2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
canım kese gorunmedi mi senin? daha neden bta bakıyor doktor bana gerek yok dedi

canım kese gorunmedi mi senin? daha neden bta bakıyor doktor bana gerek yok dedi
Yok canım doktorum bugün son n kez baktırmam gerektiğini söyledi. Sağlıklı devam ediyor mu diye mi yoksa başka bir sebebi mi var bilmiyorum bir de ben bir haftaerken başlayınca kolum delik deşik oldu. Kese için bugünkü sonuca göre randevulaşabiliriz dedi.

Benimde tüp bebek.bizim minicik kesemiz 4+6 da göründü.ama benim hcg 8.gün 172 idi.belki ondan görünmüştür.çarşamba yine kontrol var
Benim cuma günü daha 904 tü. Benim aşılama kuzum. Doktorun tavsiye ettiği tarihten bir haftanın beta hcg baktırıp vücudumu yordum birazcık
Evet değerlerimle ilgili olabilir canım

Benimde tüp bebek.bizim minicik kesemiz 4+6 da göründü.ama benim hcg 8.gün 172 idi.belki ondan görünmüştür.çarşamba yine kontrol var
Can'ım benim de tüp bebek. 9.gün 263tü. Pazartesiye randevu aldım. Bizim durumda da gebelik haftası sat'a göre mi hesaplanıyor?

günaydın kızlar topik almıs basını gitmis masallah:) elvaven canım senin icin girdim bugün sanki doktora gidecektin haber ver olur mu.. inşallah bebişin seninledir güzel haberlerini bekliyorum
Güzel haberim kalmadı canım, 1.5 saat sonra operasyona giriyorum. Dua edin lütfen. Haykıra haykıra ağlamak istiyorum.

Güzel haberim kalmadı canım, 1.5 saat sonra operasyona giriyorum. Dua edin lütfen. Haykıra haykıra ağlamak istiyorum.
Ağlamak içini açacaksa ağla canım benim. Allah yardımcınız olsun vakitte toparlanırsın inşallah. Büyük geçmiş olsun. Allah sabır versin.

caniiiiiimmmm kiyamam insallah hersey kolay olur.. bunu atlatinca saglikli bir gebeligin olur. bende onca emekle tüp bebek deneyip bugün bebegini kaybeden birisi olarak seni cok iyi anlayabiliyorum ama senin durumun tabiki daha zor Allah yardimcin olsun...

elvaven biz hep buradayız duacınız, içine atıp dertlenme. İnşallah bu kötü ve acı tecrübe daha güzel ve ışıklı bir yolun kapısını açar. Durumun şu an çok zor ancak inşallah kolay geçer operasyon. Bedenin de ruhun da en az zararla atlatır bu can yakıcı zamanları.

Bir gün zeytin ekmek yiyorum ertesi gün zeytini görecek gözüm olmuyor.
Bu sabah eşime değişik bir peynir aldırttım , onu yedim ekmekle az. Yarın sabah onu da gözüm görmez.
Elma çekti canım aldırdım yok yiyemedim..
Karpuz iyi geliyordu şimdi iyi gelmiyor. Yeminle bu velet benimle oyun oynuyor daha şimdiden

Ben de de yok ama dün bir hamilelik kitabı aldım :) orada altıncı haftadan itibaren başlayabileceği yazıyor

Hala ihtimal var diyorsun yani.. sevincim kursağımda kaldı. İnşallah yaşamayız o bulantıyı.
Allah yaşayanlara da yardım etsin.

Ben folik asiti bile içemiyorum kızlar bulantımı arttırdığı için , içim hiç rahat diil çok vicdan azabı çekiyorum

Merhaba feministic :)
Evet aynı tarih görünüyor :)
Cuma gunu yazarım buraya... sana da fikir olur.
Rabbim keselerini görmeyi kalp atışlarını dinlemeyi ve sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…