2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben de zorla emziriyorum kizlar ya Ada yedigim herseyden istiyor pacama yapisiyor vermeyince kiziyor ortaligi dagitiyor. Veremeyecegim seyler kizartma cilek vs.. Ama ona hazirladigim ogun yemegini yedirmeye kalktigimda mama sandalyesinde yine atarlaniyor ve bu sefer bir iki kasiktan sonra istemiyor yedigi cok cok az. Bizimki tadim gurmelik yapiyor anlayacaginiz. 3.disimiz cikiyor suan onun huysuzlugu cabasi. Gece saat basi kalkip emip uyuyor sadece gece emiyor gibi bir duruma geldik umarim artiririz yine. Yurutecte depar geri vites hersey var. Koltuga tutun dur emekle atarlanma sebebi cigliklarin biri bin para. Gittikce haydutlasti malesef. Bir de yuruyunce tahmin edemiyorum. Bizden haberler boyle..

arkadaşlar bebeği çok düşen var mı aranızda . cok mutsuzum ben hiç bu çocuğa bakamıyorum evde olduğum halde tek işim o olduğu halde sürekli kafasını çarpıyor çok korkuyorum kafasına bir şey olacak diye Allah korusun bu çarpmalarından dolayı zeka sorunu falan olacak diye korkuyorum abartıyor olabilirim ama etrafımda benimki kadar arkasına düşen kafasını vuran çocuk yok otururken kendini arkaya atıyor resmen ne düşüneceğimi şaşaırdım

Düşmez mi hiç canım. Düşüyor tabı. Kasla göz arasında düşüyor farkında olmuyorum bile.

Allah korusun kotu dusunme hepsi dusuyor daha ne dusecekler.. onemli olan sert kafa darbeleri sonucta buyuk kucuk hic vurmasalar keske ama saniyelik olaylar kendini de suclama. Ada 4 aylikken koltuktan dusmustu sonra 6 aylikken daha yuksek olan yataktan dustu ikisinde de senin gibi hissettim cok sucladim kendimi kafayi yedim resmen esim sagolsun cok destek oldu o piskolojiden cikardi beni. Allaha emanetler sonra bize tum yavrular kaynagin en yuksek korumasinda olsun..

Kizlar ayakkabi mevzusunu aciyorum tekrar ama ilkadim ayakkabisi mi yoksa spor ayakkabi mi tercih etmeliyiz alan olduysa ne marka tercih etti acaba?

Bende “acaba benimkş kadar düşen varmıdur” diye hep düşünürüm
Kasla göz arasında bi bakıyorum küt diye ses geldi

Ben ilk adım ayakkabısı almıştım ilk, biraz bot gibi... onu 2-3 ay giydi. Şimdi de yaklaşık 1 aydır spor ayakkabı giydiriyorum. Nike aldım. Gayet rahat ediyor. Tek sorun ayakkabının cırtını açmayı öğrenmiş teyzesinden, her fırsatta açıyor
Kizlar ayakkabi mevzusunu aciyorum tekrar ama ilkadim ayakkabisi mi yoksa spor ayakkabi mi tercih etmeliyiz alan olduysa ne marka tercih etti acaba?

İnsallah canım saol

Ben ilk adım ayakkabısı Alicam.spor ayakkabıların iyi markaları da Nike Adidas gibi iyi deniyor.ama ben ilk adım olarak kullanmadım hiç.vicco ortopedia bin ayakkabıları da güzel.bana doktor deri olsun hafif olsun bileği sikmasin demişti.

Düşme ve vurma olayı bizde de çok oluyor önemli olan sert vurmalar ve yüksekten düşmeler.allah hepimizin yavrularını kazadan beladan korusun.bende bir yerine birşey olunca kendimi çok kötü hissediyorum annelik böyle birşey işte.onu canı yanınca senin kat ve kat yaniyor

Bende hafif deri ve ortobetik aldım.

Canım internette sırt ve bel koruma yastığı yazınca çanta gibi takılan şeyler var bende yeni öğrendim sipariş ettim isterseniz bakabilirsiniz çocuğa takılıyor heryere onunla gitsin inşallah artık kafasını vurmasinlar

Bgun 1.sınıfa giden kızımın okulunda 23 nisan kutlamaları vardı
Bebegimle gittik.yarım saatten sonra mızırdanmaya aglamaya basladı
Daha gösteriler baslamamıştı bile
Mecbur ewe döndük
Büyük kızım üzüldü
Cok zormuş ya iki cocuklu olmak
Yada ben bi türlü dengeyi kuramıyorum
Bebegim zaten huysuz bi bebek
Gece alarm kurmuş gibi saat bası uyanır
Off bilmiyorum ya dertlendim akşam akşam

Ben oyle mızırdanmalara karsı yanımda kuru üzüm falan taşıyorum onu agzında evirip çevirip yemeye calısırken biraz oyalanmış oluyor tabi ses gürültü kalabalık etkilenmiş de olabilir zor durumda kalmışsınız büyük kuzu üzülmüş dogal olarak. Küçüğünü babaya bırakıp büyük kızınızla başbaşa yemek falan yiyin bişeyler yapın bence :)

İki çocuklu hayat kolay değil ama inanın bana küçük çocuğunuzda büyüdüğünde herşey daha güzel gelecek kardeşlik duygularını tattıklarında
Sizetavsiyem http://www.attachmentparentingturkiye.com/

Bu siteyi inceleyip facede grupları var üye olmanız gizli gruptur bazı sorulara cevap vermeniz gerekiyor o yüzden siteyi önce inceleyin 2 çocuklu çok üyesi var yaşanılanlar yapılması gerekenler uzmanlarda var çok güzel bir platform bana şimdiden faydaları oldu her gün bakıp insanların yaşanmışlıklarından bilgi ediniyorum

Benim sıkıntımda memeyi ısırıyor bacağımı ısırıyor gülmüyorum anlatıyorum yüzüme bakmıyor aslında biliyor kötü birşey yaptığını ama yine de yapmak istiyor başa çıkmadım o gruba yazıcam bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…