2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Arkadaşım eğer bir sıkıntı olsaydı bundan 5 sene önce gereken yapılırdı. Ben kimseyi o zaman bırakın burayı gelin orada konuşalım dememişim ki uyarı dahi almamışım değil mi :) yani herşeyin bi usulü adabı var. 10 senedir buraya üyeyim, hiç sıkıntı yaşamadım. Ama diğer arkadaşın 3. Üyelik iptali. Yani burada yanlış yapan kişi ortada net.

Benim kimseyle kişisel bir problemim yok. Ben sadece olayları gördüğüm kadarını ve savunduğunuz olayın aslında ne kadar haksız olduğunu belirtmeye çalıştım. Bundan ne bir çıkarım olabilir ne de gocunacağım bir şey. Bu arkadaş bu hatayı 3. Kere yapıyorsa ben bundan şüphelenirim. Ki bence siz de şüphelenmelisiniz. Bakın tekrar söylüyorum. Ben bir şey ile suçlamıyorum. Ama güvenemem kendi adıma diyorum. Siz de hala bunu savunuyorsunuz. Yapmayın gözünüzü seveyim.

8+1 de mi cinsiyet tahminin de bulunmuş ama cok erken değil mi daha olusmamıstr ki..

benim çocukluğumdan beri hep göbek bölgem olmuştur,ne kadar zayıflarsam zayıflayayım orası hep vardı. Ama şimdi üstü de dolmaya başladı,hissediyorum.

Ya ben anlamıyorum hiç karnımın büyüdüğünü. Bazen ufak tefek ağrılarım oluyo bakıyorum bakıyorum ama hiç bişey belli değil daha. Ne zaman belli olcak diye hevesleniyorım :)

canım hangi koru bu

Selam kızlar hepinize şimdiden hayırlı olsun inşallah sağ salim bebeklerinizi kucağınıza alırsınız.
Ben 2016 haziran annesiyim çok şükür kızım Serra Melis'im yanımda. İnşallah sizde bu güzel anlarınızı en mutlu en sağlıklı şekilde geçirirsiniz. Size bi sürü tavsiyede bulunabilirler şunu yiyin bunu yiyin vs. Canınız ne isterse yiyin kiloya takılmayın +20 kiloyla doğuma gittim daha ilk haftadan 10 kilomu vermiştim. kızım şuan 5 ay 10 günlük ve ben eski halimdeyim. İnşallah dilediğiniz gibi sorunsuz sıknıtısız günler geçiririsiniz...

Ve size ufak bi tavsiye, Doğum eğitimi alın ve inşallah Normal Doğum yaparsınız sağlığınız el veriyosa ben 16 saatlik kendi (sunisiz) doğum sancımın ardından sezeryan oldum. Erken doğum riskim (rahim ağzı yetmezliği) yüzünden 29. haftamdan sonra hep yattım. bu yatış ve ilaçlar benim doğumumu öteledi ama açılmamıda etkiledi. Keşke doğum eğitimi alsaydım şimdi sezeryan pişmanlığı yaşamazdım.

Ya ben anlamıyorum hiç karnımın büyüdüğünü. Bazen ufak tefek ağrılarım oluyo bakıyorum bakıyorum ama hiç bişey belli değil daha. Ne zaman belli olcak diye hevesleniyorım :)
ya bende hemen belli olmasın istiyorum
en az 4 ayım dolana kadar ailem dışında kimseye söylemek istemiyorum,ama anlaşılan max. 2-3 hafta daha dayanabileceğim

Merhaba. ne mutlu size. kızınızı Rabbim size bağışlasın. Anne olmak için uğraşıp bekleyip ve kayıp yaşayıp da hamile kalanlar ben ve benim gibiler birkaç tık daha evhamlı oluyoruz ve sorunsuz geçecek olan süreci bile kendi kendimize sorunlu geçiririyoruz . ve her zaman da dediğim gibi sadece bol bol dua ediyorum :) bu arada Serra Melis çok tatlıdırr tam yemelik tamm maşallah.

evet bende şaşırdım,neye göre söyledi bilmiyorum ama erkeğe benziyor demiş. belki de içgüdü olarak söylemişti,tuttu
Kemik yapısından anlayan doktor duymuştum bizim bi arkasa da 9+5 de erkege benziyo çıkıntı belirgin demiş demek ki anlayabiliyolar hadi bakalım size ne yorum yapacak :)

ya bende hemen belli olmasın istiyorum
en az 4 ayım dolana kadar ailem dışında kimseye söylemek istemiyorum,ama anlaşılan max. 2-3 hafta daha dayanabileceğim

Ben beş senelik evliyim.ilk üç sene düşünmedik çocuk, Ama iki sene bekledik çocuk sahibi olmak için. E tabi milletin halini tahmin edersin. Artık öğrensinler de bütün evren rahatlar diye düşüniyorum benim derdim milleti çok gerdi şu beş senede :)
Dua edenler mi dersin, tavsiye verenler mi dersin.herkes herşeyi çok biliyo malesef..

Ne bileyim kral koltuğunda gözü olan soytarı gibi sesiniz çok çıkınca öyle sandım

:) bu yazdıklarınızı seviyesizliğinize veriyorum ve tartışma niyetinde değilim. Sizin amacınızın bu yönde olduğu gayet net görülüyor fakat kusura bakmayın sizi memnun edemeyeceğim :)

Bu arada karnının büyüdüğünü hisseden var mı?
benim çocukluğumdan beri hep göbek bölgem olmuştur,ne kadar zayıflarsam zayıflayayım orası hep vardı. Ama şimdi üstü de dolmaya başladı,hissediyorum.
Hahaha aynı ben. 48 kilo olduğum zamanlar bile göbişliydim . 63 üm ve yine göbiş var. sanırım 5 aylık olana dek belli olmaz bende . Hamile değilken Bile hamile gibi olunca malum hahahahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…