2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım ben de öyleyim biliyormusn sanki sarhoş gibi dolanıyorum evde başımız dönüyor galiba anlamıyorum ki. İşte aniden olan bişeyede hızlı refleks veremiyoruz toparlanamıyoruz hamilikten olsa gerek.

Canım özel msj açık diye biliyorum ama tekrar bakayım.merkezin sgk anlaşması yok.tüp bebek ücreti 4500 tl idi.ekstra ilaçları biz alıyoruz 1500 civarı tutmuştu sanırım.benimkiler opudan hemen sonra dondurulmuştu 4 tane embriyo 900 tl ye donduruldu.ayrıca ödedik tabi.dondurulmuş transferlerinde her transferde 2000 tl ödedik.doktorumdan ve merkezden memnundum.kalabalık değil gittiğin saatte alıyorlar ve güleryüzlüler.özellikle rafael leviden memnunum.az ve öz konuşur ama işinin ehlidir.alsancakta muayenesi de var.en azından görüşmeni tavsiye ederim.ama hastanede raporun geçeceğini sanmıyorum.ama medical parkta geçiyo diye duydum.oraya da şyi dediker

Güzel haberim kalmadı canım, 1.5 saat sonra operasyona giriyorum. Dua edin lütfen. Haykıra haykıra ağlamak istiyorum.
Allah yardımcın olsun arkadaşım
Ay büyük kaza atlatmışsın çok geçmiş olsun

Benim ilk hamileliğimde 5. Haftada başlamıştı bulantılarım.sadece sabahları çok kötü oluyordum.bir kere kustuktan sonra rahatlıyordum.bulantılarda kısa sürmüştü 22 kilo almıştım hamilelik boyunca.bunda şükür daha bulantı yok.başlamazda inşallah.şuanda iştahım tavan yapmış durumda sürekli midem kazınıyor sürekli açım.sürekli ekmek arası bişeyler aşeriyorum

merhaba herkese , ya ben çok yoğunum işyerinde hiç okuyamıyorum sizleri ... herkescikler iyi mi
Güzel haberim kalmadı canım, 1.5 saat sonra operasyona giriyorum. Dua edin lütfen. Haykıra haykıra ağlamak istiyorum.

canım dualarım seninle , rabbim yardımcın olsun

Çok geçmiş olsun,Allah beterinden korusun canım.Böyle durumlarda sadaka verin derler.Bir sadaka bin belayı def edermiş annem hep öyle der.

Merhabalar herkese:)) Bn de aranıza yeni katıldım bir hafta önce idrar testinde çift çizgiyi gördüm bugün dr a gittim kanda 10000 olmuş değerim ama karından bakınca çok net göremedi keseyi 1.19 cm boyutu bu değerde daha net gözükmesi gerekiyordu dedi. Bir hafta sonra gel yine göremezsek boş gebelik ihtimali olabilir dedi ( ''bu arada sat 3 temmuz bat 1 ağustos

canım geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun,Allah beterinden korusun canım.Böyle durumlarda sadaka verin derler.Bir sadaka bin belayı def edermiş annem hep öyle der.
Amin canım Allah hepimizi korusun. Evet benimde sadaka aklıma geldi ama aksi gibi verebilecek kimse çıkmadı karşıma bugün. Gerçi bizim burda yaşlı bir teyze vardı ihtiyacı olan ona vereyim akşam eve giderken.

Oyy kuzum maşallah senibde yüksekmiş. kese göründümü.ikiz bekliyoduk tek çıktı bizdede

Yarin saat 2de randevum var gitmedim daha doktora.benim gecen sene 9.gun 254 cikmisti o da yuksekti ama tekti.sonra kurtaj oldum.neyse ikizlik degerlere gore belli olmuyormus.hayirlisi olsun 9 ay sonra saglikla kucagimiza alalim hepimiz insallah

Keşke vajinal baktırsaydın.her insanın vücudu farklıdır.belki iç karnın kalındır.allah üzmesin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…