2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bugün randevum vardı. 12+3 deyim. Bahsettiğin test için kan aldılar ve ABD'ye gönderileceğini söylediler. Ultrasonda %70-80 ihtimalle down sendromu olmadığı ve erkeğe benzediğini söyledi doktor. Bakalım 2 hafta sonra kan testi sonuçlarından ne çıkacak. Yanılma payı %1-2'ye kadar iniyormuş. Öğrenir öğrenmez buraya yazıcam. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

Cnm bence korkma mesela benim ilk hamileligimde yani kizimda hic mide bulantim olmadi 1 kere bile istifra etmedim, ama bu hamileligim cok zor geciyo mide bulantilarim cok oldu gunde 3kere bile istifra ettim... endiselenme dadini cikar bence
Çok teşekkür ederim canım benim ilk ve 1.5 yıl bekledim o yüzden işte hep bi tedirginlik bide doktorun biri ben senden 5.5 aylıkken bebeği kaybetmenden korkuyorum dedi ondan da tabi rahim filmime bakip histerokopi demişti olmadan hamile kalınca dedi belkide bilmiyorum Allah kimseye yaşatmasn inşallah

ben aslında bekarken hep orda doğum yapmanın hayalini kurardım orda doğum yapan arkadaşta cok.
bin kişilik kurumda calısıca mutlaka heryerden var ıste:)
oradada aylin hanım varmış onu çok duymuştum.
birde annemin bır dr u vardı sanırım adıda esraydı demetevler ortadoğudan 1 ay önce oraya gecmış.
hayırlı olsun paketın kısmetn oraymış...

Canim senle biz aynı gün oluyor bebiklerimiz ikili testi ne zaman yaptircaksn benim en gec 25 kasım dedi 24 de yaptrcm bide vitamin için 15 ci hafta vericem dedi neden anlamiyom

Malesef o iki doktorda paket disi pinar hanima gidecegim ilk randevum p.tesi iyi diye okudum insallah memnun kalirim biraz pimpirikliyim telefon falan vermesse diye dusunuyorum o kdar para verdik bide memnun kalmassam cok uzulurum

benim çocukluğumdan beri hep göbek bölgem olmuştur,ne kadar zayıflarsam zayıflayayım orası hep vardı. Ama şimdi üstü de dolmaya başladı,hissediyorum.
Benimde ole 54 kilo iken bile göbeğim vardı şimdi 62 yim ve anlamıyorm zayıflar daha güzel anlar

Ya ikidir baka kalıyorum sonra jeton düşüyor ve gülüyorum kendime
İkinizin de rumuz ela ile başladığından yani bu şapşallığım . neyse Dr un 5.5 aylıkken bebeği kaybetmenden korkmasını ve bunu sana pat diye söylemesini garipsedim ah keşke hepimiz doğru Dr U hemen bulabilsek dimi

Ben de bugün gittim. 12+3 erkeğe benziyor dedi. Sen down sendromuyla ilgili bir şey öğrendin mi? Bugün kan testi yaptırdık down sendromu ve cinsiyet kesin sonucu 2 hafta sonra öğrenicem. Çevremde bu erken haftalarda cinsiyeti öğrenenlerin sonra değişebildiğini duyuyorum.

İstanbul'da olan arkadaşlar siz nerede doğum yapmayı düşünüyorsunuz?
Çok güzel bir konuya parmak bastın Mega medipol medical park Memorial hizmet bide Çamlık hastanelerinden birinde çok düşük ihtimal Acıbadem Halkalı :))

Malesef o iki doktorda paket disi pinar hanima gidecegim ilk randevum p.tesi iyi diye okudum insallah memnun kalirim biraz pimpirikliyim telefon falan vermesse diye dusunuyorum o kdar para verdik bide memnun kalmassam cok uzulurum
mesela 4 dr var koruda ben beğenmediğimde diğerine geçebiliyor muşum.
belki burdada vardır yanı olması lazım.
az buz değil verilen para.bıde peşin alıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…