2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba, fikrinizi almak istediğim bir konu var.
“Ayakkabı”
Kızım için bir ilk adım ayakkabısı almıştım 2 ay kadar önce....gri ve bilekli. Onu giydiriyorum. Ama Havalar ısındıkça o ağır gelecek ayağına.
Spor ayakkabı konusunda ne düşüyorsunuz? Alıp kullandığınız ve memnun kaldığınız marka, model var mıdır?

Kizlar yardima ihtiyacim var balik konusunda benim biraz kafam karisti baliklar dip ve yüzey olmak üzere ayriliyormus ve dip baliklarini pek tercih etmemek gerekmis yada asiri yememek mi daha dogru olur bilmiyorum
Internette baktim hangi baliklar hangi grupta diye balik corbasi yapicam simdi hangisiyle yapmaliyim anlamadim

Kizlar yardima ihtiyacim var balik konusunda benim biraz kafam karisti baliklar dip ve yüzey olmak üzere ayriliyormus ve dip baliklarini pek tercih etmemek gerekmis yada asiri yememek mi daha dogru olur bilmiyorum
Internette baktim hangi baliklar hangi grupta diye balik corbasi yapicam simdi hangisiyle yapmaliyim anlamadim
Ben hep firinda yaptigim gibi veriyorum baligi.corbasini hic yapmadim.nasil oluyor,neler katiyorsunuz.tarif verebilirmisiniz

Buyuk baliklar genelde dip baligi vecok yillik oluyor.agir metaller,civa falan iceriyor.
Aslinda zargana fosfor acisindan zengin,ama bu sene atlamisim onu almayi.

Mrb.nasil bisey acaba
Koordinasyon oyunu büyüğünden 29tl canım Screenshot_20180322-214859.png

Aynen.peslerinde kosturmacalar basladi iyice.havalarda isindi.artik cogunluk disarda.
Aynen ya bir ısınsa da parklarda dolaşsak valla kuzucuklarla. Bizimki emeklemiyor ama ellerinden tutturup gezmek istiyor surekli onu gezdirme modundayım işten gelince:)

Kızlar evimde kullanmadıgım ve kullanmayacagım ilaçlar var cok değil çünkü gereksiz ilaç almam ama o birkaç kutuyu bile atmaya kıyamadım kullanılmayan ilaçları toplayan yer var mı?ya da imha edilme durumu?
Saglık ocagına sordum onceden alıyorduk ama şimdi almıyoruz dediler

Arkadaslar ton balığı veriyormusnuz bebislere yada hangi balık veriyorsunuz önerileriniz nedir

Ben levrek veriyorum altına soğan koyuyorum üstüne balığı fırında yapıyorum.

Kızlar merhaba, fikrinizi almak istediğim bir konu var.
“Ayakkabı”
Kızım için bir ilk adım ayakkabısı almıştım 2 ay kadar önce....gri ve bilekli. Onu giydiriyorum. Ama Havalar ısındıkça o ağır gelecek ayağına.
Spor ayakkabı konusunda ne düşüyorsunuz? Alıp kullandığınız ve memnun kaldığınız marka, model var mıdır?

Bizim doktor tam yürümeye başlayana kadar ayakkabıyı asla kullanma dedi birde ayakkabı hakiki deri hafif kivirinca esneyebilen ortopedik olması gerekir ve bilekten sikmamasi gerekirmis.spor ayakkabıları da ayak gelişimi için iki yaşına kadar onermedi.

Bende fisherprice eğitici köpeğin dunyasini tavsiye ederim.kizim çok seviyor dünyayı döndürüyor dugmelere basıyor kitabını çeviriyor hatta onunla güreşiyor bile.

Valla bu bidiklar hareketlendikce buralar iyice sesssizlesiyor.gozumu ayiramiyorum artik.hemen biryerlere tutunup kalkmış birşeyler karıştırıyor.yada nerde zarar var direk orada.

Bizde bugün 10.ayi doldurduk.kontrolde kilomuz 8700 boyumuz 73 minnak takılıyoruz . Doktor iyi dedi doğum ölçüleri ve kilosun göre.bu ay için özellikle biryerlere tutunup kalkması ,bir iki adım sıralaması ,birseyi alıp birseyin içine koyması ,sayfa cevirebilmesi,kendi yemek isteği ve parmaklarıyla yüzünü yada bizim yüzünüzü tutmaya çalışması gelişim gostergeleriymis. Benim prensesim hala dişsiz ve doktora göre yaşına bir kaç hafta kalınca çıkar ancak dedi. Birde şampuan olarak l'rouge un bebek şampuanıni önerdi en iyisi o diyebilirim dedi.

X