2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Karnından sesler gelıyor mu
Gacır gucur ses gelır, karnı agrır
Dr a sorup probıtoyk verılebılır ama dr derse
Arada duyuyorum sesleri doktora götürsem birsey vermiyor emzir diyor sık sık

Hanımlar, Şoktayım
Benim kız yaklaşık 2 saat 10 dk dır filan uyuyor.
Sanırım en son 1 aylıkken filan bu kadar gündüz uykusu uyumuştur.
Yarım saat , taş çatlasın 1 saat uyurdu.
Bi sorun mu var acaba

Kızlar bebeklerinizin parmak emmesi ne durumda.bizimkinin sürekli parmagı agzında bazen iki parmak bazen üç.cok korkuyorum ilerde bırakmazsa diye
Bizde de öyle ama ben endişelenmiyorum açıkçası. Çünkü bu dönem için normal. Ek gıda ile birlikte azalarak bitecektir.
Ayakları bizimkinin de nemli ve soğuk oluyordu. Çoraplarını değiştirdim , organik pamuklu aldım. Şimdi daha iyi.

Benim saçlarımda felaket dökülüyor. Sürekli toplamaktan ve hormonal etkilerden dolayı oldugu için geçer inşallah, yoksa kel kalcam

Canım bebeklerde vicks kullanımı zararlı diye okumuştum araştırmadan uygulama derim

Bahsedilmiş ama bende tekrar etmiş olayım, viks 2yaştan önce kullanılmamalı.
Çok sağol canım önce yoğurttan başlasak?
Portakal mandalina falan damı alerjik muz bide
Asidik gıdalar olduğu için reflü,idrar yollarında hassasiyet ve pişiğe yol açar. 1 yaş civarı diye anımsıyorum portakal vs gibi gıdaları.
Ewt, sebzelerle başlanmalı. Meyvelerin sindirimi sonucu alkol ve şeker açığa çıkıyor. En sona bırakmak gerek.

masallah.sizin ikizler bizden bir ay buyuktu degil mi?sulanma baya var ama hafif sertlesmis kiziminda.ust damaginin icinde beyazlik var ama altta yok.ilk her zaman alt disler mi patlar yoksa yukaridan da gelir mi acaba?
Ezici çogunlukla alt dişler çıkıyor

Kizlar hasta ben

75.3 kiloyum
Iki kilom kaldi
Eki Görüntüle 2058545
Hey maşşşşalah
Kizlar makarna lutfen var ya
Ordan tarhana mi alsam
Ek gida da tarhana onemli ancak baharatsuz olmali bebeklere ozel
Kendimi yapmadiysak iyi bir yerden almak lazim
Ne dusunuyorsunuz?
Annem yapmış bizim kıza , domatessiz salçasız filan .. Ama bebek tarhanası diye satıldığını hatırlıyorum, nerdeydi o yok yalnız kafamda

Bi maşallah da sana
Ben hala o kadar incelemedim.

Hanımlar, Şoktayım
Benim kız yaklaşık 2 saat 10 dk dır filan uyuyor.
Sanırım en son 1 aylıkken filan bu kadar gündüz uykusu uyumuştur.
Yarım saat , taş çatlasın 1 saat uyurdu.
Bi sorun mu var acaba
Cnm bnm ılk oglumda oyleydı hatam neymıs sımdı anlıyrm
Herseyı kıtabına gore yapacam ya
Ikı saat uyanık kalması lazım sonra uyutmalıyım, işte su saatte ogle uykusu bılmem nesı ugrasıyrdm
Ikıncı bebegımı saldım cayıra ya yanı uykusu gelınce mızırdanıyor yatırıyrm uyuyor o kadar
He az yyuyor ogleden once bır sonra bır
Aksam eksın yatıs 19-2o arası

Aslında öyle çok da kitabi bilgileri takip ettiğim söylenemez
Ama bi türlü ayar tutturamadım şu uyku konusunda . Gazı filan yok ama bizimkinin de sorunu uyku. Bizim bebeklikteki sınavımız da uykusuzlukmuş diyorum artık
Gündüzler yarımşar saatten 1,5 saat; geceleri saat başı ağlamaca
Sağlık olsun diyorum artık
Ama binde bir böyle beklenenden fazla uyuyunca da şaşırıyorum işte

Canim cinsiyeti nedir bebisinnin?:)

Aslında oyle cnm genel halınde buyuk sorun yoksa suan ıcın en buyuk tedavı emmesı
Gecmıs olsun
sagol canım bugün bir kere yaptı kakasını insallah artmaz kaka sayısı senin oglan nasıl oldu sizede gecmis olsun

Merabalar araniza yeni katıldım. Benimde haziran doğumlu bi oğlum var dun sünnet oldu. İkinci günümüz dikişler patlamasın diye kucaktan indiremiyoz. Daha önce sünnet ettiren var mi tavsiyede bulunacak ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…