2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar doğum kilolarından ne haber? Ben daha veremedim. 6 kilom var ve inanılmaz bir göbek. Görenlerin hamilemisin diye sormasindan korkuyorum
Kendi kiloma geri döndüm 14 kilo almıstım hafif bir göbek var bakalım adet olunca biraz azalır heralde

O inlemeler bi hafta olacak canım bizde de var. Bende senin gibi düşünüyorum bi yerimi ağrıyor ki? Ya da uykuya dalarken kendince ritim mi tutuyor ki özellikle uyutacağım da çıkarıyor öyle sesler

Karton bardağın alt kısmından 2 parmak kadar kes canım huni gibi olacak geniş kısmı pipiye doğru kasıklarına yerleştir bebeğin çiş açık yerden beze gidiyor zaten.

Diş çıkarma dönemleri geldiği için kulak ağrısı ateşlenme huysuzlanma salya akıtma elimiz ağzımız da hepsini yaşıyoruz.
Eliyle çekiştiriyor oğlum kulağını,hemen çok hafif bir şekilde masaj uyguluyorum rahatlatıyor Dene canım istersen.

Yaza kadar zayıflamak istiyorum, cuma yarışma grubuna katıldım dün. Hedefim her ay 3 kilo verip 7 ayda 21 kilo vermek :) benim hamilelik öncesi kilom var. İnşallah başarılı olurum.
yarışmalar benimde çok dikkatimi çekti arada girip topikte yazılanları okuyorum ama stres yaparım diye girmekten korktum. İki üç gündür dikkat ediyorum kendimce spor yapıyorum 50-100gr versem motivasyon olucak benim için ama kilo aynen duruyor. Sonra kendi kendime daha erken biraz sabret diyorum. Kafam karışık yani. Sen hangi gruba girdin?

Çok sağolasın , hepsine cvp yazmışsın. Masajı nsl yapıyorsun kulak memesi altından dairesel mi

Kızlar doğum kilolarından ne haber? Ben daha veremedim. 6 kilom var ve inanılmaz bir göbek. Görenlerin hamilemisin diye sormasindan korkuyorum
Eski kilomun bir bucuk kilo altındayım ama göbek var malesef.15kilo almıstım
Yere uzanıp bebegimi bacaklarımın üstüne yatırıp ellerinden tutuyorum.mekik çeker gibi kalkıp iniyorum.bakalım bi işe yarayacakmı

Çok sağolasın , hepsine cvp yazmışsın. Masajı nsl yapıyorsun kulak memesi altından dairesel mi
Çoğunluk yüze bakan çıkıntı yeri var ya canım oranın hemen yüze yakın olan yerine çok değil işaret parmağımla bi kaç kez bası uyguluyorum. Ara ara 3 kere falan.
Arkadaşlar uyku anında yapıyor demişler çoğunluk ewt öyle sonra uykuya dalıyor zaten :)

Be fıt 21 diye bir program var canım işine yarayacsğını düşünüyorum indir bi Bak. Sıkılaşmak isteyenlere tavsiyem
Günlük Egzersizler var kolay orta zor şeklinde ilerliyor
Ben ilk yaparken panda yavrusu gibi hissediyordum kendimi şuan diyete başladım ve zaten Egzersiz yapıyordum göbüş gitti bile :)
3 hafta da Egzersizler oturuyor biraz daha ben çok terliyorum umarım fazla yağlar gidiyordur :))

Merhaba arkadaşlar bebegim 4.5 aylik üç gündür hasta doktor antibiyotik verdi gogsu dolmuş .. sadece anne sutu aliyor ..ilaç haricinde yapmam gereken bir şeyler varmı üç gündür hiç uyumuyor geceleri sabaha kadar uyanık normalde akşam uyuyup sabaha kadar sadece 2 kere emip uyumaya devam ediyordu yavrucumun çok kotu halde hiç keyfi yok

Off ya... İlk gastroenteroloji ye gittik alerji olduğunu düşünmüyorum dedi, sonra alerji polikliniğine gittik inek sütü alerjisi dedi. Doktora gitmekte fayda var canım. Yiyecek hiç bir şey kalmıyor, herkes e sıkı sıkı tembih ediyorum, malum büyükler bi lokmadan bir şey olmaz mantığındalar. Ne yapacağımı bilmiyorum ben de

Allah şifa versin.
Tum hasta bebisler tezden iyileşsinler

Allah şifa versin.
Tum hasta bebisler tezden iyileşsinler
Rabbim şifa versin canım bizde aynı şekilde hastayız asm deki Dr ilaç vermedi. Zeytinyağı ısıtıp sürüyorum ben ne alaka bilmem annem yapardı bize küçükken. Bugün ayrı bi huysuz geceden beri

Zarar vermez mi cnm bardak ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…