2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben de kürtajdan sonra bir yıl ara verdim canım , hiç çocuk düşünmedim , insanın toparlanması biraz zamanını alıyor..
Psikolojik olarak kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman düşün derim ben , tabii senin kendini hazır hissetmen belki bir yılı bulmaz benim gibi , bu kişiden kişiye değişen bir durum.. Bundan sonra hayırlı , sağlıklı bir gebeliğin olur inşallah canım..

Benim de aklıma takıldı şimdi bak.. Beta hcg 24 binlerdeydi kese gözükmedi karından dün gece.. Offffff bu neydi ya jeton geç düştü
Allah'ım boş gebelik falan olmasın ... Niye gözükmedi yaa

Bu yasadigin son olumsuzluk olsun canim insallah. Cok gecmis olsun. Zaman herseyin ilaci. Ne zaman ruhunun iyilestigini hissedersen o zaman sana saglikli bir gebelik nasip etsin Rabbim.

Canım ben yiyorum zorla olsa da pofuduk sandviç ekmeklerinden yiyorum. Başka bişe gecmiyor boğzaımdan. Umarım bulantıya dönüşmez. Canım yukarda boş gebelik yazmışın ama kese gözükse bile boş gebelik olabiliyor. Senin gec döllenme olmuş olabilir yada iç karnın kalınsa gözükmez kese. Kafaya takma bunu. En son ne zaman doktora gözükceksen o zamana odaklan.

Benim de aklıma takıldı şimdi bak.. Beta hcg 24 binlerdeydi kese gözükmedi karından dün gece.. Offffff bu neydi ya jeton geç düştü
canım hemen telaş yapma ultrason cihazının kalitesine göre bile değişiyor.birinde görünürken öbüründe görünmüyor.çok stres oluyorsan başka bir hastaneye git olmazsa.şöyle örnek vereyim bir ultrasonda kardeşimin bebeğinin kalp atışı bile duyulurken başka bir yerde keseyi bile göremediler karından bakınca.

Hergün yeni bir sorunla boğuşuyorum , valla hamileliğime bile hiç sevinemedim , düştü mü düşecek mi kanamalar falan iyice sıkıntı geldi.. Vajinal gözükmüştü , ama dün gece niye gözükmedi karından , gel de çık işin içinden.. Psikolojim çok bozuldu

Devlet hastanesi ultrasonuydu canım , acile gitmiştim ,niyetim ultrasona girmek değildi zaten , beta hcg ne alemde baktırmak istemiştim az kanamam olduğu için.
Dr gel bakalım dedi göremedi kese falan , vajinal bakayım dedi dedim kanamam var düşük riskim olabilir gerek yok , zaten vajinal bakılmıştı kese görünmüştü dedim.
O zaman bol su iç tekrar gel dedi bakarız dedi gitmedim bir daha. 24 binlerde nasıl gözükmez anlayamadım , birde zayıfım yanii , pıhtı falan da düşürmedim ki kese düşsün , hem öyle olsa sürekli bi kanamam olur

Bende de aynı sorun var ( İnşallah öyle bir şey olmaz dua edelim bol bol :)Olumsuz düşünmeyelim her şey çok güzel olucak inşallah:))

benim de kimyasal gebelik oldu cnm bugün 40a düştü değer lekelenme başladı iyi olmana cok sevindim cnm. seni cok merak etmistim. gecmis olsun.sen umudunu son ana kadar yitirmedin sabirla son şansını bile denedin seni tebrik ederim... biraz mola verip dinlenelim kafamizi toplayalim sonra yola devam

Bende de aynı sorun var ( İnşallah öyle bir şey olmaz dua edelim bol bol :)Olumsuz düşünmeyelim her şey çok güzel olucak inşallah:))
nereye gitcek bu kese hcg de yükselmiş.görememişlerdir karından.doktorlar bir yorumda bulunmadı mı normal mi ki acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…