2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
cinsiyet için şöyle bişey duydum doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama bebeğin kalp atış hızı 140ve üzeriyse kız altında olursa erkek olurmuş benim ki 132 çıktı Çin takvimin de de erkek gösteriyor ama çok inanmıyorum ben yine de

Cin takvimi falan hikaye ya neyse bi 10 hafta sonra ogrenicez sabredelim

cinsiyet için şöyle bişey duydum doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama bebeğin kalp atış hızı 140ve üzeriyse kız altında olursa erkek olurmuş benim ki 132 çıktı Çin takvimin de de erkek gösteriyor ama çok inanmıyorum ben yine de
O kalp atışı doğru sanırım ya. Çünkü ilayinda kalbi 156 ydi diye hatırlıyorum yada 146ydi ama 6 li birseydi ve 140dan fazlaydı. Bu arada cin takvimi %90 doğru cevap veriyormuş ki ben anneme kadar yaptım hepsi doğru çıktı.

Merhabalar kan değerin 360 çıktı. Düşük yapıyorum yine. Bu ikinci düşük fakülte hastenesine gidecem kayseriye kan pihtilasmasi testi yapılması gerekiyormuş :KK43:

arkadaşım çok üzüldüm...
Bu kan pıhtılaşması ne melanet birşeymiş burada da iki arkadaş var karından iğne yapan
Rabbim tez zamanda şifa versin
sağlıklı olarak bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Kızlar galiba grip oldum
çok şiddetli başım ağrıyor eklemlerim ağrıyor...
ilaç da kullanamıyorum haliyle
dökülüyor heryerim

Kızlar galiba grip oldum
dökülüyor heryerim
Canim dikkat et ilerlemeden gecsin insallah
.bende olmustum.cok zor gecti doktora.gittim ilac filan veremem.dedi bol dinlen.bol.su ic dedi..nane limon.filan icmistim o sekilde atlattim.atesim.cok.cikmisti 2 kere de parol almistim.mecburen..gecmis olsun

Canim dikkat et ilerlemeden gecsin insallah
.bende olmustum.cok zor gecti doktora.gittim ilac filan veremem.dedi bol dinlen.bol.su ic dedi..nane limon.filan icmistim o sekilde atlattim.atesim.cok.cikmisti 2 kere de parol almistim.mecburen..gecmis olsun

sağolasın canım benim. bu mevsim de grip kapmamak çok zor gerçi ...:hasta:
mandalina yedim 2 tane...birşey de canım istemiyor
hamileyken hasta olmak çok zor
hepimiz dikkat etmeliyiz

Kalp atış hızını doktor mu söylüyo, kaç oldugunu nerden biliyosunuz acaba

O kalp atışı doğru sanırım ya. Çünkü ilayinda kalbi 156 ydi diye hatırlıyorum yada 146ydi ama 6 li birseydi ve 140dan fazlaydı. Bu arada cin takvimi %90 doğru cevap veriyormuş ki ben anneme kadar yaptım hepsi doğru çıktı.

Kalp atışı benim önceki hamileliğim de tutmuştu bebeğin kalbi 180di ve kızdı ama kaybettim maalesef o bebeğimi

arkadaşım çok üzüldüm...
Bu kan pıhtılaşması ne melanet birşeymiş burada da iki arkadaş var karından iğne yapan
Rabbim tez zamanda şifa versin
sağlıklı olarak bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Bende de var maalesef bende kullanıyorum 6000lik

Kızlar galiba grip oldum
dökülüyor heryerim

Canim cok geçmiş olsun benimde eşim çok hasta bende korkuyorum yanındayım sürekli

arkadaşım inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın....
mecbur başa gelen çekiliyor

Evet canım çok kayıplarım oldu buna bişey olmaz inşallah çok korkuyorum bi yandan ama kötü düşünmemeye çalışıyorum

Canim cok geçmiş olsun benimde eşim çok hasta bende korkuyorum yanındayım sürekli

Sağolasın canım

olumsuz düşünme güzel düşün güzel olsun...
iğnelerle bebek sahibi olan tanıdıklarım var
inşallah bebeğin seninle olacak

X