2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

tahmin edebiliyorum ,bizim insanımızla başa çıkılması çok zor
bende 5 senelik evliyim,evlendikten 2 ay sonra romatizmal bir rahatsızlığım çıktı ve tedaviye başladık.ilaç kullandığım için hamilelik yasaklandı,herkes bunu biliyor ama yine inatla soruyorlar,dediğin gibi tavsiyelerde diz boyu..

Ben önceki gebeliğimde cinsiyeti ikili test esnasında öğrenmiştim, doktor yanılmadı... bu sefer de inşallah öyle olur... 12. haftam bitince gideceğim

Bir de göbek demişken, benimki harbiden çıktı... bu ne acele
halbuki karnım düzdü... ikinci bebek diye mi böyle fırladı hemen acaba

Kilo almadım da hatta bir kilo verdim ama göbek ve memeler bambaşka bir hikaye anlatıyor, vücut hatlarım değişti resmen, üst taraftaki kalabalığı popom eriyerek cevaplıyor, 38 beden pantolonlarım üzerimden düşüyor... ne oluyor bana yahu

bulantısı, vücuttaki değişiklikleri, doğumu vs derken çok zor iş bu hamilelik.... hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum:*

canım ne kadar şanslısın...en azından her an bebeğin gelişimiyle ilgili soru sorup yanıt alabileceğin birisi var yanıbaşında..

ikinci gebeliklerde çok çabuk çıkıyor ablamdan biliyor, karın daha rahat esniyormuş :))

Amin hepimizinkini inşallah sizde sağ salim alın kucağınıza Rabbim kolaylık versin hepinize :) çok güzel ve bi o kadar da zorlu bu yolculuk önemli olan destekçiniz ve doktorunuz ve dualar :)

Doktorum bana hep istirahat et diyor
Eşimde o yüzden bir yere bırakmıyor paso yatıyorum
İşden de ayrıldım

Size açıklama yapmak zorunda değilim hem siz su whatsapp grubuna gitsenize..

Cevabı bana yazıyorsan açıklamak zorundasın, ortaya laf atıp kaçmakla olmuyor bu işler. Benim whatsapp grubunda olduğumu nereden çıkardınız? Resmen bana iftira atılıyor burada K Kazen şikayetçiyim bu hanımdan

ikinci hamileligim ne iljinde ne de bunda bulanti yasamadim yuzde 30 luk dilimdesiniz hanimlar. 3 kardesiz Annem hicbirimizde bulanti yasamamis. bulanti olmasi cok olmasi ya da olmamasi bir saglik belirtisi degil.
Benim annem de iki gebeliğinde de bulantı sorunu yaşamamış. Böyle şeyler biraz ırsi oluyor sanırım.

Duyarsın bebeğim duyarsın telaş yapma sakın bende 7 haftalıkken duydum. önemli olan rahimde olması şuan. hayırlısıyla şu 3 ayı atlatalım da haziran hamişleri herşey daha güzel olucak.

Çok teşekkür ederim canım bende öyle düşünüyorum ama işte başka bi doktordan duymak rahatlatio:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…