2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ayy kuzular ne tatlidirlar. Ben de hevesle bekliyorum 6 ayin dolmasini. Hic püre vermeyip blw yapmayi hedefliyorum ama bakalim. Duymussunuzdur belki, aramizda yapanlar var mi bilmiyorum.

Ayy kuzular ne tatlidirlar. Ben de hevesle bekliyorum 6 ayin dolmasini. Hic püre vermeyip blw yapmayi hedefliyorum ama bakalim. Duymussunuzdur belki, aramizda yapanlar var mi bilmiyorum.
Ben yapacağım blw :) tümden havuç, elma veriyorum eline yalanıp duruyor şimdilik erken tabi. Blwyi katı uygulamak zor kitabını okudum biraz esneteceğim yerine göre. Ama baktım benimkiler canavar o zaman tam gaz :))

Neocate kullanıyoruz canım. Pregomin in tadı nasıl? Ne zamandır kullanıyorsunuz?

Çok kötüüü.. çok üzülüyorum içirirken iğrenç kokuyo ya içine mecbur pekmez katıyorum yoksa ağız dolusu yetişkin gibi kusuyo. bizim doktorda neocate de olabilir içerikleri hemen hemen aynı dedi. Bende dedim hangisinin tadı güzelse o olsun dedim ama o da hiçbiri güel değil ve bebekler sevmez dedi. Sen ne zamandır kullanıyorsun canım ve bebeğinde bir gelişme var mı kakasında falan

İnş canım ilk oğlum da çevre baskısıyla çok yanlışlarım oldu şimdi rahat bırakacağım tadıyor sonuçta doyumluk değil tadımlık.
Tabak bitmesine gerek yok. Etraftakileri nasıl sustururuz o sıkıntı işte

Maşallah canım sana.
Yok ben file de ters çevirip sırtına su dökeyim diyorum onda bile kıpır kıpır Elimden kayacak diye korkuyorum :)
Biz onu ancak eşimle yıkarız yoksa durmuyor yaramaz :)

Iyiyim canim, annelik delilik ama cok cok güzel bir seymis. Annem de iyi. Sen/siz de cok iyisiniz umarim
Uyku sorunu dışında iyiyiz çok şükür. Bu gece de 9 kere kalktı oğlum. 1.5 saatten fazla uyumadı. Bir ayı gecgindir 3-4 gün dışında hep böyleyiz. Çok zorlaniyorum. Gündüz maksimum 30 dk uyuyor. Yuvarlanıp gidiyoruz işte. Sen ne güzel kilo vermişsin öyle. Uykumu alabilsem bende spor yaparım ama hiç halim kalmıyor (

Şaşırtıcı iyi ben şuan döndüm eski kkiloma ama ufak bir göbek var pilatese gidiyordum 1 ayı gecti şimdi ara vermek zorunda kaldım çünkü ev bebek spor pertim cıktı bu zayıflık bana yaramadı

ooo blw ci geldi cnm bende blw yapıcam sevindim iyki geldin 25 haziran benmki seninle aramız az sanki hatırşıyorum seni doguma son kalanlar grubuyduk ben gelmiyo bnmki diye sızlanıyprdum bayramda cıktı geldi
Ben blw kitabı ve o tabak biticek kitabının siparişini verdim netten de baya bilgi edindim cok video iZledim inş güZel olur
Bizim var daha ek gıdaya aralık sonu başlarım 6 ay ile

Maşallah canım sana.
Yok ben file de ters çevirip sırtına su dökeyim diyorum onda bile kıpır kıpır Elimden kayacak diye korkuyorum :)
Bizde eşimle yıkıyorduk önce suyu eşim dökerdi ama artık ağırlastıkca file sarkar oldu bide küvet katlanır olunca esneyip kapanacak gibi oluyordu iş başa düştü dedim aldım kucağa çok şükür iyiyiz şimdi:) inş sizde oturmaya başlayınca rahat edersiniz

Aman canim dikkat et, havuc elma sert verme tehlikeli. Onlarin damaklari bizim tahminimizden daha sert, Allah korusun kopariverirler bogazlarina kacar. Yumusatiyorsan sorun yok. Yerim o canavarlari ya, ne güzel. :))

Canim cok tesekkürler, tahmin ediyorum. Iyi uyuyamasam bende de bu dediklerime enerji kalmazdi kesin. Ama
Kanguru denedin mi? Benim elim ayagim oldu. Öyle alisti ki, icine girer girmez uyuyor yorgunsa, degilse bakiniyor öyle :))

Aynen ben de sasirdim. Öyle tahmin etmiyordum. Bende de kaldi ufak bi göbek. Ama cok rahatsiz etmiyor. Büyümez ins tutarim biraz kendimi de böyle cok yemem

Yaa harika, beraber ilerleyebiliriz. Benim de 3 ocakta dolacak 6 ay. Birkac gün esnetebilirim cünkü 1 hafta gec geldi benim bebis. :) Ben de baya bilgilendim, habire videolari izliyorum. :)

İğrenç tadı da kokusu da. Sütüm yemeyip bu mamaya mecbur olduğum için nefret ediyorum kendimden. İki haftadır diyetteyim ve mamaya başladık. 3. Gün kan gelmesi durdu. Mukus azaldı gibi. İnşallah çabucak iyi olur bebişlerimiz. Alerji için özel mama yapıyorsun tadını bari azıcık iyi yap değil mi? Bi de içerik çoğunlukla mısır şurubu...

Maşallah canım sana.

canim bende filede yikiyorum.basindan beri ters cevirince fileyi elleriyle tutturuyorum.kuala gibi yapisiyor
zaten 2 dk cabuk davranilirsa kaymaz insallah

Evet aynen öyle valla biberonu yıkadığım halde bile koku gitmiyor. Bizimki yemiyor fazla ya napıcam bilmiyorum. Eskiden günde 900 ml mama içerdi şimdi 400-500 anca çünkü içemiyor. Sen nasıl veriyorsun içine ne koyuyosun birde öyle deniyim.

Pekmez i sevmedi benim kızım. Hipp in pirinç manasından bir tatlı kaşığı pişiriyorum. İçine yine hipp in meyve püreleri var 1 tatlı kaşığı ondan koyuyorum. 3 ölçek mama koyuyorum. Pirinç manasını sulu pişiriyorum. Ya da hipp in elma suyu var 30 cc elma suyu 30 cc su 2 ölçü mama. Ya da anne sütü 40 cc 20 - 30 cc su içine iki ölçü mama. Gibi sürekli deneme halindeyim. Hipp in mamalarında 4. Ay yazıyor.

Aynen sıkıntı orada onları görünce artık eşimde ver diyor nerelere gitsem Allahım :)))

Lilipit cnm yazdım bende gruplara gel deniliyor gruplar ayrı mı nasıl Katılıyoruz
Cnm 14 grup var
Cagırıyorlar uyelere ıhtıyacı olan
Ordan cagıran olursa gruba gıdeceksın
Arkadaslarınla tanısaxaksın
Sonra yedıklerını falan hergun pylasaxaksın
Takım kaptanları dıyet yaparken yardmcı oluyorlar

Kim Boggs iki tane kanguru bir de
Sling sipariş verdim oğlanı koydum. Birinin içinde kayboldu daraldığı diğeri de küçük geldi. Dışa dönük belki durur. Ama uyuycagini pek sanmıyorum . Sallanmaya alıştı. Bir kac kere omzumda ve bebek arabasında uyumuslugu vardır.

Canim hangi marka olursa olsun disa dönük zararli. Öyle tasinmamasi gerekiyor Burada bir seminere katildim, doktor da vardi, öyle acikladi. Hay allah. Icine koyunca hemen hareket ediyorsun degil mi? Bizimki cok kücükten beri tasindigi icin alisti sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…