2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Doğum günü için herhangi bir planlama yapmaya başlayan var mı? Bugün doktorda yaşı falan diye konuşunca doğum günü yaklaştığını anladım arayışlara da başladım biraZ

Doğum günü için herhangi bir planlama yapmaya başlayan var mı? Bugün doktorda yaşı falan diye konuşunca doğum günü yaklaştığını anladım arayışlara da başladım biraZ
Benim aklımda birkaç fikir var. Kutlamayı sade tutacaktım ama baktım gelmek isteyen çok, sanırım bir yer tutup çılgın bir parti yapacağım. Beklediğim bir iki iş var, onlar belli olsun, burada yazarım sen ne yapmak istiyorsun?

Diş bugdayını evde yaptım mevlütte oyle biraz zor oluyor ev temizliği ikram süslenme misafir ilgilenmesi ve bebeğin
Dışarda sade bişi yapıcam ama fiyatlar ucmus 2000 aşagısıyok sanki nedir yani pasta düZgün bir masa istedim
Ama bir yer buldum kişi başı calısıyor mekanıda hazır butik pastane bir alan yapmıslar begendim 1.300 falan tutucak gibi pasta ektra patates salata kısır tatlı kurabiye sınırsız cay limonata cup cake sınırsız su ben bi arkadasınkıne gittim begendim foto koyuyorum konsept isteğe göre değişiyr

Eh İstanbul için bu fiyatlar normal. Ben Harry Potter filan düşünüyorum konsept. Nasılsa o anlamaz biz eğlenelim eşimle.
Gerçekten yapmayı düşünmüyordum, ama işte bak evde zor olmuş.
Hem evde de yemek hazırla, temizlik vs yine yekün tutar...

Mrblar
Beta hcg mi,aşi mi.
Dr. Tahlillerimin tamamlanmasini bekliyor
Usg tarihlerim kaldi.sonuca gore bunu uygulayacakmisiz.
Netten bakindim,olumlu,olumsuz cok gorus var.
Kararsizim.
Sizler duydunuz mu,olumlu yada olumsuz.
Haa emziren olsaydim uygulamayacakti kesinlikle.

Ne için canım ya takip ediyorum ama atladım sanırım kusura bakma

Bende kacirmisim kusura bakma, ne icindi?

Kizlar benim Kiz iki gundur sinirlenince yuzune vurmaya basladi hatta anneme erken ergenlik falanla ilgilj haberler okudugumdan aklinda kalmis takiliyor bana seninki bayagi erken girdj ergenlige diyor hjc boyle birswy duydunuz mu? Saskoloz sinirlenince yuzune vuruyor sonra aciyinca da basiyor bagriyi

Gormemezlikten gelip gülmeyip tepki vermeyeye çalışın dikkatini başka yone cekmeye calışın zamanla sönecektir

blgk
Ayy evtaciklamayapmamistim.yanlisyonlendirme olmasin diye.
Duyan bilen varsa yorumlar diye dusunmustum.
Hizli kilo verdirelim dedi dr. Bana.
Konum buydu.

Gercekten kimse mi yok,yoksa ben mi hayalet oldum.goremiyorum.
efsunsuz siz nerelerdesiniz.
@Emire27xxx sizde yoksunuz.
Zehrayalcin da etikette de yok.

Merhaba canım..çok vaktim olmuyor burayı takip etmeye ..çalışmaya başlayalı bebekli hayat çok yoğun oldu..
arada hamileliğinde benim yaşadığım sorunları yaşanlara umut olsun diye mesaj atanlara cevap yazıyorum
bebeğim ve biz iyiyiz çok şükür...
Siz nasılsınız.. kızınız nasıl ?

Bebis Kislik mont yagmurluk indirimi yakalayan olursa yazabilir mi? Gelecek kis icin ozellikle kurk mont dusunuyorum. Mayo falan alan oldu mu bu arada? Hangi marka tercih ettiniz?

Kızlar eski sayfaları okudum biraz (diceksiniz ne cok vaktin var ) ne günlermiş şşmdi yaşına dogru ilerliyoruz şaka gibi:)
Seneye 4 tam gün calısıcam gibi görünüyor şimdiden düşünceler sardı o kadar ayrıkalmak kim bakacak 2yaşa kadar emzirme düşünüyordum O 4 gün nası olucak vs vs
Ek gıda nasıl gisiyor kızlar ?blw yapanlar yogurt ve yumurta da Blw pek olmuyor bardaga alıstırmaya calısıyorum
Bir de bizimki hiç yere basmak istemiyor emeklemede yok geri geri sürünüyor siZde durumlar nasıl?

Orangutan annem dun demisti sen 9 aylikken siraliyordun diye. Simdilerde daha gec yuruyor konusuyor cocuklar nedense benim gozlemim bu. Ada artik surunmeyi bile birakti oyle yerde ilerleme gayreti yok. Cunku hatamizin bedelini yasiuoruz sanirum yine en son ananeler gelince kucaga transfer oldu tekrar. Ben yere alistiriyorum kendi cabalasin kalkmaya diye onlar kiyamayip kucaga aliyor ve sonuc ilerliyemiyoruz. Ustune artik yerden almazsam sinir de yapiyor burnundan soluyor bittirik.
Konusma anlaminda baya yol katetti diyebiliriz gel git al ver ac kapa anne kus havhav gibi... Ben ayni anda Ingilizcelerini de ogretiyorum ve Ingilizce de konusuyorum onunla amacim bebeklikten itibaren ana dili gibi konusmasini saglamak.
2 yil emzirmek benim de hedefim. Calisacagin zaman zaten genelde gece emecek cok sorun olmaz bence oyle alisir oyle de gider. Sut bende inisli cikisli bir konu yine o caylardan aldim artsin diye.
Blw yapmadim sadece siralama olarak uydum. Kendi almak yemek istiyor ama daha yolu var.

Bizimki yeni yeni geri geri emekleme çabalarına başladı. Ama hiç hoşlanmıyor kıza kıza duruyor yuzustu resmen.
Aynen zaman cok cabuk ilerliyor gercekten dogum gununde ne yapsak diye konusmaya bile başladık:)
Ben de bu yıl oglede eve gelip emzirip gidiyorum tekrar okula ama seneye boyle bi şansım olmayacak ayrı kalacagız ama emzirme konusunda sıkıntı olmaz vücut ona gore ayarlıyor kendini süt üretimi ona gore olur sıkma canını ona hiç.
Ben blw klasik karışık ilerliyorum canım idare ediyoruz işte. Yumurta anca omlet şeklinde yapıp küçük parçalara bölüp önüne koyarak olur blw

Hanımlar selam, emekleme konusunda canınızı sıkmayın. Emekleme gelişimin bir aşaması değil, sadece bazı araştırmalara göre odaklanma konusunda destekleyici bir eylem.
Denver testinde de yer aldığı üzere, bu aylarda önemli olan çocuğu kendi kendine tutunarak kalabilmesi, ya da tek kolundan yukarı doğru çektiğinizde hareketi takip ederek ayağa kalkması sizden güç alıp.
Bir de evde hayvan olunca çok faydalı oluyor. Benimki mesela kedi peşinde sıralamaya başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…