2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bilgisi olan var mi
Son zamanlarda tansiyonum 10-15 lerde,evde olcum yapiyorum.
Siradan kontrol icin dr.dan tahlil istemistim.1 tup kan zor aldilar o da pihtilasmis.geri cagirdilar.4-5 limon yiyerek gittim kan verdim.sonuclar iyi cikti.
Dr.a gostermedim.ama bu pihtilasma canimi sıkıyor.felc falan olmak var ucunda.
Hangi bransa gideyim.
Siradan tahlili dahiliyeden istemistim.ben ne istersem dr.onu yaziyor.
Endokrini aradim sekreter,burasi pek anlamaz pihtilasmayla ilgili dedi.
Kardiyoloji mi kalp damar mi yoksa baska mi.
Bilen varmi? Bilgi verebilirmisiniz.
Simdiden tesekkurler

Bilgisi olan var mi
Son zamanlarda tansiyonum 10-15 lerde,evde olcum yapiyorum.
Siradan kontrol icin dr.dan tahlil istemistim.1 tup kan zor aldilar o da pihtilasmis.geri cagirdilar.4-5 limon yiyerek gittim kan verdim.sonuclar iyi cikti.
Dr.a gostermedim.ama bu pihtilasma canimi sıkıyor.felc falan olmak var ucunda.
Hangi bransa gideyim.
Siradan tahlili dahiliyeden istemistim.ben ne istersem dr.onu yaziyor.
Endokrini aradim sekreter,burasi pek anlamaz pihtilasmayla ilgili dedi.
Kardiyoloji mi kalp damar mi yoksa baska mi.
Bilen varmi? Bilgi verebilirmisiniz.
Simdiden tesekkurler
Öncelikle geçmiş olsun
Benim de sıklıkla yükselen bir tansiyonum var bu aralar ben de doktora gitmeyi planlıyorum.
Ama pıhtılaşma önemli olabilir ihmal etmeyin bence kalp ve damar cerrahisine gidilebilir gittiğiniz hastane nasıl bir er bilmiyorum ama eğitim ve araştırma hastanesi daha detaylı inceleyebilir.
Geçmiş olsun tekrar.

Öncelikle geçmiş olsun
Benim de sıklıkla yükselen bir tansiyonum var bu aralar ben de doktora gitmeyi planlıyorum.
Ama pıhtılaşma önemli olabilir ihmal etmeyin bence kalp ve damar cerrahisine gidilebilir gittiğiniz hastane nasıl bir er bilmiyorum ama eğitim ve araştırma hastanesi daha detaylı inceleyebilir.
Geçmiş olsun tekrar.
Eskisehir dev.hast. ne gidiyorum.suan en yakini bu.tip fak.biraz uzak.cocukla zor olacak.
Tesekkur ederim.
Sizede gecmisolsun

Kızlar geçmiş olsun çokk..
Ben size birşey sormak istiyorum. Annemler geldi 2 gün önce. Önceden eve geldiğimde önce gülücükler saçıp kucağma almam için çıldıran bebeğim şimdi beni çok sallamıyor hatta kucağmdan geri anneme gidiyor. Moralim çok bozuldu. Abartıyo muyum normal mi sizce? Ya da bunu yaşaya var mı aranızda?

Kızlar geçmiş olsun çokk..
Ben size birşey sormak istiyorum. Annemler geldi 2 gün önce. Önceden eve geldiğimde önce gülücükler saçıp kucağma almam için çıldıran bebeğim şimdi beni çok sallamıyor hatta kucağmdan geri anneme gidiyor. Moralim çok bozuldu. Abartıyo muyum normal mi sizce? Ya da bunu yaşaya var mı aranızda?
Sizin icin aci ama en azindan gozunuz arkada kalmaz.iciniz rahat olur biraz daha,bence tabi.

Sizindemi reglniz gecikti ben en son 10 ocakta oldum uc ay normal oluyordu bu ay gelmedi stresss yaptim iyice insallah hamile degilimdir emzirmeden gecikebilir diyorlar ama
Canım ben oldum sonunda. 4.günüm. biraz yoğun oldu hatta. Emzirmeden dolayı diye düşünüyorum.

Sarp ayagında corap durdurmuyor ayakalarını sürte sürte cıkarıyor sonra yine devam ediyor sürtmeye ayaka yanlarını kızarttı baya zaten cıplak ayak yatıyor ama gün boyu cıplak istiyor sıkkntı değil ama yara yapcak ayaklarınon yanlarını bu normal mi sizde nasıl?

Sarp ayagında corap durdurmuyor ayakalarını sürte sürte cıkarıyor sonra yine devam ediyor sürtmeye ayaka yanlarını kızarttı baya zaten cıplak ayak yatıyor ama gün boyu cıplak istiyor sıkkntı değil ama yara yapcak ayaklarınon yanlarını bu normal mi sizde nasıl?
Bizim yatarken acik istiyor.onun disinda bir tepkisi yok.kasinti giderici krem almistiysaniz bebekliginde,ondan surun.yada bebe yagi deneyin.birde corapli pijama denenebilir.

Bebisler ve anneleri geçmiş olsun hepinize. Ek gıda nasıl gidiyor. Biz artik sofrada yiyoruz yani kızım. Benimle oturuyor veriyorm yemeklerden ona. Bide süte başladık. Gündüz sut gece mama. Çok cabuk büyüyor kızım emeklerken bi anda oturuyor artik dolap karıştırmalarından falan. Bide son 3 gündür koltuğun bi ucundan diğer ucuna yürüyor. Çok hızlı buyuyo ve üzülüyorum :KK43: hala oyuncaklara hiç bakmıyor oynamıyor. :KK43: varsa yoksa başka şeyler mutfak esyalarjy özellikle falan

Bebisler ve anneleri geçmiş olsun hepinize. Ek gıda nasıl gidiyor. Biz artik sofrada yiyoruz yani kızım. Benimle oturuyor veriyorm yemeklerden ona. Bide süte başladık. Gündüz sut gece mama. Çok cabuk büyüyor kızım emeklerken bi anda oturuyor artik dolap karıştırmalarından falan. Bide son 3 gündür koltuğun bi ucundan diğer ucuna yürüyor. Çok hızlı buyuyo ve üzülüyorum :KK43: hala oyuncaklara hiç bakmıyor oynamıyor. :KK43: varsa yoksa başka şeyler mutfak esyalarjy özellikle falan
Biz sizden 3 hafta once dogduk.
Ama daha kendi yemeklerimizden bir tek balik veriyorum.o da iclerindenn.salca,tuz,v.b.yuzunden.koftesi corbasi,bakliyatihep ayri pisiriyomm.

Emekleme hazırlığı yapıyor olabilir. İki gün önce enik emeklemeye başladı hiç belirti vermeden.
Ayağından çorabı çıkınca daha hızlı emekliyor.

Biz sizden 3 hafta once dogduk.
Ama daha kendi yemeklerimizden bir tek balik veriyorum.o da iclerindenn.salca,tuz,v.b.yuzunden.koftesi corbasi,bakliyatihep ayri pisiriyomm.

Bende bir tek balığı veriyorum bizimkinden o da tuzsuz yaptığım bir için.bizm doktor salcaya hafiften başla dedi ama kv yaptı çok tuzlu o sebeple bı yaşına kadar vermem.3 ay kalfi zaten sonra bizim yemeklerden başlayacak yavaştan yemeğe.

Evet malesef çok hızlı buyuyorlar sizinki maşallah gelişim olarak önde benim ilk kizimda öyleydi 10 aylıkken yurudu.sizinkide o civarlarda yurur zannimca.bizimki daha emeklemeyi yeni keşfetti acelem yok yaşına kadar yürür asıl olsa. Bu arada oyuncak olayı kesinlikle doğru bu dönemde çok oyuncak almaya gerek yok.birlikte oynayacağımız birkaç oyuncak ve kitap yeterli.mutfak eşyaları bebeklerin en sevdiği oyuncaklar.

Bende bir tek balığı veriyorum bizimkinden o da tuzsuz yaptığım bir için.bizm doktor salcaya hafiften başla dedi ama kv yaptı çok tuzlu o sebeple bı yaşına kadar vermem.3 ay kalfi zaten sonra bizim yemeklerden başlayacak yavaştan yemeğe.
Hem tuz,hem alerjen diye domates.simdilik vermiyorum.ilerde nasilsa bol bol yiyecekler inş.
Ne versem itiraz etmeden yiyor. Babasi limon verdi aksam tum itirazlarima ramen elinden zor aldik. Nasil somuruyor,yaliyor,tam videoluktu valla. Pisik olacak diye korktum ama simdilik bisey olmadi.
Birde kurusogani cok seviyor.hoş yesilinide yiyor ama kuru daha aci oldugu halde yiyor iste.
Ama kilo yook.kuru peksimetim benim.8300 oldu.74 cm boyla.9 aylik.
Kafa cevresi 45,5 cm.

Hem tuz,hem alerjen diye domates.simdilik vermiyorum.ilerde nasilsa bol bol yiyecekler inş.
Ne versem itiraz etmeden yiyor. Babasi limon verdi aksam tum itirazlarima ramen elinden zor aldik. Nasil somuruyor,yaliyor,tam videoluktu valla. Pisik olacak diye korktum ama simdilik bisey olmadi.
Birde kurusogani cok seviyor.hoş yesilinide yiyor ama kuru daha aci oldugu halde yiyor iste.
Ama kilo yook.kuru peksimetim benim.8300 oldu.74 cm boyla.9 aylik.
Kafa cevresi 45,5 cm.
Canım kilosu iyi bence ya bizimde kilomuz 8,5 boy 75 aramızda dört gün var

X