2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
merhaba ben ozge
39+3te bır kız bebegım oldu
Suan 4aylık
Sızın ıkıncı kızınız kac haftada dogmustu
Bazı problemler benzıyor da
Boyu az uzuyor
Bıngıldagımız kapnmadı
Kılo alımımız ıyı degıl
Damakları tam olusmamıs gıbı
Bas tutması agulaması gecıktı
Cok tedırgınım

Ohhhhh
Mrb.hanimlar
Nurtopu gibi 3,5 cmlik bir ne kistiydi yaa fibro muydu neyse yanlissa duzeltirim.
Kistim varmis.gecikme ondan mis.
Hayat cok guzel yaaa.
Kuşlar.ne guzel şakiyorlar.
Misss kokulu doğa
Sevindim bu habere. Üstünüzden büyük bir yük kalkmıştır eminim. Kistte kötü bişey değil zaten. Önceki ay bir yumurtanız çatlamamış kistcik olmuş:)
Gider kendiliğinden.

4 tane dış ayni anda artik kızımın 6 dışı var. Kızlar bisey sorcam size ben kızına atistirmalik olarak çubuk kraker veriyorum tuzunu kopartiyorum üstünden. Eğer öyle. Bisey yapmasam dışarda arabasında durmuyor. Eline onu verince kıt kıt yiyo oyalaniyor. Seviyor da. Sizin var mi verdiniz Bisey. Kacamaklariniz falan.

Bende düşünüyorum iyi olur diyorum ama bazen çok daraliyorim Yok ne ikincisi diyorum. Artik Allah bilir doğumdan beri hiç korunmuyorum bakalım nasip. Gorumcemin kızı var 4 yasında paylaşmayı hiç bilmiyor kizimla paylaşmıyor bazen oyuncağıni. Onunla gezmeye gittik kızımın arabasına o biniyor mesela simdi kardeşi gelecek annesine iki araba al diyorum. Kıskançlık çok olacak sanırım

Bim den tam buğday ekmegi alip eline bir dilim veriyorum.disarda isek.

Ben böyle paketli gıda işlerine karsıyım evde yapabilirsin cubuk krakeri bebe biskuvisi zordeğil hava almayan kaplarda bir süre duruyor
Ülkemizde ne kadar cok hastalık var minicik bebeler şeker hastası vs beslenme cok onemli hiçbir gıda eskisi gibi değil hele şu abur cuburlar fikrimi sordugunuz için yazıyorum
Bim den tam buğday ekmegi alip eline bir dilim veriyorum.disarda isek.
ekmekte yapabilirsiniz ailenizde yer

Kardeslik cok guzel bir duygu 2 yas arayla ben de dusunuyordum ve dusunuyorum ama bazen kaldiramam gibi de geliyor nasip artik ..

Benim ikinci kızım 36+0 da doğdu kilosu şuan normal bebeklerden dusuk ama doğum kilosuna göre iyi.boy uzaması bizde de geride şu an 72 cm.onun dışında gelişim olarak doktor normal diyor benim ilk kızım ilerden gittiği için bana hep geri gibi geliyor ama doktor normal diyor. Bıngıldak bizde hala kapanmadi zaten 1 yaşından önce pek kapanmiyor.bizim dis mesela 10. Buçuk aylıkken çıktı ama bunlar gayet normal

Takipli bı doktorunuz varsa ve güveniyorsanız onu dinleyin bence.ben çok defa yaşıtlarından geride diye gidip doktor çıkışı rahatladım.mesela benim kızım hala yurumuyor yasina kadarda yürümeyecek herkes yürüt yaşına kadar yurusun desede ben doktoru dinliyorum ve onun hazır olmasına bırakıyorum.

Kardeslik cok guzel bir duygu 2 yas arayla ben de dusunuyordum ve dusunuyorum ama bazen kaldiramam gibi de geliyor nasip artik ..

Kardeş olayı çok güzel ama işte yaş kaç olursa olsun kıskançlık kaçınılmaz.brnim ikisi arası 4 yaş var ve uzmanlara göre ideal olan ama işte yine de kıskançlık tavan.ben bu yıl küçükte yorulmadim buyukte yorulduğum kadar.surekli ağlama söz dinlememe inatlaşma tutturma . Küçükte farkında ablasını biraz kucaklasam hemen pıt pıt geliyor kucağıma ablasını itiyor.gulsem mi ağlasam mı bilemiyorum.iki kiz şimdi rakip ama ilerde yoldaş olurlar inşallah.

Ben minigime hiç abur cubur tarzı birşey vermedim buyukte 2 yaşına kadar sadece çok seyrek çubuk kraker yemisligi var o da çok seyrek sonra zaten önüne geçmek biraz zor oluyor dışarıda görünce.bu kizimda ablasından gorup etkilenmezse bunda da en az 2 yaşına kadar tatsin istemiyorum.

Ben benim aç çocukla başa çıkamıyorum. Bir an durmuyor. Kediler desen ayrı terane. Günde iki defa yemek yapıyorum oğlana özel, kahvaltısı da ayrı. E evden çalışıyorum, evi taşınmaya hazırlıyorum... Çubuk kraker de yiyiversin, ölmez.

Herkese merhaba kim yazmış etiketleyemedim ama benım kızkızı mda 36 +0 doğdu 72cm boyu kısa ama bende kısayım ondan dıye düşünüyordum kılosu da 9 yakın emeklemıyor yurume delisi yorulmuyor benim kolum kopuyor elinden tutmaktan 2gundur kanepeden tutunarak 3 4 adım atıyor emeklemeden yurür sanırım

yaa bende mutlaka bir kardeşi olsun istiyorum ama şimdi yaşları da yaklaşıyor, benimki emmeye düşkün değil ama 1.5 yaşına kadar az da olsa emerken emsin istiyorum çünkü bizde hamile kalınca emzirme kesilir, öncesinde bir sürpriz olmazsa ondan sonra düşünüyorum; ammmmma sonrasında iki bebek fikri beni çok korkutuyor, çünkü düşünsene 3 yaşındaki bebek falan goruyorum o zaten bebek şimdi kızım kardeşi olunca abla moduna sokacağız istemesekte yani bilemiyorum

Aynen doğru diyorsun. Gözumde büyümüyo hiç kızım. Mesele diyorum Sevemem ondan başka bi çocuk. Onun üzülmesine dayanamam

Artık hamileyken emzirme cok destekleniyor canım sağlık bakanlıgı doktorlar ebeler cok destekleyen var. Ben özellikle çok istiyorum oğlumu emzirirken hamile kalıp ikisini birlikte tandem emzirmeyi:) tabi bizim tup bebek oldugu için olur mu bilmiyorum ama arayı cok acmadan ikinci için denemelere baslamak istiyoruz delice bi şekilde:))

Ay kızlar ilk anneler günümüz evlatlarimizla. Hepinizin anneler günü kutlu olsun
Bugun muydu ya haftaya degil miydi sankiiim:) hamileyken de cok guzeldi anneler gunu ama bu kez daha baska hatta anne demeye basladıgı donemler daha da baska olur:) eşim annelerimize be alsak falan diye soruyo dedim hıh bende anneyim bana yok mu:) sen orasını karıstırma diyo:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…