2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

İyi haberlerine cok sevindim
Masallah bebislerr

sizede geçmiş olsun canım nasıl teşhis koydu canım doktorun ne önerdi? biz kanlı kaka şikayetiyle gittik antibiyotik kullandım 5 gün geçmeyince alerji dedi

Mukuslu ve yeşil kaka,kusma. Alerji maması kullanıyoruz şuanda bakalım.. size ne önerdi doktorunuz

sizede geçmiş olsun canım nasıl teşhis koydu canım doktorun ne önerdi? biz kanlı kaka şikayetiyle gittik antibiyotik kullandım 5 gün geçmeyince alerji dedi

Mukuslu ve yeşil kaka,kusma. Alerji maması kullanıyoruz şuanda bakalım.. size ne önerdi doktorunuz

hgnm arkadasın bahsettiği bende var 4 yaşa kadar ben sepet almadım direk bunu aldım sallanıyor yatak odasında tahtaravelli marka e bebekte indirimden 648 tl ye aldım cekmecelş almadım hantal görünüyo altınıda siliyorum hem

Çok sevindim canım Allah korusun yavrularımızı 

Gozunuz aydın bakalım :) ne tatlı olur sımdj gulunce :)

Cok sagol canim.daha tabi gomuk ama bugun bir arkadasim eline bardak alip agzina surttu.tik tik ses geldi oradan da anlasiliyormus.Gulmesini sabirsizlikla bekliyorum,darisi basiniza

Erken cıkmiş disleriniz masallah size

Ya bilmiyorum ki erken mi,sanirim bu dis isi irsi oluyor.Cok tesekkur ederim,darisi ikizlerin basina

Sağolasın canım Birkaç güne çıkıyor çok bekletmiyor en fazla bir hafta.

Ayy hadi ya o kadar mi.Onumuzde ki hafta sonu kardesimin nikahi var.desene dişli olma ihtimali var

23. Haftanin içindeyiz.atak diyecem ama coktan bitmistir atak haftalari da.
Disler cikmadi ama damak ta iki sislik var.
Bazen huzursuz,bazen sarki soyluyor,anlamadim valla

tam ben diycektim Cgkfte yazmis sagolsun.Tam da haftasindasin zaten cok normal.Daha cekecegiz bacim huzursuzluklarini,bin sukur diyelim sabredelim insallah.Bu hafta geceleri asiri huysuz 8 kere kalkiyorum dusun.Demek dis yuzundenmis diyorum.

Bin şükur evtt.canlari sağolsun.
Ana olmak kolayca olmuyor tabi.

Kizlarrr ben cok ezik gunahh
Bana etiketlemek nsil olur ogretsenizyaa.birde geride kalan resim ve tablolara nasil erisebiliyoruz,tabi tek tek geri gitmeden
Biri sakin onar onar git demesin da

Bana etiketlemek nsil olur ogretsenizyaa.birde geride kalan resim ve tablolara nasil erisebiliyoruz,tabi tek tek geri gitmeden
Canım etiketlemek istedigin ismi yazmadan önce @ buna bas boşluk bırakmadan ismi yaz zattn altta o isim cıkar hemen.dene istersen

basina @ yazip ismi yaziyosun canim altta cikiyor zaten o ismi seciyorsun.geride kalam resimlere hizli erisim varsa da ben bilmiyorum

Kızlar doğum kilolarından ne haber? Ben daha veremedim. 6 kilom var ve inanılmaz bir göbek. Görenlerin hamilemisin diye sormasindan korkuyorum

Bugun arkadaslarim gelmisti.İkisi yeni anneler 1.5 yasinda bebekleri.6 aydan sonra cok rahat kilolarin gittigini soylediler.Mekanizma oyleymis yani,vucut direniyormus sut icin
İnşallah 6 aydan sonra gider. Oğlum 4.5 aylık oldu. Dun evde kendi çapımda spora başladım. Her ne kadar düzenli yapamasam da vakit buldukça göbek eritme hareketleri yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…