2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benimde sag sol ikisinede yumurtaliklarimda igne batmasi oluyo bazen belimde bazende baldirlarimin ic kismina bazende gobegime hertarafina...baska bi yer kaldi mi:KK45:bebegin buyumesinden yer edinmesinden kaynaklan bisey diye dusunuyorum cok sık ve siddetliyse onemli tabi.

Aynen bende aynı şeyleri yaşıyorum ya :) bide sağ da batma olursa erkek solda olursa kız falan diyolar ya bende ikisi de oluyor anlamadm :)))

Herkese merhaba,
Ben de yeni öğrendim, Nisan ortası görünüyor :emir_bebek:

Şu mesajların altında çıkan "Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih" kısmını nereden ekliyorsunuz? Bir türlü bulamadım.
Bizde yazıyor ya hamilelik takvimi eklemek için tıklayın diye. Oraya bas. Hayırlı olsun gebeliğin

Merhaba kızlar...

Benim SAT 8 temmuz. Yalnız hamile olduğumu adetime 5 gün kala anladım. 3 gün kala da idrarda test ile ıspatladım :)

Çok şükür.. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Adet günüme 3 gün kala Bhcg 179 idi.
Adetime 1 gün kala 505,8 idi.

Bugün tekrar kan verdim ama sonuçlar yarın..

Doktor aradı. Perşembe keseyi görmek için ama ben garanti olsun diye cuma dedim.

Herkese sevgiler :)
Hayırlısı olsun. Görürsün inşallah keseyi

Değerim çıkmış 14369
Salı günü 1106 çıkmıştı.ben bugün 8000 civarı bekliyordum baya yüksek geldi bana.ay diye diye ikiz mi çıkacak acaba:KK17:

Değerim çıkmış 14369
Salı günü 1106 çıkmıştı.ben bugün 8000 civarı bekliyordum baya yüksek geldi bana.ay diye diye ikiz mi çıkacak acaba:KK17:
Sizi gördükçe benim de tekrar baktırasım geliyor :) doktor usg'yi bekle artık Dedi ama. Hayırlı olsun :KK66:

Ben bugün tiroitlerime baktırmak için gitmiştim.gitmişken betada istedim yoksa niyetim yoktu baktırmayaÇarşamba keseyi görürüz inşallah.acaba kalp atışının betayla ilgisi var mı

Ben bugün tiroitlerime baktırmak için gitmiştim.gitmişken betada istedim yoksa niyetim yoktu baktırmayaÇarşamba keseyi görürüz inşallah.acaba kalp atışının betayla ilgisi var mı
Cnm merak etme hep iki katı olacak diye birşey yok ki bazen daha fazla fazla artar benim ikinci baktirdigim bhcg de 260 civarı çıkması gerekirken 343 çıktı demekki fazla fazla artıyor bir de evet hem kalp hem kesenin görünmesi bhcg ile ilgisi var tam değerleri hatırlayamadım ama 10.000 mi 20.000 mi neydi üzeri olunca kalp duyuluyordu

Arkadaşlar benim göğüslerim acıyor gibiydi. Şimdi sanki hepten kayboldu acısı. Zaten başka da bir belirtim yok. Korkuyorum...

Cnm merak etme hep iki katı olacak diye birşey yok ki bazen daha fazla fazla artar benim ikinci baktirdigim bhcg de 260 civarı çıkması gerekirken 343 çıktı demekki fazla fazla artıyor bir de evet hem kalp hem kesenin görünmesi bhcg ile ilgisi var tam değerleri hatırlayamadım ama 10.000 mi 20.000 mi neydi üzeri olunca kalp duyuluyordu
Benim değerlerim şöyle 167 iki gün sonra 459 iki gün sonra 1106 altı gün sonra 14369.betaya göre tek ya da ikiz belli olmuyor yazıyor internette.senin dediğin doğruysa çarşamba 20000 i geçmiş olurum ve kalp duyulur inşallah

Kızlar gidemedim kan vermeye öyle yorgunumki yarın keşke hiç bir işim olmasa yatsam uyusam değerim de normal çıksa biri evi temizlese biri yemek yapsa biri sınava çalışsa. Ben uyusam uyansam film izlesem kitap okusam müzik dinlesem... Su sesi olsa çimlerin üzerinde uyusam!

X