2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Tamam eşimde var deneyeyim boynuna takıyor dağ gezilerinde

Brokoli kabak havuç bitti balkabagındayım son gün ve poposuunda pişik var sildikçe canı yanıyo mustela krem den sürüyorum her açtığımda balkabagı yapmış olabilirmi acaba

lilipit süt ürünleri alerji me durumda canım
Benim kızın kakasında artık bişey olmuyo ama gecen yogurt verdim yüzü ve vucudu benek benek kormızı oldu

Kızlar fıstık yiyip bebeğinde alerji durumuolan var mı?
Olan demişsin ama bizde olmadı demeye geldim :) ben tuzlu fıstık çok severim. Kızımda bi sıkıntı olmadı.

Brokoli kabak havuç bitti balkabagındayım son gün ve poposuunda pişik var sildikçe canı yanıyo mustela krem den sürüyorum her açtığımda balkabagı yapmış olabilirmi acaba
Cnm olabilir de olmayabilirde.
Son gündeymişsin nasıl olsa. Tadımların bitince bir kez daha dene bence. Yine pişik olursa o zaman teşhis koyabilirsin.

agzi kasiniyor onun da etkisi var ama aynen canim aha simdi yatti.dun gece 1 de yatmisti.gel de bu bebe'ye uyku egitimi ver.resmen kendi karar veriyor,oynayacak yer ariyor karanlikta bile kipir kipir bocek gibi

Saol canim cevap verdigin icin...
Ya bi de sacim acayip dokuluyor onlerim acildi hafif sac boyayinca daha da artti... ne yapsam yaa

Kızlar merhaba oğlum 10 haziran doğumlu dün ve ondan önceki gün yoğurrt verdim çok az iki gecedir aglama krizi yaşıyoruz ve gaita yaparken zorlanıyor bugun kan gördüm gaitasında yoğurttan olabilir mi alerjinin başka belirtileri nelerdir? Ne yapmam gerekli yardımcı olur musunuz?

Kızlar ne oyun oynuyorsunuz bebeklerle?
Çizgi film açıyor musınuz bazen?

Oğlum 5 ayını bikaç gün sonra bitiricek. Çok şükür.
Etrafı çok çok izliyor. Süt içerken ağzından çıkarıp öteki taraflara başını çeviriyor :)
Bunları zaten yapardı ama son zamanlsrda daha çok yapmaya başladı.
Oyuncaklarıyla oynuyor, genelde hergün ayna karşısında elini ayağını gösteriyorum.
Spor yaptırıyorum.
Kucağımda bana dönük şakalar yapıyorum gülüyor.
Oyun halısında oyun oynuyor ama çok değil yüz üstü indiriyorum
Kucağımda dışa dönük oluyor Etrafı izliyor sürekli
Hava güzelse ya bebek arabasında ya da kucağımda 30 dk dışarda babasını bekliyoruz.
Babası geldiğinde oyun oynuyorlar falan.
Akşam youtubeden çocuk şarkıları açıyorum
O da izliyor ve bende söylüyorum eşlik ediyorum sallanıyoruz falan öyle.
Çok kısa sürüyo Fışfış kayıkçı oynuyoruz ama sevmiyo o oyunu

Değişik oyunlar söylermisiniz bana 5 aylık oğlum için.

Bugün sanki çok ilgilenemedim az.öncr de uyandı oynamak istedim uykuluydu sırf Etrafı izliyordu dalmış.
Aslında ilgilendim ama bilmiyorum bugün vicdan azabı duyuyorum sanki. ((((

Öyle yapayım bari ama şimdi pişik geçene kadar yeni yiyecek deneyemem ara vermek lazım inşaallah çabuk geçer

Saol canim cevap verdigin icin...
Ya bi de sacim acayip dokuluyor onlerim acildi hafif sac boyayinca daha da artti... ne yapsam yaa

canim bence hicbir sey yapma.Ben sadece boyattim beyazlarim icin bekledim.Dokulme buyuk oranda azaldi,alnimin iki yaninda sakagim asiri derecede acilmisti kelim gorunuyordu diyebilirim simdi kapandi son 1 ayda.

Allah im.
Yarabbim.
21.45 de uyutabildim.
Asi sonrasi bu kadar aglamamisti.
Resmen böğüre böğüre agladi 2.5 saat..
Babasi bi yandan ben bi yandan şebek olduk.
Umarim distir.
Kıyamam yavruma pof.

Su dişi cikan bebelerin anneleriiiii
KıZlar bebeleriniz bu sekil mi yapardi dis cikarma oncesi?

Ayy canim Dis mi acaba..
6. Ay asisi mi oldunuz canim

Ayy canim Dis mi acaba..
6. Ay asisi mi oldunuz canim
Cnm benim Kız 1 haziran doğumlu.
Cuma günü olduk aşıları.
Ateşi 39.5 a kadar yükseldi en fazla.
1 gece sadece sıkıntı oldu.
Ama aşıdan dolayı olduğunu sanmıyorum.
Pazar akşam başladı çünkü bu ağlama krizleri.
Bakalım yarın ne olacak.
İyi geceler cnm

Özellikle sezeryan doğum yapan anneler gaz durumları nasıl?
Benim tutamama sıkıntım yok ama sanki herşey gaz yapıyor sürekli gaz hissi inşallah geçicidir çok canım sıkılıyor çünkü

Çok güçlüyüm.
Bla Bla Bla..

Ya Allah ım sadece 1 güncük bari 2 saat kesintisiz uyuyayım yaaa.

O kadar o kadar okadarŕr uykum var ki.
Bölük pörçük uykularla geçen aylara da şükürler olsun.
Kızım için değer.
Ama sadece 1güncük uyuyayım istiyorum.

Fıstığı baya yedim bakalım olmaz heralde
Kan ilacı içiremiyrm püskürtüyooo her yer leke napcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…