2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Çok güzel bir konuya parmak bastın Mega medipol medical park Memorial hizmet bide Çamlık hastanelerinden birinde çok düşük ihtimal Acıbadem Halkalı :))
Ooo seçenek çokmuş. Fiyat bilgisi aldım mı hiç? Ben de atakent acıbadem istiyordum ama eski doktorumun önerisiyle Medicana olucak.

Kizim olursa ela ismi istitoeum da benimkisi ondan :))Aynen okadar çok merakla beklediğim bi haberi kimseye soyleyemedim o doktordan dolayi inşallah yanilir zamanında alırım kucağıma kuzumu

at
Ooo seçenek çokmuş. Fiyat bilgisi aldım mı hiç? Ben de atakent acıbadem istiyordum ama eski doktorumun önerisiyle Medicana olucak.
aldım canım en uygunu Mega medipol en pahalısi tabisi Acıbadem medical park a isindim ama daha karar vermedim suan Mega medipol e gidiyom

İstanbul'da olan arkadaşlar siz nerede doğum yapmayı düşünüyorsunuz?
Ben Tuzla da yaşıyorum. ve şimdiye kadar 3 farklı özel hastaneye gittim ve toplam 4 Dr ile konuştum (( devlet hast hariç oraya test vs için ayreten gidiyorum da :) )) araştırıyorum internetten bi karar verdiğimde yazarım buraya. sen karar verdin mi peki ?

mesela 4 dr var koruda ben beğenmediğimde diğerine geçebiliyor muşum.
belki burdada vardır yanı olması lazım.
az buz değil verilen para.bıde peşin alıyorlar.
Evet canim degistrebiliyorum sadece aylin esra bide bi erkek doktr onlari secemiyosun ya bende cok arastrdim birden imzayiatmis buldum kendimi insalah da yanilmam bide evime yakin bilgiye gittim bu zamana kadar ultrrason goruntusu okdar kalitesisdiki bebek hic gozukmuyodu o yuzden korktum burda bebek iyimi kotumu nasil anliyo doktr diye birde malum orasi sezeryanci bir hastaneymis

Kızlar sayfaları okudum üzüldüm açıkçası birkaç gündür hoş olmayan şeyler yaşandı
Ama sayfamızda tartışmalar sataşmalar olmasın lütfen..
Burada hepimiz hamileyizDuygusal ve hassas bir dönemdeyiz..

Karşımızdaki insanı haklı olduğumuzu düşündüğümüz için üzdük diyelim (ki haklı olmak üzmeyi gerektirmez)
Masum bir bebeği üzmeye kimin haklı bir nedeni olabilir ki
Lütfen kızlar...

aa sen Tuzla'da nerede kalıyorsun ?) ve hangi hastaneye gidiyorsun? ben dr ve hastanemde kararlıyım ama daha fiyatlarını öğrenmedim.. 25 kasım kısmet olursa öğreneceğim

Duyarsın bebeğim duyarsın telaş yapma sakın bende 7 haftalıkken duydum. önemli olan rahimde olması şuan. hayırlısıyla şu 3 ayı atlatalım da haziran hamişleri herşey daha güzel olucak.
Insallah Rabbim kucagimiza almayi nasip etsin hayirlisiyla hepimize

Medicana Bahçelievler diye düşünüyorum. Randevu aldım gidip görüşücem salı günü. Hem fiyat bilgisi de alıcam.

at
aldım canım en uygunu Mega medipol en pahalısi tabisi Acıbadem medical park a isindim ama daha karar vermedim suan Mega medipol e gidiyom
Acıbadem 7000 civarı sanırım. Medical Park 4500 diye hatırlıyorum am cok emin değilim. Mega medipol ne kadar?

Ben Ataşehir'deyim,bir aksilik olmazsa ataşehir avicenna istiyorum. şimdiye kadar 2 sefer ufak bir tıp merkezine gittim,yarın itibariyle avicenna zeynep hanıma başlayacağım. Ablam onda doğum yaptığı için doktoru da hastaneyi de az çok tanıyoruz. Sıfırdan araştırma içine girmek beni strese sokuyor.

İstanbul'da olan arkadaşlar siz nerede doğum yapmayı düşünüyorsunuz?

Ben medicalpark Göztepe'ye gidiyorum . Allianze tamamlayıcı sigortam olmasına rağmen 4900a geliyor epidural normal Doğum ve bu 2016 fiyatı. %10 zam gelse 5500 olacak. Bu da bana fazla geldi. Medipol Koşuyolu ya da başkent Üniversitesi hastanesine bakacağım.

Kizlar bu altta cikan bebisle ilgili bilgilerde benimki 3 hafta geriden gosteriyo nasil duzeltebilirim

Ben de ataşehirdeyim ama avicennedan korkuyorum.

aa sen Tuzla'da nerede kalıyorsun ?) ve hangi hastaneye gidiyorsun? ben dr ve hastanemde kararlıyım ama daha fiyatlarını öğrenmedim.. 25 kasım kısmet olursa öğreneceğim
Hastane konusunda halen karar veremedim çünkü 2.5 ay oldu taşınalı hiç bilmediğim yerler. Özel Tuzla - gisbir ve Pendik şifa ya gittim. ama memnun kalmadım . Tuzla da merkez de ikamet ediyorum bu arada sen ?

Evet ablan gibi bi referans olması çok güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…