2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bence yap :) ben ilay'da sakladım o testleri hep. İlk 7 Günlükken yapmıştım çok silik çıkmıştı. 7. Gün 5. Gün 3. Gün testi duruyor hala. Strecliyip koydum hatıra kutusuna :)

Ben de hep silik gordum hatta bu gebeligimi adete 7 gun kala ogrendim evde bi tane test var usenmezsem yapip cizgiyi gormek istiyorum:)
Yap yap hatıra olarak saklıyor insan. Baya erken öğrenmişsin :) bende ilk bebegimde çok erken öğrenmiştim 5 gün kala :)

Bu ağrılardan yaşayan var mı peki aranızda ( Korkuyorum ben biraz. Rahim genişlemesi diyorlar lakin baya ağır var. Bir el atın şu garibana
Korkma kuzum herşey normal. Hepimizde oluyor o ağrılar zaman zaman. Bol bol su içinde hafifliyormis o ağrılarda

kese 20 mm olduğu zaman dedi doktorum... 6. haftada duyanlar var duyamayanlar da var...
8. haftada duyan bile var geç döllenmelerde değişiyor yani
Mesela biz. 7. Haftada duymadık. Bebek keseye daha yeni oturmuştu cuma gunu gittiğimizde. Sanırım bizimki geç döllenme olmus. Böyle söyleyebilir miyim artık bu duruma sence de? Cuma günü doktora da soracağım çünkü.

Tamam biraz rahatladım çok teşekkür ediyorum

hayirli olsn cnm , hamilesinya insallah:) yerlesirken bazilarinda agri oluomus, sımsıkı tutunur umarim bebegin. Dinlen agir kaldirma iş falan da yapma oyle takil , bolbol su iç yeni anne :)

hayirli olsn cnm , hamilesinya insallah:) yerlesirken bazilarinda agri oluomus, sımsıkı tutunur umarim bebegin. Dinlen agir kaldirma iş falan da yapma oyle takil , bolbol su iç yeni anne :)

Ayyy evet bir de yarın sabah gideyim doktora bakalım ne diyecek :)) çok heyecanlı :))Biraz yoğun çalışıyorum ben ama artık evde olduğum anlar dinlenme yoluna gideceğim

kese 20 mm olduğu zaman dedi doktorum... 6. haftada duyanlar var duyamayanlar da var...
8. haftada duyan bile var geç döllenmelerde değişiyor yani
Kizlar ben kizimda 5+5 te kalp atisini gormustuk vajinal utrasyonla.. şimdi yarin 5+2 oluyorum kontrolum var insallah minigimi azda olsa goruruz kesesini, goremmezsekte naaplaim beklicez buna sukur 1 yildir istiyoduk ikinci cocugumuzu kizim 6 yaşinda artik zamani

Kizlar komsum dio karninin uzerine uyuma tehlikeli sizce smdiden bole bi tehlike var mi hani bn daha tehlike icin erken dusunuorum da yaniliom mu

Bende de var canım ağrılardan normalmiş. Ama çok kötü hissediyorsan doktorunla görüş bence.

Gece uyandıracak kadar çok ağrıyor sabah 10da doktor.
2 kere test yaptım pozitif ama ben ateş ölçme yöntemi kullanıyordum ateşim 2 gündür ateş öncesi gibi düşük. Bilemedim bir sıkıntı olabilir gibi

Vallahi canım ben duymadım buna dair bişey. Bence bir doktora sormak lazım..
Ya da deneyimli anneler yardımcı olabilir
Üstüne değilde sağa yatmamak gerekiyor diye biliyorum kan akışınin daha iyi olması için yada sola. Ama ben pek önemsemiyorum böyle birseyi. Çünkü 6 aydan sonra adam akıllı yatamayscagimiz için şimdi keyfini sürüyorum yatmanın

Bence aklına kötü şeyler getirme. Rahim on büyüyor bebek yerleşiyor vücut bebeğendim alışmaya çalısıyır ce regli olmadığın için ağrının olması çok normal. 6. haftaya doğru azalacak herşey. Kötüyü düşünüp kötüyü çekme arkadaşım

6 yıl sonra yeniden aynı sıkıntıları yaşamak çok zor olsa gerek. Kalp atışı icin bence biraz erken gibi ama belli de olmuyor erken döllenme olduysa grebilirsub ama bence keseyi kesin görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…