2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar ikinci gebelikler konuşulmuş ..
Allah nasip ederse ikinci yavruma hamileyim..
Beklemiyordum aslında oğlum 4yil sonunda olduğu için..olmaz diye geç olur diye korkuyordum..yasimda 31..
Ama rabbim ilk ayda nasip etti.Cok şükür ona..
Ben daha emziriyorum.
Gücüm yettiği yere kadarda emzirmeyi düşünüyorum..
Rabbim isteyen herkese çok bekletmeden hayırlı evlat nasip etsin inşaAllah

Bu kadar olur bizde bunu konusuyorduk allah kavustursun saglıkla

Hayirli olsun canjm ya, ayni heyecanli surec sil bastan basliyor desene, rabbim saglikli sekilde eline almayi nasip etsin insallah; haziran grubu olarak ilk gebelik haberini senden aldik rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah, bende cesaret edebilirsem 2 yas gibi dusunebilirim sanirim, yani, belki, kismen

Ne güzel bir haber bu..hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah bende en geç 2 yaş gibi istiyorum tabi Allah nasip ederse

Ne güzel düşünmüşsün 3-5 gün sonra çöpe atılacak magnetlerden çok daha iyi olur..Doğum gününüzde çok güzel geçer inşallah.. sanırım grubun ilk Doğumgünü sizinki olacak

Cnm yeşeren kalem fikrini çok sevdim kalemleri netten mi aldın nasıl bi süsleme düşündün detay verirsen sevinirverirsenim

Mayoral diye bir marka var kizlar hic alan oldu mu kaliplari nasil bebek giyim ? Mont begendim de netten.

Huggies kullanan var mı ? Ebebekte indirime girmişte..

Ayrıcaben dısarda külot bez kullanıyorum kızlartavsiye ederim.

Mayo bebek bezi ile ilgili bilgisi olan var mı?

Doğduğundan beri huggies kullaniyorum. Bazen acil durumlarda marketlerde bulamayıp piyasadaki tüm bezleri de denedim. Bence hala en sızdırmazı huggies. Fakat huggies TÜrkiye pazarından çekildi. Şuan sadece ebebekte yarım paket halinde satılıyor. O yüzden de fiyatı uygun. Evde biraz stogum vardı. Gece huggies gündüz baska bez diye düsünüyorum. Ama hangi bez karar veremedim daha.
Külot bez de kullaniyorum, artik altini almak çok zor sürekli kaçıyor) ama bana disarda külot bez daha zor geliyor cünkü pantolon, iç tayt hepsini cikartip yeniden giydirmek lazim. Yazin rahat olur ama kullanması.

Evet ebebekten aldım dün gece fiyatı cok uygundu ben artık tek beze takılı kalmayacağım zaman zaman ündirimi iyi olan bilinmiş markaların bezlerinden alacağım
Goon külot bezini de aldım primanınkini kullanıyorum dısarda biz hepsini cıksrıyoruz her şekilde sarp cok hareketli alt değiştirirken ben dısarda ayakta tutup değiştiriyorum resmen o yuzden kilot bez işe yaradı

Merhaba anneler.. anneler gununuz kutlu olsun kör topal bu gunlere geldik cok sukur.. uykusuzluk hala devam ediyo bizde sadece 1 tane disimiz cikti.. tarhaba corbasi ve yogurt disinda yemek olarak bisi yediremiyorum.. sizlere sorum gece yatarken mama verince kac saat dayaniyo benim kizim 5 saat sonra acikiyo bazen sabaha kadar uyuyo cok ender siz muhallebi veriyomusunuz dun gece bi uyandi gozleri kapali agliyo bi daha dalamadi.. uyku egitimi icin dis donemi olmasin deniliyo veremedim o yuzden sallanarak uyuyo

Ne zamandır yoktun yazmana ve iyi olmana sevindim yememesine üzüldüm ama. Belki geçici bir dönemdir. Bizimki ne versem yiyiyo çok şükür. Günde 3 ana 2 ara öğün olarak. Gecede emerek uyuyo bazen hiç uyanmıyo bazen 2 kez uyanıyo. Emerek geri dalıyo. Geceleri hiç sallamadım ama gündüz gerekiyor.

İlk önce herkesin anneler günü kutlu olsun hanımlar. Benim anneler günün yarın olacak kısmetse çünkü büyük kızımın doğum günü yarın ve ben o gün anne olfugum için hep onu günü anneler günü olarak hissederim.

Bu arada küçük prensesimin ilk doğum gününü 10 gün .Erken yaptık am çok güzeldi çok sukur.mcdonalds ta yaptık.suslemeler müzikler falan hep ordandi.ben sadece büyük bı harf balon aldim.bide masa üstüne ayaklı 1 yaş panosu yaptirdim. Pastasının üstünde kızımın resmi vardı.mekan çocuklara menü verdi ve buyuklere icecekleri.onun dışında bDe buyukler için birkaç çeşit ikramlik yaptık.oyun alanı olan bir yerdi büyükler çok rahat etti çocuklar orda oynadılar.gelenlere daha öncede yazmıştım tohumlu kalem verdim.ben fesleğen tohumu olandan aldım. Küçük kizima büyük kizima ve kendime aynı elbiseden aldım lcw de böyle takımlar vardı.gorenlerin çok hosuna gittik hatta kızı olamayanlar biraz kiskandi.
En.guzelide evde telaş olmadı ordada pasta kesimi falan hep oradaki çalışanlar ilgilendi.

Sağ olsun küçük kizimda orda hiç zorluk çıkarmadı.ben doğum günü saatinden 2 saat önce besleyip uyuttum .1 saat uyudu kalktı uykusu olmayınca ve karni da aç olmayınca durdu çok sukur.ordada 1 kere mama verdim.hani ayarlayabilirseniz bu şekilde ayarlaninca daha az sorun oluyor.

Birde doğum gunundrn hicbirsey anlamadı sadece süsleri inceledi durdu.birde şarkılara eşlik Edip abla ve abilerini izledi sürekli.

Bizden haberler bu şekilde yarında büyük kızımin doğum günü var okulda.onu da güzel bı şekilde atlatıriz İnşallah.

Cnm yeşeren kalem fikrini çok sevdim kalemleri netten mi aldın nasıl bi süsleme düşündün detay verirsen sevinirverirsenim

Evet netten aldım. n 11 den aldım.tohumu sen seciyordun.ben kutulu yaptirdim.kutu üstü yazısı ve resmini de ben seçtim.tabesi 2 TL olması lazım.

2 yas arasn iki çocuk anne için hem avantaj hem dezavantaj.avantaji kıskançlık daha az olabilir ve birlikte büyürler.ama dezavantaj olarak anne çok yipranir çünkü büyük olan hala fiziksel olarak tamda kendi başına hareket edemez.tuvalet uyku falan zor olur.sonucta oda daha bebek sayılır. Uzmanlar yaş arası 4 diyorlar genelde.gerci kac yaş olursa olsun kiskclik ve anneyi babayı paylasamama kesin oluyor.bencd en önemlisi annenin kendini hazir hissetmesi.hersey annenin omuzlarında çünkü.

Allah herkesin gönlüne göre hayırlı zamanda versin inşaallah

Kızlar aranızda karnının her iki tarafından aynı anda sürekli tekme yiyen var mı,sizce neresidir oğlumun. Bir de titreme, çırpınma gibi olan tekmenin anlamını bilen var mı onu da çok yaşıyorum

Ben yasiyorum ya. Bildigin iki ayagiyla ayni anda tepiniyor 10 saniye filan. 30 haftaligiz

Evet dogumgunu gelen tum bebislerin yeni yaslari kutlu olsun saglikla nice mutlu yillari olsun insallah... gecmis anneler gununuz kutlu olsun kizlar... ve herkese hayirli ramazanlar...
Dogumgunlerinden foto ve konsept paylasan olursa sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…