2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim kız oldugu yerde yuzüstüyken 360 derece dönüyo.ayagının biriyle de kendini öne dogru atıyo .hafiften ilerlemeye basladı.bugunlerde de dizinin üstünde durmaya calışıyo.sanırım sürünme pozisyonuna gecmek için calışmalara basladı
Ablasının tahta bi aynası vardı.baya ugrastı ablamız onu keçeli kalemlerle boyamak için.benim minik kuzu ben mutfaktayken aynaya ulasmayı basarmış bi güzelde yalamış.odaya bi girdim aman allahım yüzü gözü boya içinde
Demem o ki asıl yorgunluk bebişler sürünmeye baslayınca baslıycak galiba

Havuç için ne dersin lili? Bizim doktora pırasayı sordum,gerek yok soğuk havuç verirseniz daha iyi dedi 2 hafta önce.pek içime sinmemişti bugün çok kaşınınca dayanamayıp verdim ama içime sinmedi pek
Olabılır cnm
Ama pırasa ısırıp geveleyebılır ya
Daha ıyı gıbı gelıyor
Annem der hep eskıden oyle yaparlarmış
Bı sarımsak sogan gıllerın tedavı etkısıvar ya

Ben de doktorun tavsiyesiyle havuç vericem. Pırasa soğan ağzını yakmiyormu?

Baktım.siteye canım güzel görünüyor. Montla kullanımı nasıl kış icin? Bnm oğlanın görüş alanı kapanınca sinirleniyor yan tarafı yüzüne gelmiyor mu? Bir de sen ne zamandır kullanıyorsun?

Havuç için ne dersin lili? Bizim doktora pırasayı sordum,gerek yok soğuk havuç verirseniz daha iyi dedi 2 hafta önce.pek içime sinmemişti bugün çok kaşınınca dayanamayıp verdim ama içime sinmedi pek
Ben de sert bı havuç vericem yrn

Süt konusu önemli çünkü zaten az. Bende fitness + pilates yapıcam ama oğlanı gotusem durur mu diye endiseliyim.bebek arabasiyla içeri sokuyorsun değil mi

evet canim puset yada arabayla duruyor.Spor bu kadar etkiliyor olamaz ya esimle de gece yatarken tartistik uzuldum biraz bu sabah resmen 1/3 oraninda cikti,agliyorum uzuntumden.sporla ilgisi var desem zaten haftada 3 gun aralikli gidiyorum ilk 2 hafta azalmayan sut bu hafta azalmis olabilir mi?belki de sut bitiyor bunca cabama ragmen.kafam catliycak dusunmekten

Ben de ergobaby 360 cool air var 4 pozisyonda kullanılabiliyor canım. Ergobabyi süper tavsiye ederim biraz pahalı ama değer ödüllü kangurudur ve tabiki ergonomik

Benim doktor da soğuk havuç ver dedi ama baksana bizim kızlar yok verme koparırlar diyorlar korkuttular beni. Ben diğer doktora ve tüm doktor arkadaşlarıma sorun döneceğim

Benim doktor da soğuk havuç ver dedi ama baksana bizim kızlar yok verme koparırlar diyorlar korkuttular beni. Ben diğer doktora ve tüm doktor arkadaşlarıma sorun döneceğim
Canım havucu koparması imkansız gibi bişey ama salatalık öyle deil.o cok rahat kopar

Canım havucu koparması imkansız gibi bişey ama salatalık öyle deil.o cok rahat kopar
Evet haklısın canım ama ben salatalığı temkinli emdirdim tam ortasından, ucundan falan değil, zaten bir dakika falan. Çok dikkatliyimdir bu konularda. Ama burayi yazarken de dikkatli olmak gerekiyor onu farkettim sonuçta örnek olabiliriz başkalarına.

Canim ben rahatim baya burada kis geldi zaten, kendi montumu kapatıyorum iki yandan simdilik. Asla bebegi montla oturtmuyorum. Boyun kismina bi atki geciriyorum. Rahat edemez montla. Bazen bi battaniye sariyorum cok soğuksa. Yanlardan saga sola bakarak rahatca görebiliyor etrafini :)

Ben de ergobaby 360 cool air var 4 pozisyonda kullanılabiliyor canım. Ergobabyi süper tavsiye ederim biraz pahalı ama değer ödüllü kangurudur ve tabiki ergonomik
Benimki de önde, arkada, yanda (kalca destekli) tasinabiliyor ayına göre canım. Ama ergo baby de cok iyi biliyorum. Yalniz onun saticilari bile kullanim klavuzunda disa dönük sadece 15 dk tasinabilir deniyor, fazlasini önermiyoruz demislerdi fuarda. <3

Son düzenleme:
Yakabılır belkı cnm ben bu kadar kucukken vermedm

Eğer öyleyse sadece yürüyüş yapmak lazım..

Etiketle beni cnm

Benim kız günde bir iki kere sulu kaka yapıyor bu ishal mi kızlar ne versem acaba gecmesi icin cok agliyor sürekli ondan oldugunu düsünüyorum

Benim kız günde bir iki kere sulu kaka yapıyor bu ishal mi kızlar ne versem acaba gecmesi icin cok agliyor sürekli ondan oldugunu düsünüyorum
Karnından sesler gelıyor mu
Gacır gucur ses gelır, karnı agrır
Dr a sorup probıtoyk verılebılır ama dr derse

Arkadaşlar yardıminiza ihtiyacım var iki üç gündür bebeğimin saçları aşırı terliyor bir haftadır teeliyordu ama iki üç gündür aşırı olmaya başladı böyle bir şey yaşayan var mı

Canım durduk yere mi terliyo yoksa emerken mi.benim kız emerken boncuk boncuk oluyo sacının teri.hamamdan cıkmış gibi.bilmiyorum hiç önemsemedim ama umarım önemli bişey deildir

Evet ben de o kadar taşıyorum zaten nolur nolmaz

Canım durduk yere mi terliyo yoksa emerken mi.benim kız emerken boncuk boncuk oluyo sacının teri.hamamdan cıkmış gibi.bilmiyorum hiç önemsemedim ama umarım önemli bişey deildir

Emerken de terliyor durduk yere de kiyafetim bile islaniyor artık o yüzden korkmaya başladım inşallah önemli bir şey değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…