2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bizimkide dısa dönük seviyo

Ben bizim doktora sordum az önce elma suyu falan karıştırıp verelim mi kavanoz mamalarına bizim mamadan ekleyip yapabilirmiyiz dedim ama kakası düzenleme kadar onlara başlamayalım çünkü çoklu gıda alerjisi olabilir dedi

Evet cnm yürüdüm. Bı baktı etrafına şaşkın şaşkın sonra mizmizlanmaya başladı. Hele bı tanesinin içinden çıkarana kadar ne çektim . Sen hangisini kullaniyorsun

Merhaba kızlar kızım 2,5 aylık, başım çatlıyır ağrıdan günlerdir deli gibi ağrıyor uykusuzum.. gğndğz zaten uyumaya fırsatım kalmıyor gece kızım yatınca hemen yatıyorum uyuyayım diye çok uykum var ama bir türlü dalamaıyorum maalesef bej dalana kadar çocuğun uyanma saati geliyor birkaç saat uykuyla duruyorum resmen günlerdir tükenmişlik içindeyim ... Bazen dizi açıyorum kulaklıkla dizi izliyorum yatakta uyuyakalayım diye ama o da etki etmiyor kendi kendime de dalamıyorum sizce ne yapmalıyım, doktor derdime bir çareeee

Ben papatya çayı içiyorum günde iki kez. Eh işte. Bı de gün içinde uyumamak lzm. Ayrıca hafif mayisinca hemen yatağa koşmak gerek

Kıyamam,
Kıyamam, bizim sadece inek sütü alerjisi

Arkadaşlar slm. Aramızda spora başlayan bı anne vardı. Sanırım spinning yapacak ve bebişi de yanında götürecekti . Bebekle salona gitmek nasıl? Bebek arabası mi götürüyorsu? Mikrop falan kalmaz mi? Ayrıca spinning çok zor değil mi ya? Sütü azaltmiyor mu yoğun tempo?

Dua ederek uykuya gecmeyı denemedıysen dene derım

Cok tesekkür ederim, oldukca iyiyim. Öyle sevdim ki anneligi. Allah yavrularimizdan ayirmasin. Cok güzel gidiyor simdilik. Siz nasilsiniz, nasil gidiyor oglanlarla? (Yanlis hatirlamiyorum iki oglandi degil mi?)
Evet cnm dogru hatırlıyorsun :)
Iyı gıdıyor buraları beklıyrz ıste
Herkes sosyal medyalarda bıraktı bızlerı
Ek gıdaya gecıcez daha bılgı paylasıcaz buralarda :) kalan saglar bızımdır
Sende yoksun bayadr

Valla bende kendı kafama gore uyguladım
Bdv bardakla corba falan ıcırıyr yanlıs hatırlamıyrsam
Ben kasıgı elıne verdm doktu sactı
Katı olanları elıne verdm mıncırdı heryere yapıstırdı
Oyle takıldık
Heryer mahvoluyor ama ogrenıyor
Hemde cok rahat oluyor anlatamam
Koyarım oglumun onune corbasını ıcer kucuklugunden berı

Çok iyi :) Benimkiler evi mahvedecek desene :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…