2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kan verdim 45. saatte. Dua edin çok artmış olsun. 2 saate çıkacak.

Artmıştır canım ya bu kadar telaş yapma dicem ama bir şeyleri fazla bilmek de iyi değil ama cidden. Bu arada süper senin eczacı kayınpederinin kadın doğumcu olması. İstermisin ki senin doğumunu yaptırsın :) Normal doğum için ben istemezdim herhalde :))

Canim en kotusunu dusunup stres yapiyoruz. Aslinda su an bizler icin stressiz yasam en onemlisi. Ama iste disaridan soylemesi kolay biliyorum. Hepimiz ayni haldeyiz. Kasiklarimdaki agri bir sure olmayinca bi korku sariyor icimi neden agrimiyorki diye. Kendimi nasil sakinlestirecegimi sasiyorum. Sakin olmaliyiz stres yapmamaliyiz ki bebislerimiz bize rahat tutunsunlar. Insallah degerin gerekli oranda artmistir canim. Dua edicem

Of pazts 92'ydi. Şimdi 135'e çıkmış? Niye böyle. En az iki katı lazımdı.

N NewHopes simarik83 M Molly123
Dedim ya pimpirik yapıyorum diye. Yaptırayım bakalım dedim hep artıyo mu iki kat. Aynı yerde yaptırdım. Doktor kızdı, biz herkese bakıyo muyuz 2 günde 1, gerek yok dedim ben sana, uslu uslu beklicektin ultrason gününü, geçenkinde de 3 kat artmıştı ona bakılırsa, niye takıyosun diye kızdı. Yani, gerçekten herkes ölçümüne bakıyo, iki katını görünce bidaha bakmıyolar. Kendim kaşındım
Şimdi bunu bilerek nasıl kafaya takmadan bekliycem bakalım ayın 4'ünü
Hele eşim daha beter kızdı niye baktırıyosun diye.
Ne yediğimden bişey anladım ne içtiğimden. Gitti iştah miştah.

Tedirgin olma. Artış abartılacak kadar az değil. 1,5 kat artmış sıkıntı yapma bence.

Of pazts 92'ydi. Şimdi 135'e çıkmış? Niye böyle. En az iki katı lazımdı.
canım önce sabretmelisin bence. panik yapma. yarın tekrar test yaparsın evde. silik cıkabiliyor. benim ilk cizgim silik cıkmıştı. iki gün sonra koyu cıkmıştı. test bekledikce 20 dk sonra kopkoyu olmuştu

ya ben mide bulantısı yaşamak istemiyorum. daha başlamadı ama ne biliyim. sadece kasık batmalarım var şimdi iştahım acıldı, yemek yemek ne güzel birşey demeye başlarken bulantı istemiyorummmmmmmmmmmm

Test mest yapmıycam kızlar. Stres gerçekten kötü etkiliyor hormonları. Allah korusun.

merhaba herkese ,

bende sanırım nisan 2017 annesi olacağım inşallah devam ederse.

30 haziran sat.
pazartesi günü bhcg 131 çıkmıştı bugün tekrar yaptıracağım inşallah artmıştır.
ama 2 gündür çok kötü regl sancıları çekiyorum , göğüslerim çok şişmişti ve acıyordu , acısıda gitti o şişliği de indi .
çok korkuyorum daha önce kimyasal olmuştu yine mi kimyasal acaba diye ?

sizin varmı belirtileriniz ?

ya ben mide bulantısı yaşamak istemiyorum. daha başlamadı ama ne biliyim. sadece kasık batmalarım var şimdi iştahım acıldı, yemek yemek ne güzel birşey demeye başlarken bulantı istemiyorummmmmmmmmmmm

ben ilk hamileliğimde hiç birşey yaşamadım.mide bulantısı ve olmadı . 3 gündür çok iştahsızım sabahları hiçbirşey yemek istemiyorum. nedendir acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…