2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cnm bızımkıde kaka yapmadı sonucu bılemıyrm hala
Sen uzulme cnm o kadar
Yemeden durmak cok zor
Bızde ben mukusun kesıldıgını hıc gormedım
Bebısın ıyı ıse, huzursuz degılse sıkma canını
Canım Dr iyileşme olursa 2 hafta sonra diyeti bırak demişti. Ben 3 hafta sonra bıraktım. Ben yiyip içmeyim hiç önemli değil. Normal mamalarımıza geçebilsek. Bu mamayı yemiyor, aç geziyor. Yediği zamanda boş boş kilo yapıyor. Neyse, hayırlısı olsun. Rabbim bebişlerimize şifa versin

@

ya hep sorucam sorucam diyorum kalıyo öyle.fotodakiler senin bebişlerin ayagımı.neden merak ettigimi söyliyim;her baktıgımda diyorumki alttakiler erkek ayagına benziyo üsttekiler kız:))eger senin bebeklerin ayagıysa beni aydınlatırmısın:KK68:
Hayır canım benim bebeklerin ayagı degil aslında böyle bir foto çeksem güzel olur ama:KK36:

Cnm video izletmemeye calıs zamanı gelince telden kafalarını kaldırmıyorlar cocuklarımız. tel yüzünden elden gidiyo inş bizim nesille değişecek
Aynen en istemediğim şey zaten ama başka türlü yaptırmıyor :KK43: bizim evde anneannesi gelmediği günler tv açılmıyor bebeğim doğduğundan beri ama anneannnesi de dikkat ediyor önünü kapıyor izlemesin diye

Kızım 2 gündür gecenin ortasında 3-4 gibi uyanıyor ve 1.5 saat uyanık kalıyor ağlamadan,. Neden olabilir acaba yaa çok yorgunum onun dışı da da 5-6 kez uyanıyor zaten off

Canım Dr iyileşme olursa 2 hafta sonra diyeti bırak demişti. Ben 3 hafta sonra bıraktım. Ben yiyip içmeyim hiç önemli değil. Normal mamalarımıza geçebilsek. Bu mamayı yemiyor, aç geziyor. Yediği zamanda boş boş kilo yapıyor. Neyse, hayırlısı olsun. Rabbim bebişlerimize şifa versin
Amin cnm
Ppeki dmeir danlasi kullaniyormysyb

Moralim çok bozuk, bugün peynir yedim kaka yine mukuslu çıktı. O lanet mamayı vermek istemiyorum. Kendimi keseceğim süt üretmek için. lilipit lilipit yumurta dan sonra durumlar nedir? Kaka yı görünce ağlamamak için zor tuttum kendimi
Malesef o kaka bizi üzüyor benimki hala bı duzelmedi dün yanlışlıkla tereyagli birseyin tadına baktım sonra çok üzüldüm kendime kızdım zıkkım yeseydim falan diye bide hiç dikkat etmemistim market ekmeği yiyordum canım sen diyince aklıma geldi onun içine bakmak :KK67:saol inşallah bebisler çabuk atlatır bu durumu . Doktora gidince bize de haber ver

Malesef o kaka bizi üzüyor benimki hala bı duzelmedi dün yanlışlıkla tereyagli birseyin tadına baktım sonra çok üzüldüm kendime kızdım zıkkım yeseydim falan diye bide hiç dikkat etmemistim market ekmeği yiyordum canım sen diyince aklıma geldi onun içine bakmak :KK67:saol inşallah bebisler çabuk atlatır bu durumu . Doktora gidince bize de haber ver
Sütüm yetse çok fazla dert etmeyeceğim ama işte... :KK43: Bi kaç gün takip edeceğim. Gidince haber ederim.

Cocugu uyumayan anneler ne yucesiniz.
12 saat araliksiz uyuyan kizim ikigundur resmen sacmaladi.sersem gibiyim.uyumuyoooor.
Tek yaptigi böğurmek,girtlaktan cikardigi degişik seslerini tekrar edip dinlemek.nazlanmak.uyku yok

23. Haftanin içindeyiz.atak diyecem ama coktan bitmistir atak haftalari da.
Disler cikmadi ama damak ta iki sislik var.
Bazen huzursuz,bazen sarki soyluyor,anlamadim valla

Cocugu uyumayan anneler ne yucesiniz.
12 saat araliksiz uyuyan kizim ikigundur resmen sacmaladi.sersem gibiyim.uyumuyoooor.
Tek yaptigi böğurmek,girtlaktan cikardigi degişik seslerini tekrar edip dinlemek.nazlanmak.uyku yok
Allah iyiliğini versin, böğürmek nedir? :))) Umarım çabuk geçer, uykusuzluk fena bi şey

0268001E-DC1B-4108-B233-56D786FB0331.jpeg lilipit lilipit canım dogru almış mıyım.bir de bunun içinde kalıyo enjökterle cekiyoruz degil mi

Mrb kızlar cok oldu yazmaya li.hatırlayanlar varsa ikiz bebeklerim 31 haftalik doğmuştu 3 nisan da.40 gun kuvezde kaldik.birsürü saglik skntmz oldu.hamdolsun simdi.iyiz.kontrollerimiz devam ediyor.sizler de iyisinizdir insallah.bebisler buyumusturrrr.bizimkiler 1 kilo dogdu.6 kilo Yeni oldular:dua:iki bebek le cildirmak uzereyim cokkk zorlaniyirum.ama tabi cokkk sukur.fena seyler yasadigim icin asla sitem etmiyorum.çünkü 40 gun kuvez yolu beklemek cokkkk yipratici cokkk zordu..rabbim kimseye yasatmasin.evlatlarimizi hayirli saglikli eylesin insallahhh.hepinizi cokkk opuyorum:KK200::KK68::KK68::KK68:

X