2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kirmizi malesef ki evet o ilacı verdi bugün bebeği gordum iyidi biseyi yok dedi ama aklimhep orda hatta oönceki ultrason resmine gore daha belirgindir doktora büyümüş dedi korkuyorum çok bağlandım gerçekten kaybetmek beni yıkar[/QUOTE]
Rabbim.yardimcin olsun canim insallah bir sey olmaz.korkma.stres yapma sakin.uzanil ayaklarini yukarı kaldir canim ayaklarinin altina yastik koy istersen.dinlen o sekilde

Varya doktorlar daha fazla strese sokuyor insanı
Canım kalp atışlarını falan duymadınızmı ? Kaç günlükken gittin doktora?

Dün gittim kese var 13mm yolk sac da var ama kalp atışını duymadan sağlıklı hamilelik diyemem dedi zaten bir sürü kayıp yaşamışım diken üstündeyim bide dediğin gibi gerçekten strese sokuyorlar insanı oyüzden bide özel hastaneye gitmeyi istiyorum canım iki tarafa da devam edicem yani

Canim bende dun gittim ozel e. 13 mm idi benimde kese. Bebis icin 2 hafta sonra gel dedi canim

Folik asit vermedi mi canim?

Bende sabah hafif bi bulanti oldu ama cok az. Yememi etkilemiyor hatta az once balik yedim hic etkilemedi.

Bir yerse bebek var gibi dedi ama gozukmiyor şuan için dedi. Alttan bakabiliriz aslında ama ben gerek görmüyorum dedi. Uff ya bende strese girdim. Hep diyorum ya en iyisi doktora gitmemek

Insan ne kadar endiselenmicem desede doktora gidince bi garip oluyor. Umdugunu goremeyince istedigini duyamayinca. Bu yuzden hala doktora gitmedim. Bi hafta falan sonra gidicem. Belki daha da uzun :)

Kızlar merhaba. Ben de 1 haftadır regl olmuyordum bugün test yaptım ve pozitif çıktı. Ankarada yaşayanlarınız hangi doktora ve hastaneye gidiyorsunuz? Şimdi ben nezaman doktora gitmeye başlayım

Aramiza hosgeldin :) saglikla kucagina alirsin Insallah bebeğini..

Ya çok üzüldum. Bence hemen doktora git. Sonuçta kanama şiddetli ve bebeğini heran kaybedebilirsin. Müdahale edilmesi gerek bence. Hatta belki yatmam bile gerekebilir. Bilmiyorum ki ama birseyler daha yapılsa iyi olur bence

Yorucu bi gündü. Sukur sonunda kizim uyudu. Bir bardak cay için cildiriyorum suan
Demin ki yere yazı yazamadim bir türlu buraya yazıyorum. Öyle valla ya ama çok gitmek iyi değil ya sonra ne oldu oldu olmadı mı aman birşey mi var diye paranoyaya bağlıyor insan kendisini. Ki zaten bebeğin gideceği varsa gidiyor doktorlar bu durumda pek de fazla birşey yapamıyorlar bence

Kesinpikle oyle. O yüzden dogal akisina birakmak istiyorum ben. Aslinda bana kalsa bi kere gider daha gitmem ama iste modern sartlar ayda bir gitmeye zorluyor :)
Ikili testleri ayrintili ultrasonlari hic yaptirmadim ilk bebegimde. Cunku bir durum olursa mudahale edilmesini istemiyordum. Her haliyle basim gozum ustune bebegim. Cok sukur saglikli bir bebek.

Afedersiniz akşamdan aksama okuyabiliyorum yazılarınızı bişey kaçırmış olabilirim de bybo ne demek acaba

Folik asit kullandigim icin zaten , devam et dedi

Aramiza hosgeldin :) saglikla kucagina alirsin Insallah bebeğini..[/QUOTE]
Teşekkürler:) maşallah 2. Hamileliğiniz sanırım, sağlıkla kucağınıza alın. Eğer ankarada iseniz ilk doğumunuzu nerede yaptınız şimdi kime gidiyorsunuz

Sabahin korunde kalk kahvalti temizlik evi topla okula git ders anlat nobet tut ayakta saatlerce bekle aksamin karanliginda eve gel cocugu uyutuym da oturiyim de bu sefer de uykun gelsin offf her gun boyle birazdan yaticam ((

Kirmizi malesef ki evet o ilacı verdi bugün bebeği gordum iyidi biseyi yok dedi ama aklimhep orda hatta oönceki ultrason resmine gore daha belirgindir doktora büyümüş dedi korkuyorum çok bağlandım gerçekten kaybetmek beni yıkar[/QUOTE]
Benimde ilk hamileligim öyleydi ilacı kullanın pruloton diye iğne var kullansaniz iyi gelir bol su içip ayaklarınız yüksekte yatın ve hiçbi is yapmayın ben öyle yapmıştım.

Sabahin korunde kalk kahvalti temizlik evi topla okula git ders anlat nobet tut ayakta saatlerce bekle aksamin karanliginda eve gel cocugu uyutuym da oturiyim de bu sefer de uykun gelsin offf her gun boyle birazdan yaticam ((
Benimki senden biraz farklı bütün gün ilayla oyun oynamaktan etkinlik yap şunu yap Bunu yap demekten bende adam akıllı dinlenemiyorum. Daha yeni uyudu ve şimdi benimde uykum geldi. Tavuk gibi oldum valla 2 senedir

Ben ayrıntılı ultrason yaptıldım birtek. Önceden anlasiliyor doğum anında mudahale etmek gerekebilir dedi doktorum yaptırdım. Belki yarım saat sağına soluna baktılar şimdiki aklım olsa yaptırmazdim. Zaten devlet hastanesi özel durum yoksa bakmıyor bile ayrıntılı ya. Bu kadarı eminim ki bebeğe zarar veriyordur

Afedersiniz akşamdan aksama okuyabiliyorum yazılarınızı bişey kaçırmış olabilirim de bybo ne demek acaba
Facebook'ta bebek bakim yapım ve onarım sayfası var. Gerçi intenette blog sayfası var. Oradan da takip edebiliyoruz herseyi. Ama referans olmadan almıyorlar sabirim. Yani eskiden öyleydi şimdi nasıl oldu bilmiyorum. İstiyorsan facebook da arkadaş olalım referans olayım ben sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…