2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
2 gündür kizimdan idrar tahlili için idrar almaya çalışıyoruz kaç tane torba harcadım bilmiyorum ama bir turlu alamıyorum.10 dakika da bir.kontrol ediyorum ,kucağımda sıcaklığını kontrol ediyorum falan ama nedense o çiş hep torbadan beze akıyor.baska bir yönetim var mı bunun bilen yardımcı olursa çok sevinirim.@blackseea seninki de kız ve yakında tahlil vermiştin sen nasıl yaptin
Offf en dertli oldugum konu,inş bilen birileri çıkarda bizde faydalanırız

2 gündür kizimdan idrar tahlili için idrar almaya çalışıyoruz kaç tane torba harcadım bilmiyorum ama bir turlu alamıyorum.10 dakika da bir.kontrol ediyorum ,kucağımda sıcaklığını kontrol ediyorum falan ama nedense o çiş hep torbadan beze akıyor.baska bir yönetim var mı bunun bilen yardımcı olursa çok sevinirim.@blackseea seninki de kız ve yakında tahlil vermiştin sen nasıl yaptin
A Aydebal

canim mutlaka biliyosundur ama ben yine de soyliyim,torba dedigin kiz cocuklari icin ozel torba ise onu agiz kismina yapistiriyosun bezi duz kapattiginda icine illaki giriyor tahlil icin gereken miktar,sıkı yapistirirsan kaymaz insallah

Zeytinyağı icirebilirsin sabah akşam 1 cay kaşığı .eğer zorlanmiyorsa sorun yok rahatsız oluyorsa bize bi kere bı lavman yaptırmıştı doktor.ama çok fena sıkıntılıydı kızım.

Benimki bondigo ben memnunum ilk kızım çok oynadı şimdi küçüğü de seviyor

Kızlar ben birde fisherprice kopecigin dünyası aldım benim hoşuma gitti.simdilik büyük kızım daha çok oynasada küçük kizimda dünyayı döndürmeyi ve düğmelere basmayi seviyor
Köpeciğin dünyası güzelmiş kac ay sonrası?

Evde dolduracaksaniz tupleri.vakumu calismayabilir.bu durumda tupun ustundeki plastik tipayi cekerek cikarin.posetteki idrari doldurup tipati tekrar tupun ustune bastirin.kapanir.

canim mutlaka biliyosundur ama ben yine de soyliyim,torba dedigin kiz cocuklari icin ozel torba ise onu agiz kismina yapistiriyosun bezi duz kapattiginda icine illaki giriyor tahlil icin gereken miktar,sıkı yapistirirsan kaymaz insallah
İnanin hic alinmiyor o torbalara. Aradan akiyor beze.cunku kucuk o torbalar

Arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum geçenlerde yazmıştım bebeğime bakıcı bakacak birisi başladı ama anlaşamadık şimdi yeni bakıcı arıyoruz. Gönlüme göre birini bulamıyorum etrafımda birçok kişi yabancı yatılı Bakıcı ile çalışıyor ve çok memnunlar. Ben de düşünmeye başladım artık.. sizin bu konuda tecrübeniz var mı ya da etrafınızda tecrübesi olanlar var mı artık bir karar vermem gerekiyor.

İnanin hic alinmiyor o torbalara. Aradan akiyor beze.cunku kucuk o torbalar
Tatlim cok kolay bak simdi eger kayiyorsa terlidir muhtemelen guzel temizle kurula sadece yapisma kismina dikkatli istersen hafif pudra sur hatta. Kukusu biraz acip denk getirip ortalayip yapistir bantli kismin ustunden gec sonr bezini bagla sonrasi hep kontrol tabi umarim halledersin stresli olabiliyor beklemek.

Arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum geçenlerde yazmıştım bebeğime bakıcı bakacak birisi başladı ama anlaşamadık şimdi yeni bakıcı arıyoruz. Gönlüme göre birini bulamıyorum etrafımda birçok kişi yabancı yatılı Bakıcı ile çalışıyor ve çok memnunlar. Ben de düşünmeye başladım artık.. sizin bu konuda tecrübeniz var mı ya da etrafınızda tecrübesi olanlar var mı artık bir karar vermem gerekiyor.
Canm inşallah kolay bir şekilde halledersin işe başlayıp bakıcıya bırakma stresi yetmiyor gibi bir de bakıcı bulma stresi. Kuzenim yatılı bakıcı ile baktırdı kızına memnundu inşallah iyi birini bulabilirsin

Canm inşallah kolay bir şekilde halledersin işe başlayıp bakıcıya bırakma stresi yetmiyor gibi bir de bakıcı bulma stresi. Kuzenim yatılı bakıcı ile baktırdı kızına memnundu inşallah iyi birini bulabilirsin
Çok sağol canım inşallah iyi insanlar çıkar hepimizin karşısına.

Yok canım ben idrar tahlili yaptırmadım.büyük kızımdan yola cıkarak söylemiştim o posetlerin cok zor oldugunu.bi türlü becerememiştim.ta ki bezi bıakıp bardaga yapıncaya kadar:)iki yasında yani
İnş küçük kızımda gerek kalmaz tahlile ,valla stres oluyorum çiş torbasını görünce

Kızlar bende haziranda doğum yaptim bebeğim 7 bucuk aylık dogumdan uç ay sonra adet oldum fakat bu ay adetim gelmedi en son on ocakta adet oldum korkuyorum stresten falanmi yoksa emzirmektenmi gecikti yoksa hamilemiyim daha spral falan taktirmadim sizin adet duzeniniz normalmi geciken oldumu sizlerdende test yapmaya korkuyorum valla açikcasi ilişkide dikkatliydi uc ay normal oldu adetim bu ay olmadi

Aslında doğumdan beri düzenliydi. 2-3 gün geciksede şaşmazdı. Bu ay neden böyle anlamadım. Ya kist oluştu yada emzirdiğimden şaştı bakalım gelince yazarım artık :halay:
Sizindemi reglniz gecikti ben en son 10 ocakta oldum uc ay normal oluyordu bu ay gelmedi stresss yaptim iyice insallah hamile degilimdir emzirmeden gecikebilir diyorlar ama

X