2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
A Aydebal nasılsınız? Kızınızı merak ettim, taneli beslenmeye başladı mı? Tekrar denver testine girdi mi?
İyim.tesekkur ederim.
Kizim en basindan7.aydan beri taneli bedleniyor.kofte,meyve,salatalik,sebze,ekmek sehriyeli corba,balik yiyor.sorun cikarmiyor.iki disi var simdilik.isiriyor.cigniyor.yiyecekte sorun yasatmiyor cok sukur.sadece pekmez ve sofra sekerini sevmiyor.vermiyorum bende.
Denver e gelince norolog eeg istemisti.temiz cikti.kendiside inceledi.yadiyla uyumlu gelisimi defi.gerek gormedi.
Tek sorunumuz kilo almiyor.

Her şeyin iyi olmasına sevindim.
Kilo konusunda içinizi rahatlatır mı bilmem, ama bu forumun en tombiklerinden biriydi Gece. Geçen ay 250,bu ay 300gr aldı. Sınırın altında ve sınırda. Onun yediğini ben yemiyorumdur. Aşırı hareketli çünkü. Yetmiyor, yakıyor.
Doktoru akşam öğünü olarak çorba ekledi, ki hiç vermedi bugüne kadar. Normalde vermez de.
Takmayın bence bu kadar, kilosunu katlarda yeter aslında.

Tesekkur ederim.
Aslinda dr.lar hep bana kiziyorlar,kilo ikinci planda diyorlar.eger sık hasta olmuyor,bagisikligi yerindeyse diye.
Bizim de simdilik iyi.tum lab.degerleri yerinde,iyi.vit.bile gerek gormuyorlar,ara sira ver diyorlar.cook hareketli.
Sizin anne sutu aldigi icin sivi gerek gormuyordur dr.unuz.bizim ki hazir mamayi pek sevmefigi icin corbalardanda takviye yapiyorum ama haftada bir iki kere.

Doktorlar haklı. Şişko çocuk iyi değil. Sağlıklı, hareketli çocuk iyi. Üzülmeyin:)

Doktorlar haklı. Şişko çocuk iyi değil. Sağlıklı, hareketli çocuk iyi. Üzülmeyin:)
Cok iyisiniz,tesekkur ediyorum.
Gece bey,çok şansli bebeklerden.annesi cok ilgili ve bilgili,herseyin en doğrusunu bizlerlede paylastiniz en basindan beri.
İyi ki vardiniz.

Cok iyisiniz,tesekkur ediyorum.
Gece bey,çok şansli bebeklerden.annesi cok ilgili ve bilgili,herseyin en doğrusunu bizlerlede paylastiniz en basindan beri.
İyi ki vardiniz.
Ah ne demek, ben sadece doktorumun dediklerini takip edip araştırdım elimden geldiğince. Çok naziksiniz, teşekkür ederim
Siz de iyi ki varsınız. Tecrübelerinizden faydalanıyorum ben de. Sevgiler

Avent penguen damlatmaz bardak kullanan var mı memnuniyet?
Ya da başka marka kullanıp memnun kalan?

Avent penguen damlatmaz bardak kullanan var mı memnuniyet?
Ya da başka marka kullanıp memnun kalan?
Wee baby kullandım bi süre canım ama kafayı dikip çekmesi gerektigi için hep ben içiriyodum simdi pipetli suluk aldım daha memnunum veriyom eline kendi içiyo:)

Çok bilmiş bi kasaba denk geldim inatla dana verilir bebeğe diye tutturdu
Sindirim kolaylıgından ve dogal beslenmesinden dolayı kuzu tercih ediliyo canım ama dedigim gibi ben hiç vermedim:) dana kıyma dana et yediriyorum

Çok bilmiş bi kasaba denk geldim inatla dana verilir bebeğe diye tutturdu
Danada demir orani daha yuksektir ama kimyasallar,ve bebek sağligi icin kuzu tercih ediliyor dr.lar tarafindan.
Dana kesime gitmeden bir kac kez igne ilac bakimi aliyor.kuzuda bu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…