2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bir de sey aklıma gelmişken yazayım da unutmiyim. Çok unutkan takılıyorum da bu aralar. 2017 mayıs anneleri çok güzel bir çizelge yapmış. Ballıkaymaklı bizim sayfanın yöneticisi sanırım ama ses seda yok uzun bir zamandır. Ona bir ulassak da bize böyle bir çizelge yapsa. Yada yöneticiliği buradan birine devretse de gurubumuzun güzel bir çizelgesi olsa diyorum. Hem bizde tanışmış oluruz birbirimizle. Bence daha iyi olur. Bir bakar mısınız 2017 mayıs annelerine çok şık duruyor bence tabloları.

Kizlar ya cok ediseliyim bugun kahve rengi lekelenmem oldu doktoru aradim agri yoksa korkma dedi salı gunu gidicem kontrole eger daha fazla gelirse hastaneye gidicem basiniza boyle bisey geldimi
Canım ben 2016 haziran annesiyim. İlk iki ay adet döneminde hafif lekelenme bende de olmuştu. Kanama ve ağrı olmadığı sürece problem yok dedi doktorum hep.

İlayi parka götür bir saat yürü derken baya yoruldum bugün. Birde benim yavrum öyle kolay kolay yürüyen bir bebek değil. Zaten 18. Ayda yürüdü. Bebek arabası falan da hix kullanmıyor tarzı değil benim bebek hatunumun. Yani anlayacaginiz tepeden inmiyor akşama kadar. Baslara kucağıma almaya çok korkuyordum. Ama doktora sordum agrin olmazsa alabilirsin sıkıntı değil dedi. Bende alıyorum. Şimdi uyudu da azıcık dinlenecegim tabi bende uyumazsam. Bu arada artık yemeklerden sonra midem bulamaya başladı. Sizde durumlar nedir?

Suan yemek sonrasi mide bulantisini fazlasıyla yaşıyorum. Kusmak uzereyim hatta :KK43:
Ben de her gun kizimla dışarı çıkıyorum. Bugun parktan sonda sokak sokak yurudu. Eve zor soktum. Bizimki ilayin aksine cok erken ayaklandı. Durduramiyoruz :) 13 kilo ve ben surekli kucagima aliyorum ay daha dikkatli olayim artik

Bir de sey aklıma gelmişken yazayım da unutmiyim. Çok unutkan takılıyorum da bu aralar. 2017 mayıs anneleri çok güzel bir çizelge yapmış. Ballıkaymaklı bizim sayfanın yöneticisi sanırım ama ses seda yok uzun bir zamandır. Ona bir ulassak da bize böyle bir çizelge yapsa. Yada yöneticiliği buradan birine devretse de gurubumuzun güzel bir çizelgesi olsa diyorum. Hem bizde tanışmış oluruz birbirimizle. Bence daha iyi olur. Bir bakar mısınız 2017 mayıs annelerine çok şık duruyor bence tabloları.

O durumu ben de farkettim bugun. 2015 mart annelerindeydim ben de bizim de cizelgemiz vardi. Postu acan arkadasa mesaj atmayi da dusundum ama kaynadi arada

Herkese iyi akşamlar. Ben 2016 haziran annesiyim :) buraya girince anılarım canlandı. Biliyorum 9 ay çok uzun bir süreç gibi görünüyor ama şimdi diyorum ne çabuk geçti de oğlum 4 aylık oldu. Hamileliğinizin tadını çıkarın. Bazı zamanlar sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Dua edin bol bol. üzülmeyin.
Bunu duymaya ihtiyacım vardı bugün . Mide bulantılarım fena başladı ve 9 ay ben nasıl dayanıcam diye düşünürken iyi oldu sizi okuduğum : )

Suan yemek sonrasi mide bulantisini fazlasıyla yaşıyorum. Kusmak uzereyim hatta :KK43:
Ben de her gun kizimla dışarı çıkıyorum. Bugun parktan sonda sokak sokak yurudu. Eve zor soktum. Bizimki ilayin aksine cok erken ayaklandı. Durduramiyoruz :) 13 kilo ve ben surekli kucagima aliyorum ay daha dikkatli olayim artik

O durumu ben de farkettim bugun. 2015 mart annelerindeydim ben de bizim de cizelgemiz vardi. Postu acan arkadasa mesaj atmayi da dusundum ama kaynadi arada

Ben baktım da sanirim regli olmuş ballıkaymaklı. Yani gelmez muhtemelen. Bence şöyle yapalım bu gruptan biri çıksın yönetici olsun bunu da öncelikle ballıkaymaklı ya bildirelim sonrada kadınlar kulübü blog sorumlularına bildirelim. Biz geçen forumda oyle yapmıştık diye hatırlıyorum. Tabı o zaman beni seçmişlerdi yönetici olarak ama bu sefer biniş ben el atamam. Geçen çok uğramıştım şimdi iki bebeyle bu yükü kaldıramam :)

İlayi parka götür bir saat yürü derken baya yoruldum bugün. Birde benim yavrum öyle kolay kolay yürüyen bir bebek değil. Zaten 18. Ayda yürüdü. Bebek arabası falan da hix kullanmıyor tarzı değil benim bebek hatunumun. Yani anlayacaginiz tepeden inmiyor akşama kadar. Baslara kucağıma almaya çok korkuyordum. Ama doktora sordum agrin olmazsa alabilirsin sıkıntı değil dedi. Bende alıyorum. Şimdi uyudu da azıcık dinlenecegim tabi bende uyumazsam. Bu arada artık yemeklerden sonra midem bulamaya başladı. Sizde durumlar nedir?
uyumuş ne güzel benimki hala ayakta 11 aylıkken yürüdü bebek arabası da çok nadir kullandık biz ama yine de hep kucakta

uyumuş ne güzel benimki hala ayakta 11 aylıkken yürüdü bebek arabası da çok nadir kullandık biz ama yine de hep kucakta
İyi bari kucakta taşıyan bir anne ben değilim demek ki. Bunu duymak daha da içimi rahatlatti. Biz 18 ay Boba ile takıldık. Simdi sıra diğer bebekte. Artık Kanguru ile yapışık geziyordum resmen. Evimin en güzel köşesinde ikinci yavruyu beklemekle meşgul şuanda da :)

Allah razı olsun canlarimm yaa moral vermeniz bile yetiyor :) rabbim tamamına erdirsin hepinizin mutluluklarini... Yarın yazarım yine hayirli akşamlar...
Yarın yeniden bakacaksınız dimi keseye? Randevum kaçta pekı?

Kizlar ya benim uc kere kahverengi lekem oldu diye acile gittik biraz once doktor bakti normal her sey dedi bugun cok yorulmustum da simdi bi baktim kanamam olmus napyim baska hastaneye mi gidiyim bisey olmus mudur bebegime:KK43:

İyi bari kucakta taşıyan bir anne ben değilim demek ki. Bunu duymak daha da içimi rahatlatti. Biz 18 ay Boba ile takıldık. Simdi sıra diğer bebekte. Artık Kanguru ile yapışık geziyordum resmen. Evimin en güzel köşesinde ikinci yavruyu beklemekle meşgul şuanda da :)
bizim boba hala piyasada :KK70: sırtımda taşıyorum evde

Zeynepte almamıştim ama bu sefer mutlaka alicam. MumFortbaby istiyorum bakalım

Kizlar ya benim uc kere kahverengi lekem oldu diye acile gittik biraz once doktor bakti normal her sey dedi bugun cok yorulmustum da simdi bi baktim kanamam olmus napyim baska hastaneye mi gidiyim bisey olmus mudur bebegime:KK43:
acile git kanama ihmale gelmez

Cnm için rahat edecekse gıt ıstersen bi

Cn kucak ışını nasıl yapıcaz
Oglum 22 aylık daha kucuk oldugu ıcın kucak ıstıyor

Bu arada bende 2014 eylül annesiyim. Çok bir fark yokmus aslında arada. Gerçi eylülde değil hep ekim anneleriyle takılmıstim. 26 eylülde beklenen tarih sezeryan olunca 08.09 da alındı yavrum
Cnm bende 2014 kasim annesıyım ben daha yakınım ortanızdayım:)

Ayy hıc baslamasın o bulantılar :KK43:(
Ben doktora sormadım ama oglum 19 kılo agır bı cocuk
Kucaga almayıncafa olmuo kı
Bişey olur mu ya dıkkat etmeye calısıyrm ama heran esım yanımda olmuyo kı:KK43:

X