2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar ben 10 gun sonra gidicem bakıcaklar kalp atışlarına, sanırım o zaman kese gözüküyo

deli_mavi_59 ben de bu sağlık ocaklarının işleyişini bir türlü anlamıyorm. hamile insanı perişan ediyorlar. gidip gelmek kolay değil. bir de ilk aylarımzda daha zor gitmek. heryerimiz ağrıyor. bence şikayet etmlisin sağlık bakanlığına. ablam şikayet etmişti böyle bir durumda. sonra hemşireye uyarı gitmiş. ablamı sağlık bakanlığndan geri arayıp bilgilerndirdiler.uyardık diye.

canım sen benden 3 gun öndesin. senin kese 1 hafta sonra kesin belli olur

deli_mavi_59 Canım çok taktıkça her şey ters gider, yarın olsun hayırlı sonuç olsun inşallah.
@end14 Maşallah bücürdüğe ya öp bizim için. Grubun tek miniği heralde. Yeme içme konusunda bizi forma sokarsın canım artık.
M Molly123 hoşgeldin canım. Benden 1 gün önceymiş sat'ın. Maşallah değer ikiz gibi. 1500 ve üstünde kese görünüyor. 2 4 güne görünür.
S slnoktlms Hoşgeldin canım. Sat 30 haziran mı? Senin de değerin çok iyi artmış ikiz olabilir dendi mi?
Citolesgen Canım bana 4 ağıstos dediler kese için ama garanti olsun diye 6'sında gidicem. 10 gün var yani benim de. Nasıl geçecek bakalım günler.

elvaven canım bende 4 ağustosta gidicem işte. 5 ağustosta tekrar kan vericekmişim sağlık ocağına. bakalım herseyin hayırlısı.

elvaven canım bende 4 ağustosta gidicem işte. 5 ağustosta tekrar kan vericekmişim sağlık ocağına. bakalım herseyin hayırlısı.
İnşallah bi sorunla karşılaşmazsak geriden gidecek benim, bir hafta geç döllendi çünkü. Görürüm inşallah. Senin değerin kaçtı ayın kaçında?

Arkadaşlar mide bulantılarıyla başım dertte napıcam ben ya bi çözüm önerileriniz var mı iştahım sıfır hiçbirşey yiyemiyorum

Arkadaşlar mide bulantılarıyla başım dertte napıcam ben ya bi çözüm önerileriniz var mı iştahım sıfır hiçbirşey yiyemiyorum
Cok erken baslamis mide bulantilarin. Benim henuz hic bulantim olmadi. Bulantiya beyaz leblebi iyi gelir derler. Ozellikle sabah bulantilari icin daha yataktan kalkmadan agzina leblebi at. Bi arkadasim olr yapardi

Tedavi surecindeyim tutarsa bende nisan annesi olmayacakmiyim.enson adet olduğum tarih 9 temmuz

Kızlar yarın 25.günüm ve aşırı kuyruk sokumum ağrıyor.bu bir belirti mi acaba?bu ikinci hamileliğim ama resmen unuttum herşeyi

İyi geceler canlar
Annemdeydim bütün gün , sağolsun hiç yalnız bırakmıyor , yakın da oturuyoruz. Daha henüz evime geldim.
Evet bulantılar erken başladı , iştah sıfır , annem bir sürü yemek yaptı ama yok yiyemiyorum , yemeyi bırakın görmeye tahammülüm yok. Dua edin sizler de olmasın kızlar. Benim erken başladı belki erken biter umuduyla yaşıyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…