2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhabalar kan değerin 360 çıktı. Düşük yapıyorum yine. Bu ikinci düşük fakülte hastenesine gidecem kayseriye kan pihtilasmasi testi yapılması gerekiyormuş :KK43:
canim gecmis olsun.. Insallah sağlıklı gebelikler yasarsin bundan sonra..

Kizlar akintim cok fazla bu normalmi
cok normal. Afedersin ilk gebeligimde gunde 5-6 defa camasir degistiriyodum bu yuzden..

Ya nede iyi gelmişti bana. İlk defa duyuyorum böyle birşey. Hemen araştırayım. Antalya resmen nar cenneti. Her sokakta bir nar ağacı var :) komşularda sağolsun hep nar getiriyorlar bize ko zaten arka bahçemizde de nar ağaçları var. Şimdi ve ve bahçede bu kadar nar varken nasıl duracağım ben yemeden bilmiyorum. Umarım yiyebilirim :)
Bende bayilirim ama bi kac doktordan duyunca endiselendim. Normalde gunde bi tane normalmis ama ilk uc ay onermiyorlarmis. Yoksa bende bi oturusta yerim bi tane. Ay agzim sulandi iyi mi :KK70:

Gunaydin kizlar. Bulanti bende de artmaya basladi. Kokular ozellikle mahvediyor.
Dis fircalama eziyet gibi oldu maalesef.

Kizlar doktora erken gidip bi sey goremeyince moralinizi bozmayin artik. Biraz sabirli olun :)

Yabanadogru Yabanadogru canim konu sana devredilmis hayirli olsun :)

Y YESIMBOZ evet araştırmalarım sonucunda narin çekirdeğinde ko bir madde rahimde kasılmalar yaptırıyormus. Hatta rahimi kasilmayanlar için nar çekirdeğinden özel ilaçlar yapılacakmış. Özellikle ilk 3 ay hamileler ya çok az yemeleri yada hic yemeleri tavsiye edilmiyormuş. 3 ay sonra fazla abartmamak şartı ile yiyebilirsiniz diyorlar. Tüh ya ne de iyi geliyordu nar mideme. Çok teşekkür ediyorum arkadaşım uyarın için
Rica ederim arkadasim. Burda bildiklerimizi duyduklarimizi paylasmak icin variz her zaman :) saglikli bebeklerimiz olmasi icin elimizden geleni yapalimda gerisi Allaha kalmis.

Bende bayilirim ama bi kac doktordan duyunca endiselendim. Normalde gunde bi tane normalmis ama ilk uc ay onermiyorlarmis. Yoksa bende bi oturusta yerim bi tane. Ay agzim sulandi iyi mi :KK70:
Şimdi bir tane bile mi yiyemeyecegiz anlamadım ben yada anlamak istemiyorum galiba :mad:

benimde uçları acıyor ve iğne batırır gibi acı girip çıkıyor dolgunluk hissi var ama büyüme yok zaten minicikler inşallah büyürler tek umudum sütlenince büyümesi:KK70:

valla hurafe değildir canım ya aklına getiriyor insanın ya ben hamileyim diye... ben mesela çok sert hareketlerim vardır sabah uyku sersemi yataktan atlarım falan çok canım tezdir ama inan kasıklarım da ki ağrılar ve sızlamalar beni yavaşlatıyor:KK48:
Yaaa o kadar sacma bi sekilde buyuduler ki inanamazsin esim diyo ki simdi dogsa besliceksin galiba :KK70: normalde 38 bedenim. Su an 40 i zorluyorum abiyede hahaha

Gunaydin kizlar. Bulanti bende de artmaya basladi. Kokular ozellikle mahvediyor.
Dis fircalama eziyet gibi oldu maalesef.

Kizlar doktora erken gidip bi sey goremeyince moralinizi bozmayin artik. Biraz sabirli olun :)

Yabanadogru Yabanadogru canim konu sana devredilmis hayirli olsun :)
Evet ben dün seninle konuştuktan sonra sisene yöneticinin olmadığını yazdım onlarsa konuyu bana devretmisler. İyide ben o seyi yapamam hayatta. Nasıl olacak ki?

Evet.. Hiç anlamıyorum Excel olayından falan ben. Geçen 2014 ekim annelerinde eski yöneticı birseyler yapmıştı da oradan devam etmiştim. Bunda hix birsey de yok nasıl yapcam o listeleri ben

Evet.. Hiç anlamıyorum Excel olayından falan ben. Geçen 2014 ekim annelerinde eski yöneticı birseyler yapmıştı da oradan devam etmiştim. Bunda hix birsey de yok nasıl yapcam o listeleri ben

Yapan birine sor istersen canim

Cinsiyet tahmini yapiyor musunuz :) ya da gönlünüzden gecen bi sey var mi kizlar
İlay ile belirtilerim aynı benim. Kız olmasını istiyorum yine zaten. Ki kız olacak inşallah :) zaten tüm kahve fallarinda da kız çıkıyor bakalım :) bu arada cin takvimi erkek rus takvimi kız dedi. Baya bir hurafe zaten bu takvim olayı ama ilaya hamileyken de aynen bu şekilde olmuştu bakalım yine rus takvimi bilebilecek mi

İlay ile belirtilerim aynı benim. Kız olmasını istiyorum yine zaten. Ki kız olacak inşallah :) zaten tüm kahve fallarinda da kız çıkıyor bakalım :) bu arada cin takvimi erkek rus takvimi kız dedi. Baya bir hurafe zaten bu takvim olayı ama ilaya hamileyken de aynen bu şekilde olmuştu bakalım yine rus takvimi bilebilecek mi

çin takvimini kim için baktıysam doğru çıktı canım en son arkadaşımın eşi hamile kalmıştı nasıl kız istiyorlar anlatamam eşinin yaşını ve hamile kaldığı ayı sordum baktım takvime erkek çıkıyordu çocuk başladı gülmeye nasıl olur inanmam falan dedi dedim görürsün herkeste tuttu sende de tutacak:KK48: aralıkta doğum var ve oğulları olacak:KK70:

Ya bişey sormak istiyorum belki bu soru sorduğum için beni ayiplayan çıkabilir lütfen kusura ma bakmayın
Aşırı derece gazliyim karnima ağrı giriyor artık onerecegin gazim var sizce normal mi bu internetten bakim ama net bişey yok

Cinsiyet tahmini yapiyor musunuz :) ya da gönlünüzden gecen bi sey var mi kizlar

ben hep erkek annesi olarak hayal etmiştim kendimi biz 3 kız kardeştik ve benim eşyalarımı takılarımı makyaj malzemelerimi hep kullanırlardı bana ortak bir kız çocuğu hiç hayal etmedim birde aksi gibi kız olursa diye ismi bile hazırdı erkek ismi hiç düşünmemiştim:KK48: ama şimdi sağlıklı olsun da hiç önemli değil diyorum ve çin takvimim kız bebeğim olacağını gösteriyor:KK37:

Ya bişey sormak istiyorum belki bu soru sorduğum için beni ayiplayan çıkabilir lütfen kusura ma bakmayın
Aşırı derece gazliyim karnima ağrı giriyor artık onerecegin gazim var sizce normal mi bu internetten bakim ama net bişey yok

hamileysen çok normal ben öğrenmeden önce gazwoman gibi geziyordum:KK70: şuan daha makul bir düzeyde:confused:hamile değilsen üşütme kaynaklı ya da yediğin bir şey gaz yapmış olabilir bir çay kaşığı kimyonu ağzına al ve bir bardak suyla yut iyi geliyor

Kızlar bir şey soracağım. Yardımcı olursanız sevinirim. Yüzüm de sivilceler çıkmaya başladı hormonlardan galiba. Bende sudocrem marka bebek pişik kremi aldım. İyi geliyor dediler. Sürebilir miyim yüzüme¿ Bebeğe zararı olur mu¿ Pediatrik ürün bi şey olmaz ama yapılmış bi testte yok dedi eczacı. Yardım please :-(

Ay kiyamaaam ne ayiplamasi canim benim :) eminim ki cogumuz gazman gibiyiz bende dahil :)) rezene iyi geliyor ama gunde bitane diyolar ya da kimyon canim onu bi arastir. Eger kramp olcak kadar sorunum varsa doktor ilac veriyor

X