2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
elvaven elvaven geçmiş olsun Allah en hayırlı zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.
Ben de bugün Dr a gittim kesem gözükmedi cuma gel kesin gözükür dedi, kan ve idrar tahlili istedi. Tatile gidebilir normal hayatına devam edebilirsin dedi. Beslenme konusunda da tavuk ve raf ömrü uzun olan gıdaları kesinlikle yeme, diğer istediğin herseyi abartmadan yiyebilirsin, bol su iç dedi.

elvaven elvaven geçmiş olsun Allah en hayırlı zamanda sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.
Ben de bugün Dr a gittim kesem gözükmedi cuma gel kesin gözükür dedi, kan ve idrar tahlili istedi. Tatile gidebilir normal hayatına devam edebilirsin dedi. Beslenme konusunda da tavuk ve raf ömrü uzun olan gıdaları kesinlikle yeme, diğer istediğin herseyi abartmadan yiyebilirsin, bol su iç dedi.

Sen, ben ve Buucuuu Buucuuu aynı tarih görünüyoruz. O da Cuma'ya almış randevu. Ben pzt için almıştım ama çok sabırsızlanıyorum. Ben de cmt'e mi çeksem acaba :) cuma günü karından mı görünür Dedi sana doktorun acaba?

Sen, ben ve Buucuuu Buucuuu aynı tarih görünüyoruz. O da Cuma'ya almış randevu. Ben pzt için almıştım ama çok sabırsızlanıyorum. Ben de cmt'e mi çeksem acaba :) cuma günü karından mı görünür Dedi sana doktorun acaba?
Evet canım dün beta hcg 1823 tu ona göre yorum yaptı bugün de aslında gölge gibi belli belirsiz kesen rahim de tüm gebelik ibareleri var dedi. Ben de cumartesi gidicem sanırım çünkü istediği tüm testler cmtesi sonuçlanacak

Allah korumuş canım çok geçmiş olsun bebeğini de seni de nazardan korumuş Allah. Dikkatli olunca da kötüyü çağırıyoruz demek ki daha sakin hareket etmeliyiz. Gelmiş geçmiş olsun mazallah. Bebeğin sağlam bebiş demek ki. Aferin ona öp bizim için annesi.
Öperim teyzesi ultrason kağıdından :))

Benim ilk kızımda da hiç bulantım olmadı bunda da şimdilik yok çok şükür inşallah bu saatten sonra da olmaz

elvaven elvaven cnm allah yardimcin olsun istediğin kadar ağla ama sonra önemli olanın kendin olduğunu sen sağlıklı oldukça daha hamile kalacağını da unutma

simarik83 simarik83 cnm çok geçmiş olsun Allah korumuş işte biz ne kadar dikkat edersek edelim böyle şeyler olabiliyor ama allah bu miniklere alacak nefes vermişse ne olursa olsun tutynuyorlar bu yüzden hiç kendine de eşine de kızma
Orası öyle de o psikolojiyle insan suçlayacak kızacak kişi arıyor etrafında

simarik83 simarik83 Çok büyük geçmiş olsun canım , Allah daha beterinden korusun , verilmiş sadakanız varmış Allah korumuş bebeğini ..
Allah hepimizin minnaklarını korusun

Benimde sag sol ikisinede yumurtaliklarimda igne batmasi oluyo bazen belimde bazende baldirlarimin ic kismina bazende gobegime hertarafina...baska bi yer kaldi mi:KK45:bebegin buyumesinden yer edinmesinden kaynaklan bisey diye dusunuyorum cok sık ve siddetliyse onemli tabi.

X