2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hasta olmadıysan bence dene bir kez daha bende uf ya olamıyorum dedim dedim bir baktım test pozitif çıktı. Ama regli olduysan ümidini kesme biz 2. Çocuk ixin baya uğraştık aslında emzirdigim için tutturamadik bir türlü. Seninde olacak yakında inanıyorum. Teşekkürler seninde en yakın zamanda hamile kalman dileğiyle
teşekkürler biz 1 kere denedik bu ay ve tutmadı hayırlısı Allahtan ben hemen olsun diye üzülmüyorum zamanı gelince olur inşaallah. her yaptığın da tutacak diye bisey yok bunu anladım. ilk yavrumda çok kolay olmuştu

Gunaydin kizlar dun 3-4 damla acik kahverengi akintim olmuştu bizde aksam hastaneye gittik... doktor vajinal ultrasyon yapti ama hic bisey goremiyorum dedi kese falan hic bisey goremedi belkide yumurtalardan goremiyorum dedi gebelik testi yapildi pozitif cikti... doktorada sinir oldum, bu haftadan daha kucuk de olabilir dedi oyuzden gozukmuyo dedi en iyisi haftaya kendi doktorun baksin hem zaman gecmis olur dedi sali gunu kendi doktoruma gidicem... sizce niye gozukmedi kizlar cok uzuldum :110::110:

Gunaydin kizlar dun 3-4 damla acik kahverengi akintim olmuştu bizde aksam hastaneye gittik... doktor vajinal ultrasyon yapti ama hic bisey goremiyorum dedi kese falan hic bisey goremedi belkide yumurtalardan goremiyorum dedi gebelik testi yapildi pozitif cikti... doktorada sinir oldum, bu haftadan daha kucuk de olabilir dedi oyuzden gozukmuyo dedi en iyisi haftaya kendi doktorun baksin hem zaman gecmis olur dedi sali gunu kendi doktoruma gidicem... sizce niye gozukmedi kizlar cok uzuldum :110::110:

ultrasondan gözükmemiş olabilir
ya da gerçekten kese çok küçüktür ondan gözükmemiş olabilir
bazı doktorlar ne kadar sinir bozucu...
benim 4+6 da kese gözükmemişti

canım çok teşekkür ederim amin inşallah sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi:KK68:çok değişik bir şey ya diyorlar ya kalp atışını duymadan anne olacağının farkına varmıyorsun diye galiba bende duyunca farkına varıcam:KK70: şimdi ağrılarla takılıyorum:confused:
Amin canim benim. Galiba oyle ya insan kalp atisini duyunca dunyasi degisiyor resmen. Insallah sorun cikarmadan dogar minigin :) benim sipa ufak bi lekelenme yasatti bana bakalim ne olacak

Bazi doktorlar hakikaten efsane yani... tatlim parca dusurmedigin surece kesenin yok olma ihtimali yokmus. Biliyosun bende iki gun once bi lekelenme gecirdim. Igne ilac bisey verdi mi? Bence baska bir doktora git bi de mesanen dolu olmasin vajinalde o da engelleyebiliyormus gorunmesini

Ayrica arkadasimiza da katiliyorum daha once gormediysen endiselenme henuz gorunmeyecek kadar kucuk bile olabilir. Ben 4+4 te gordugumde 2 mm di ve kac dk bakti neler yapti anlatamam. Hic endiselenme hele ki daha oncede gorunmediyse Ela2411 Ela2411

Merhabalar kan değerin 360 çıktı. Düşük yapıyorum yine. Bu ikinci düşük fakülte hastenesine gidecem kayseriye kan pihtilasmasi testi yapılması gerekiyormuş :KK43:

Ayrica arkadasimiza da katiliyorum daha once gormediysen endiselenme henuz gorunmeyecek kadar kucuk bile olabilir. Ben 4+4 te gordugumde 2 mm di ve kac dk bakti neler yapti anlatamam. Hic endiselenme hele ki daha oncede gorunmediyse Ela2411 Ela2411
Ayy icime su serptiniz ama ben inaniyorum gozukcek insallah.. benim ilk kontrolum sali gunu olucakti lekelenme olunca gittim aksam, sali gunu kendi doktoruma gidicem kizlar onlar daha iyi ilgileniyolar guzel haberler vericem insallah efsunsuz efsunsuz Y YESIMBOZ

4+6 da hic bisey gorememişmiydi doktorun cnm ve vajinalmi ultrasyon yapmişti nededi sonra?? Benimde dun 4+5 ti

Bazi doktorlar hakikaten efsane yani... tatlim parca dusurmedigin surece kesenin yok olma ihtimali yokmus. Biliyosun bende iki gun once bi lekelenme gecirdim. Igne ilac bisey verdi mi? Bence baska bir doktora git bi de mesanen dolu olmasin vajinalde o da engelleyebiliyormus gorunmesini
Hic bisey vermedi cnm kendi doktoruna git dedi basindan atti resmen.. sali gunu gidicem Allahin izniyle

İyide kese de hemen gözükmez diye biliyorum ben ya belki yablis olabilir ama en az 5 haftalık falan olman lazım sanırım kesenin falan gözükmesi için

Merhabalar kan değerin 360 çıktı. Düşük yapıyorum yine. Bu ikinci düşük fakülte hastenesine gidecem kayseriye kan pihtilasmasi testi yapılması gerekiyormuş :KK43:
Cok üzüldum arkadaşım :KK43: neden düşük yapiyiyorsun ki bu kadar fazla sen? İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşursun canım :KK43:

Cok uzuldum canim:KK43: hayirlsi olsun hayirli saglikli bebeklerin olsun insallah.. Bende de var o sorun canim.testini yaptir.en kisa.surede. sıkıntı varsa onlemini alirsiniz insallah..

kaç haftalık bebeğiniz 5 haftalıkken görünüyor

Amin canim benim. Galiba oyle ya insan kalp atisini duyunca dunyasi degisiyor resmen. Insallah sorun cikarmadan dogar minigin :) benim sipa ufak bi lekelenme yasatti bana bakalim ne olacak

hiç bir şey olmaz Allahın izniyle canım sen ilaç verdiyse doktor kullan ve bol bol dua et çalışıyor musun yoksa istirat verdi mi doktorun?

kızlar mide bulantıları hormonlar yükseldiği için mi oluyo dün baya bulandı ama rahatsız edici değildi ta ki midem kaynayıp çıkaracak duruma gelene kadar ağır bir şey de yemedim Allahtan çıkarmadım. şimdi az önce kaynama olmadan bulandı midem öğürme geliyor:KK51:

Cok üzüldum arkadaşım :KK43: neden düşük yapiyiyorsun ki bu kadar fazla sen? İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuşursun canım :KK43:

Cok uzuldum canim:KK43: hayirlsi olsun hayirli saglikli bebeklerin olsun insallah.. Bende de var o sorun canim.testini yaptir.en kisa.surede. sıkıntı varsa onlemini alirsiniz insallah..

Sağolun canlarim. Allah razı olsun fazla üzülmeyin bebisleriniz var onlarda üzülmesin. Kan pihtilasma testi için erciyes fakültede Prof.Mustafa Başbuğ a gidecem. Bakalım hayırlısı hepinizi öpüyorum....

X