2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Çok iyi :) Benimkiler evi mahvedecek desene :))
Ikı kat :) tosbalar :)
Mama sanldayesı ıle sofraya koyuyrz ya oglumu
Ilk oglumda hayatta yapmazdım da
Ekmegın kenarını cubuk seklınde koparıp ver anne dedım, merak ettım, bızımkı yıllarca ac kalmıs gıbı bakıyor bıze zaten aldı hemen agZına getırdı tabı uctuk elınden almak ıcın, vermıyor, aldık kızdı bızd ılk kez kızdıgını gordum

Çok komik ya Ben de bugün tümden salatalık verdim elinde olsa yani dişi olsa kütür kütür yiyecek öyle emiyor

Çok komik ya Ben de bugün tümden salatalık verdim elinde olsa yani dişi olsa kütür kütür yiyecek öyle emiyor
Cnm erken daha koparırlar bogazına kacar
Az daha buyusunler
Ben kahvaltıda hep salatalık verırdım elıne oyle
Yesıl sogan, pırasa verılebılır dıslerıne de ıyı gelır
Salatalık daha rısklı sankı :)

Evet bugün Kim Boggs da öyle dedi. Ama kocaman sebze bişey olmaz gibi geliyor bir de ben yanındayım. Siz böyle dedikçe korkuyorum vallahi.

Bizde ayniyiz. 6 ayı bekliyorum iste. Mama içiyor zaten hatırlarsın belki canım. Yeni dönmeye başladı. senin ki dönüyor mu
Sımdı donmlerı daha hareketlı cnm mesela elını tutunca kendını kaldırması falan
Hanı onceden d eyapardı ama sımdı baya kalkıp otrmak ıstıyor :)
Bu arada tabıkı hatırlıyrm cnm hatırlamazmıyım

Evet bugün Kim Boggs da öyle dedi. Ama kocaman sebze bişey olmaz gibi geliyor bir de ben yanındayım. Siz böyle dedikçe korkuyorum vallahi.
Oo olur mu oyle de guzel koparırkı
Salatalık agız sıcaklıgıyla cabuk erır cnm kolay kopar
Ben ogluma kontrollu olarak mudahale etmeden kendını kurtarmayı ogrettım, yanı bogazına kacardı hemen ay dıyıp atlamazdım, zaten oyle kı reflekslerle kurtarıyr kendını, ogrendıkten sonra bırakmıştım oyle cok rahat verıyrdum
Ama nerden baksan 7 aylık vardı

Tamam o zaman vermeyeyim bari. Diş kaşıyıcısı olarak kullanıyorlardı iyi geliyordu da.

Kizlr birkac kez denedim alinti yapamiyorum, hata veriyor. Lütfen ergonomik olmayan kangurulari kullanmayin ve hicbir kanguruyu öne dönük kullanmayin.
heksi canim benimki love&carry air. Mababycom instagram adresi, türkiye temsilciliginin. Cok memnunum, onsuz asla

lilipit canim biz de önce güzel bir tatil yaptik türkiye‘de deniz kenarinda, simdi de cocuk da yaparim kariyer de modunda oldugum icin pek firsat olmuyor ama cok özlüyorum burayi, daha cok gelmeye calisacagim.

Havuç için ne dersin lili? Bizim doktora pırasayı sordum,gerek yok soğuk havuç verirseniz daha iyi dedi 2 hafta önce.pek içime sinmemişti bugün çok kaşınınca dayanamayıp verdim ama içime sinmedi pek

Bebekle spora giden anne benim ama spinning yapmiyorum,farkli bolgeleri calistiran 9 alet var.Haftanin 3 gunu gidiyorum simdilik,ogle uykusuna denk getirmeye calisiyorum uyanincada ben calisirken izliyor.Cok sukur mikrop kapma olayi olmadi insallah ta olmaz zaten havalar soguyor artik nadir gotururum.
Evelsi gun sutum azalmisti ama sporla mi alakali bilmiyorum,ekstra takviye almaya basladim promalt iceceklerden.Asiri bir yorgunluk hissetmedim ben zaten 30dk calisiliyor,devaminda biraz ip atliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…