2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar pipetli bardaklardan içebilirlet mi yani şuan??? Ben alıstırma bardagı kullanıyorum 6. Aydan beri ikeanın basit akıtan bişi artık dedim düzgün bişey alayım kafaya dikmede sorun yok ama burda pipetli kullanan varmıs biraz bahsedermsiniz çekme işini yapabilirler mi pipetten??
Sizler ek gıdada baya ilerlemişsiniz kuzular danalar ben daha ete gecmedim gerçş biraz ek gıdayı agırdan alan biriyim bi de blw gidince
Herşeyi kendi yemek istiyor o yuzden demiride kabul etmiyor çünkü kaşıkla bişi pek almıyor kendi agzına götürürse döke saça neler denedim demiri veremiyorum suyun içine vs hemen anlıyor tadını püskürtüyor agzından napacağımı bilemiyorum
Sarp 2-3 saatte bir emiyor sizde nasıl???

Pipetin içine su doldurup altını parmakla kapadım oyle verdim agzına bakıyo bişey geliyo ordan sonra şişeye taktım pipeti bikaç deneme sonrası başladı. Alıştırma bardagına kıyasla cok rahat canım oyle al hemen alışır merak etme:)
işe başladıgım için iş süresince bizde 3saatte bir emiyor ama evde onun acısını çıkarıp her istediginde emiyor valla hiç bilemiyorum o yuzden ne kadarda bir emdigini:)
bizim bıdık blwyi kabul etmedi kendi yiyemeyince çok sinirlendi klasik basladım mecburen ama şimdi eline veriyorum kemiriyor karışık ilerliyoruz biz blw klasik o nasıl isterse öyle oldu.
Kaşığı onunla birlikte tutarak denesen demir ilacını canım kendi içmiş gibi olacagından içer belki

Pipet bir yaş gelişimi. Alan çocuk da var, almayan da. Bu bir gelişim göstergesi değil, bebeğin canının istemesi.
Günde iki ta da 3 defa emiyor uyku öncesi, gece de bir kere, belki iki. İdeal emme sıklığı ortalama 4 saat gündüz. Ama anne ve bebeğin tercihi önemli olan.
Et demir için önemli. Yoksa ek gıdanın bir acelesi yok.

Bende altı ay -1yas yazan pınarın küçük kutu sütünden almıştım meraktan.pipetini agzına koydum alttanda biraz sıkınca agzına süt geldi.sonra zaten kendi biberon gibi cekmeye basladı.alttan bi kere suktırman yeterli canım hemen alısıyo pipete

Ya arkadaslar cok afedersiniz benim kızımın kakası hep yeşil renk hatta bazen acaip koyu yesil oluya
Acaba normalı bu mu yani anlayamadım
Ayrıca eski nickim cgkfte

Ya arkadaslar cok afedersiniz benim kızımın kakası hep yeşil renk hatta bazen acaip koyu yesil oluya
Acaba normalı bu mu yani anlayamadım
Ayrıca eski nickim cgkfte
Demir ilacı yeşil yapıyo canm. Üşütmemişse başka sebepten yeşil olur mu bilmiyorm. Bizimkide yeşil arada normal oluyo.

Kızlar ben hiç kan ilacı vermemistim kızıma. Doktorum pek sıcak bakmamisti nedense ver dese de. Ama ben vermedim Bugün kana bakıldı 12 çıktı çok iyi dedi doktor dedim ilaç vermedim iyi yapmışsin dedi. Çok korkuyodum çok sevindim.

Arkadaslar benim kızım da ikigozunde hergün capaklar oluyor normal mi sizde de varmi
Tatlim dikkat et muhtemelen cereyanda kaliyordur. Biz deniz kenarindayiz surekli ruzgarimiz var ve basta daha cok olurdu simdilerde alisti sanirim yine de ara ara capak oluyor. Disari cok cikiyor mu? Cikmiyorsa evde cereyan var mi bir bak istersen.

Tatlim dikkat et muhtemelen cereyanda kaliyordur. Biz deniz kenarindayiz surekli ruzgarimiz var ve basta daha cok olurdu simdilerde alisti sanirim yine de ara ara capak oluyor. Disari cok cikiyor mu? Cikmiyorsa evde cereyan var mi bir bak istersen.
Aaaa soğuktan olurmuynus yok genelde hep evdeyim evde sıcak esmiyor aslında hicbiyer .aylardır böyle nerdeyse doğduğunda beri hep capak göz doktoru battaniyeisnden olabilir dedi dikkat ediyorum ama bilemedim

Aaaa soğuktan olurmuynus yok genelde hep evdeyim evde sıcak esmiyor aslında hicbiyer .aylardır böyle nerdeyse doğduğunda beri hep capak göz doktoru battaniyeisnden olabilir dedi dikkat ediyorum ama bilemedim
Soguktan ziyade hava sirkulasyonuyla toz parcalarinin goze girisi sebebiyle oluyormus bizim doktorumuz da oyle demisti neyse en azindan capakla atiyor goz.

İspanaği vermedim.bir yasindan sonra verecegim.tattirmistim sadece.yetiskinler bile aralikli tuketmeli diye biliyordum.

İstavrit kilcoklarini ayırıp elimle azıcık yediriyorum büyük balık olmaması daha iyi .

Arkadaslar ton balığı veriyormusnuz bebislere yada hangi balık veriyorsunuz önerileriniz nedir
Şubat ayında hamsinin en iyi olduğu zamanda tadımını yaptırdım. Şuan için sadece levrek alıyorum en lezzetli zamanda olduğu için. Haftada bir ve bir kibrit kutusu kadar. Ton balığı vermedim. Yağlı bir balık olduğu için 1 yaş sonrası diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…