2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Butun sosyal medya hesaplarimi kapattim. Zamanımı artik harcamak istemiyorum. Kizim uyurken giriyordum cogunlukla ama artik onu da yapmiyorum. Tek baktigim yer burası sadece. Bikkinlik geldi artik hep ayni seylerden.
Benim face duruyor ama girmiyorum. Ben aynı zaman da blog da yazıyorum sadece Facebook'tan paylaşım yaptığım için tutuyorum. Ama aktif olarak instagram kullanıcisyim. Bir ara orayı da kapatayım dedim ama yemedi :)

Bu ilk canim idrar testiyle ogrendim ben bugun de ilk kez kan verdim. Sen nasilsin lekenlenme falan bitti di mi? Igne biraz aci yapar cok yagli bi igne o gecen sefer 3 gun ustuste yapmislardi bana dikkat et kendine
Ya varla yok arasında birşey aslında. 12 den beri yoktu şimdi demin tuvaletim geldi biraz zorlandim ama bu sefer çok açık renkte kahverengi geldi. Ama ayağa kalkınca kasiklarimda yine ağrı oluyir. Normalmi ki bu?

O serum ve yapilan ignelerle aninda kesildi canim iyiye isaret. Hatta doktorum 3-4 gun kahve akintin olabilir korkma aktif kanama durmus demek bu dedi. Su anda sabah eve geldigimden beri bende de hicbisey yok normalde baya kirmizi kanamaydi benimki canim ama sukur hastaneden ayrilirken kontrol ettiler kalbi atiyodu bebegimin,hersey normaldi oyle gonderdiler zaten.
Nerden geliyo nasil oluyo inan bilmiyorum ama sonucta kahvede kirmizi da dusuk tehdidi. Gebelikte normal kanama yok ne yazik ki. 10 gun sonra yeniden kontrol edilecek.
Su anda bi kac gun ara ara kahve akintin olabilir korkma geciyor demek ki.

Ya varla yok arasında birşey aslında. 12 den beri yoktu şimdi demin tuvaletim geldi biraz zorlandim ama bu sefer çok açık renkte kahverengi geldi. Ama ayağa kalkınca kasiklarimda yine ağrı oluyir. Normalmi ki bu?
Kisiden kisiye degisiyo normallik canim. Agri normal bence rahim buyuyo ama sen dinlen yine de kendini zorlamamaya calis sen tecrubelisin daha iyi bilirsin ama yuksek bi yere uzanmamaya calis. İnşallah hic bir sıkıntın kalmaz. Hic kimsenin sorunu olmadan kimse ayrilmak zorunda kalmadan tamamlariz

Canim bende dun biraz fazla.yurudugum.icin kirmizi renk geldi peceteye gece bi kac kere.ama cok az miktarda..insallah bir sey.yoktur

Iki gündür mide bulantım geçti inşallah kötü bişey yoktur perşembe gününe randevu aldım korka korka gidicem doktora
Tatlim doktorum dun miden bulaniyor mu dedi. Pek degil arada tiksiniyorum kokudan ya da yemekten sonra ama kusacak bi bulantim yok sorun mudur bu?dedim. O da herkeste farkli seyreder gebelik kiminde gogus en belirgindir kiminde kusma bulanti kiminde de sadece yorgunluk vardir baska belirti yoktur bu kadar takilma kendi vucudunun tepkilerine dedi. Icini ferah tut. Persembe guzel haberlerle geleceksin insallah

Canim bende dun biraz fazla.yurudugum.icin kirmizi renk geldi peceteye gece bi kac kere.ama cok az miktarda..insallah bir sey.yoktur
Ben normalde aktif spor yapan insanim ama gebeligin basindan beri korkuyorum. Esimde hep kiziyodu olacagi varsa olur kasma kendini hep yatarsan iyice psikolojin bozulur diye. Dun doktora sordu gunde 1 saat normal tempo yurusek sorun olur mu diye doktorda baya guldu hatta. Dedi ki eger ise giden yemek yiyen en azindan evde biseyler yapan insansaniz gunde kac saat hareket ettiginize inanamazsiniz 1 saat nedir ki dedi. Ayrica biraz fazla yurudun diye kanaman olmaz bebekte yurumekten dusmez korkma,bebek sagliksizsa duser sen hareket ettin diye degil dedi. Lutfen doktorunu bilgilendir alinacak bi onlem var mi konus cunku gebelikte normal kanama yok ne yazik ki .

İnsaalh canım inşallah baya zor bir süreçten geçiyoruz hepimiz. Özellikle bu grup oldukça zor dönemler geçiriyor.

Bende 3 gündür aktif olarak yürüyorum annemde dedi çok yürüdüğümüz için mi acaba böyle oldu dedi bende bilmiyorum dedim. Birde eşim istanbuldan gelince biz ilişki yaşadık belki oda etken olmuştur diyorum. Bence sebep olmadan olmuyor ya az da olsa var bir sebep gibi geliyor kardelen2558 Y YESIMBOZ

Oyle canim bana en bastan beri doktorum dedi calisan bir bayan degilsen bol dinlen dikkat et diye ama ben alisveris olunca kendimi kaybettim:/ ve bana birlikteliği de bir müddet yasaklamsti doktorm canim..o yuzden bence dikkatli olmaliyiz ozellikle ilk 3 ay..

Ben bulamadım ya kafama göre doktor. Ahh istanbulda olsam giderdim kendi doktoruma. Burdakilerin biri başka biri başka şey söylüyor. Evet ilişki de buna sebebiyet vermiş olabilir. Çünkü kanama olmuş ertesi gün.

Evet canim oyle.bir daha gormeyiz hic insallah lekelenme filan..

Kizlar ates basmasi oluyo mu sizde de

ATEş basması değil de bende de bir duygusallık var. Reklamlara bile ağlayasım geliyor.

Bu arada hamile oldugunuzu ailelere soylediniz mi benim esim ve yakin iki arkadasim biliyo sadece

Ben kan testi yaptırmadm. Sadece idrar testi yaptım kendim evde, çift çizgiyi gördüm. Eşime bile söylemedim. Zaten sat 13 eylül.

Bir de 5 aylık kızım var

Sende iliski sebep olmus olabilir canim. Bende dusuk tehlikesi gecene kadar iliski yasak malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…