2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
sagol cnm :) tinaztepede ilk denemeyi yaptim bende raporsuz asagi yukari ayni fiyatlar tuttu bizimde. doktor ve ekibi cok iyiydi aslinda ama doktorum detayci değil ekstra seylerle pek ilgilenmiyor gerek yok diye d vitamini, tsh, kan pihtilasmasi vs. bide embriyolarla ilgili filan hep ben sora sora bilgi aldim oyuzden yeni bi yer mi denesem bilemedim

merhaba kızlar bende 6 hafta 2 günlük hamileyim bugün kalp atışlarını duyduk inanılmaz duygusal biran umarım sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız
Tebrikler darısı başımıza
Vajinal baktırmaya korktum açıkcası ( ilk gebeliğim de düşükle sonlanmıştı( insallah bunda kötü bişey yaşamam.
İnşallah canım

alt kattaki komşumda sagolsun butun yemeklerini balkonda yapıyo evi kokmasın diye sürekli evim de bi yemek kokusu bazıları iğrenç geliyor şimdide iki şey yaptı canım cekti insanlar nekdr anlayışsız

kızlar bu aralar cok sinirliyim kimseyle konuşmak evden çıkmak istemiyorum bişeyde yapmak istemiyorum ruh halip ne böyle yaa kendime bile gıcık oluyorum
Can'ım vücudundaki biyokimyasal dalgalanma buna sebep olabilir. Mümkün olduğunca sakinleştirici müzik dinle hem bebişe de iyi gelir. Ayrıca ılık duş al çok öfkelendiğinde su hem sesi hem de rahatlatıcı etkisi ikinize de iyi gelir. Meşgul olabileceğin bir hobin var mı beni kitap okumak çok sakinleştirir. Esnemeye çalış yine çok öfkelenince. Bu hallerimiz doğal sanırım burda birbirini tanımadan seven bizler varın sinirlerin yine de bozuksa bozuktur hamile olmak Nazlı bir iş çekeriz arkadaşım.

alt kattaki komşumda sagolsun butun yemeklerini balkonda yapıyo evi kokmasın diye sürekli evim de bi yemek kokusu bazıları iğrenç geliyor şimdide iki şey yaptı canım cekti insanlar nekdr anlayışsız
Benim de apartmanım mis kokuyor vallahi hoş kimse bilmiyor daha ama her daim anlayışlı olmak lazım.

Amin canım Allah hepimizi korusun. Evet benimde sadaka aklıma geldi ama aksi gibi verebilecek kimse çıkmadı karşıma bugün. Gerçi bizim burda yaşlı bir teyze vardı ihtiyacı olan ona vereyim akşam eve giderken.
Allah korumuş canım çok geçmiş olsun bebeğini de seni de nazardan korumuş Allah. Dikkatli olunca da kötüyü çağırıyoruz demek ki daha sakin hareket etmeliyiz. Gelmiş geçmiş olsun mazallah. Bebeğin sağlam bebiş demek ki. Aferin ona öp bizim için annesi.

keşke bide yanımızdaki insanlar anlasa hamilelik psikolojisinden her lafa on cevap vermeseler kimsenin kimseye tahammülü kalmamış bu zamanda

keşke bide yanımızdaki insanlar anlasa hamilelik psikolojisinden her lafa on cevap vermeseler kimsenin kimseye tahammülü kalmamış bu zamanda
Kıyamam sana canım ben de biraz gerginim özellikle iki üç gündür. Sen dertleniniz bize yaz buradayız.

Benim ilk kızımda da hiç bulantım olmadı bunda da şimdilik yok çok şükür inşallah bu saatten sonra da olmaz

elvaven cnm allah yardimcin olsun istediğin kadar ağla ama sonra önemli olanın kendin olduğunu sen sağlıklı oldukça daha hamile kalacağını da unutma

simarik83 cnm çok geçmiş olsun Allah korumuş işte biz ne kadar dikkat edersek edelim böyle şeyler olabiliyor ama allah bu miniklere alacak nefes vermişse ne olursa olsun tutynuyorlar bu yüzden hiç kendine de eşine de kızma

canım burdada benim zorumla pıhtılaşma testi yapıldı.diğer söylediklerine de hiç bakılmadı.benim bu seferde olmasaydı istanbul memoriala gidecektik.

Test yaptırdığım hastanenin laboratuvarını aradım, sonucunuz çok yüksek çıktı o sebeple yeniden çalışıyoruz dedi!
Ne demek şimdi bu?
ShinSeGi canım biz aynı yerde test yaptırıyoruz seninle senin hiç başına geldi mi bu durum?

Çok sağ olun arkadaşlar çok teşekkür ederim. Kürtajdan çıktım çok şükür. Artık değerin azalmasını umucaz, dış gebelik olmamasını umucaz.

Belki biraz ara veririz çocuk denemelerine. Psikolojimiz gerçekten çok yıprandı bu süreçte. Bhcg değerinin azalmasına mı sevinicez, artmasına mı, bilemez durumlara geldik. Allah hiç ummadığı anda mutlu edermiş, inşallah bidahakine öyle olur da aratmaz.

ShinSeGi Canım geçmiş olsun? Sen nasıl kaybettin arkadaşım, çok üzüldüm. Çok üstüne düşünce olmuyormuş, benim de tedavi ileydi İnşallah bir gün biz de mutlu olucaz karnımızı sevicez, kusucaz aşericez. Ama içimiz rahat bi hamileliğimiz olacak inşallah.

Citolesgen hoş geldin sen de iştahsızlar kervanına canm Daha sonra o bulantıya dönüşüyor ve kusmaya kadar gidecek galiba..
Ben de öyleyim , bu saat oldu bir lokma yiyemedim , açım diye ağlıyorum artık ama yiyemiyorum.. Sinir sistemim çökmüş durumda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…