2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ayy hıc baslamasın o bulantılar (
Ben doktora sormadım ama oglum 19 kılo agır bı cocuk
Kucaga almayıncafa olmuo kı
Bişey olur mu ya dıkkat etmeye calısıyrm ama heran esım yanımda olmuyo kı
Nereye kadar dikkat edebilirsin ki? Birsekilde kucak istiyorlar işte. Alsan dert almasan ayı dert. İyide 19 kg çok fazla değil mi? Neden bu kadar kilolu?

Zeynepte almamıştim ama bu sefer mutlaka alicam. MumFortbaby istiyorum bakalım

acile git kanama ihmale gelmez
Momfordbaby de iyimis öyle diyorlar bende belki yenisini alırım ama çok pahalı olmuş bu Kanguru lar. Benim kanguru baya soldu çünkü 18 ay sonunda

Herkese iyi akşamlar. Yarın sabah erkenden dr gidecem kese gorunmemisti kan verecem bakalım sonuç ne olacak dualariniza ihtiyacım var

Canim inşallah hersey yolundadır kötüyü düşünme yarın güzel haberle gel inşallah

kızlar değerim 4,89 dan 21,12ye yükselmiş beni de burda kabul edermisiniz adetime daha 4 gün var inşallah daha da yükselir de burada gönül rahatlığıyla sizinle paylaşımlarda bulunurum
Yaaaaa kuzuuuuum hayirli ugurlu olsuuuuun ay cok heyecanlandiiim. Insallah saglikla yukseliiiir buyur tostosuuun :)

merhaba bayanlar. bende belki haziran annesi olacağım bekliyorum adetime 7 gün kala test yaptım çıkmadi. 2 gün içinde test yapacağım bakalım sonuç ne olacak herşeyin hayirlisi

18 aylik :) 2. Olacak nasipse

kullanan arkadaşlarım hep memnun ben de almadigima cok pismanim
Evet evet bu sefer de Momfordbaby alalım. Onun fiyatı biraz daha hesaplı. Değiştire değiştire takarız artık. Aa ama Momfordbaby nin yenidogan aparatı mevcut değil doye hatırlıyorum neyse başka Boba sonrasında Momfordbaby takarı m o zaman

merhaba bayanlar. bende belki haziran annesi olacağım bekliyorum adetime 7 gün kala test yaptım çıkmadi. 2 gün içinde test yapacağım bakalım sonuç ne olacak herşeyin hayirlisi
7 gün kala çıkmayabilir zaten. Benim ilk gebeligimde 7. Gün yaptığım test çok çok silikte olsa ikinci çizgi mevcuttu. Son 5 gün kala çizgi netleşti. Ama bu hamileliğimde regli gunune 1 gün kala yaptığım test negatif cikarken regli gününden 2 gün sonra yaptığım test pozitif çıkmıştı. Yani değişebiliyor. Çıkmazsa olumsuz düşünme bekle biraz daha regli olmazsan yine tekrarlarsın arkadaşım. Hadi hayırlısı olsun senin için

Günaydın güzel anneler. Keyifli güzel bir gün bizimle olsun ❤

benimde ilk gebeligimde silik çıkmıştı her hamilelik ayni olmuyor tabi. oğlum 3 yaşında biz zaten yeni yeni çocuk düşünmeye başladık hayırlısı Allahtan

ben haziran annesi olamıyorum sizlere sağlıklı huzurlu hamilelik ve doğumlar dilerim.

ben haziran annesi olamıyorum sizlere sağlıklı huzurlu hamilelik ve doğumlar dilerim.
Hasta olmadıysan bence dene bir kez daha bende uf ya olamıyorum dedim dedim bir baktım test pozitif çıktı. Ama regli olduysan ümidini kesme biz 2. Çocuk ixin baya uğraştık aslında emzirdigim için tutturamadik bir türlü. Seninde olacak yakında inanıyorum. Teşekkürler seninde en yakın zamanda hamile kalman dileğiyle

Yaaaaa kuzuuuuum hayirli ugurlu olsuuuuun ay cok heyecanlandiiim. Insallah saglikla yukseliiiir buyur tostosuuun :)

canım çok teşekkür ederim amin inşallah sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimiziçok değişik bir şey ya diyorlar ya kalp atışını duymadan anne olacağının farkına varmıyorsun diye galiba bende duyunca farkına varıcam şimdi ağrılarla takılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…