere.
Resmen huzur bozmaya gelmiş , boşver hiç muhattap olma , o bana takmış kafayı Allah ıslah etsin

Atkadaşlar seviyeyi düşürmeye hiç gerek yok ya kaç yaşında insanlarız ,biraz sohbet edelim fikir alışverişinde bulunalım diye geliyoruz kimse kimseyi onaylamak ,süper anlaşmak zorunda değil böyle incitici söylemlerde bulunmanın ne manası var

X