2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aa cok iyi yapmissin
Gider cnm zamanla
Bnmde gebelik oncesi kilom senin gibiydi yani 73 yakin :) ideal kilomda 68 ayni :)
Ilk hedefim 73 e ulasmak sonra 68 sonra da 65 :)

Canım şu takımlara benide alırlar mı sence
Canm ben bug0n gittim asm ye. Birazda geçmişti pek anlamadı. İstersen bez numarasını büyüt dedi. Kararsızım. Şuan geçti gibi eğer olursa 1 numara büyük alırım artık

Aa cok iyi yapmissin
Gider cnm zamanla
Bnmde gebelik oncesi kilom senin gibiydi yani 73 yakin :) ideal kilomda 68 ayni :)
Ilk hedefim 73 e ulasmak sonra 68 sonra da 65 :)

aynen benimde kademeli olarak hedefim 65,insallah ben de senin gibi muvaffak olurum.Su B fitten iyi bir yag yakimi ciksa bari.Son zamanlarda geceleri hipnotize olmus gibi kalkip birseyler atistiriyorum.Ablam normal oldugunu soyledi sutten dolayi ama kendimi kotu hissediyorum

Evet cnm insan emzirince deli gibi acikiyor gercekten
Ama tatli yemezsen bu krizler olmuyor
B fit bende ise yaramisti iyi inceltiyor
Eskiden gitmistim cnm

Kızlar benim sıpam uyumuyor. Her gece 3 ten önce uyumuyor. Uyursa da ağlama krizleriyle uyanıyor. 22 de uyuyor. 1 saat sonra uyanıyor. 23.30 da zar zor uyutuyorum. Yine 1 saat uyuyor en fazla. 1 gibi uyutuyorum. Yine aynı krizlerle uyanıyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Bi fikriniz var mı?

son bir aydir uyku duzeni filan gitti.kesintisiz 5 saat uyurdu sonra 1-2 kez kalkardi.Suan nerdeyse saat basi.oyle gidiyor bende aynen ne yapacagimi bilmiyorum.Devamli surette uykusuz yasamaya calisiyorum.

Evet cnm insan emzirince deli gibi acikiyor gercekten
Ama tatli yemezsen bu krizler olmuyor
B fit bende ise yaramisti iyi inceltiyor
Eskiden gitmistim cnm

ben malesef emziremiyorum ilk gunden beri red.sagiyorum son bir kac gundur azalma var sporla alakali degildir diye dusunuyorum sivi alimim iyi ama anlamadim.Butun bunlarin yaninda nasil zayiflanirsa artik:)

Selam.kizlar İnsAllah hepiniz iyisinizdir internet paketim bittiği için göremedim birkaç gün
Benim minik prenses perşembeden beri hasta nezle olmuş dedi doktor bütün tıkalı.surekli açıyorum ama öksürükte başladı.onceki hastalığından bitkisel öksürük şurubu var.onu kullanıyorum. Ek gıda olayı tam randımanlı olmasa da devam.bugun yoğurt başlayacağım tattirmaya artık.bugun öğlende 3-4 tatlı kaşığı patates, kabak,havuç ,ıspanak ve itmikten yapılmış sebze suyu çorbası verdim.cok sevmedi ama işte yarısını ancak içti.ama az önce 3 tatlı kaşığı Elma suyunu bayıla bayıla içti.bakalim yoğurta ne tepki vericek.2 çay kaşığı tattiracagim sadece.

Biz bugün 5 i bitirdik.disleri çok kaşınıyor sanırım resmen çıldırıyor herşeyi ağzına götürüyor.yuzume yaklastirinca yanagimi ceneme hemen ağzına almak için saldırıyor.salyalar gene resmen çeşme gibi akıyor
Büyük kizimda hiç salya olmazdı şimdi garip geliyor bana

Çok yabancı bilmeye başladı ilk başta tanımadığı birine hemen dudak bukup agliyot

ben malesef emziremiyorum ilk gunden beri red.sagiyorum son bir kac gundur azalma var sporla alakali degildir diye dusunuyorum sivi alimim iyi ama anlamadim.Butun bunlarin yaninda nasil zayiflanirsa artik:)
Sütüm azalacak diye ödüm kopuyor. Ben de senin gibi sağıyorum sürekli. Canı isterse ara sıra emiyor

Oo 4-5 nedir
Ne guzel :) ben ugrastimda cok boyle :)
Ay yesm yesem kilo almasam :) heksi
Şekerim 4-5 değil, 4+5. 5 kilo doğum fazlası 4 kilo önceden kalan. 10 versem kafii. Şu içsel yariyo diyenlerdenim bende

son bir aydir uyku duzeni filan gitti.kesintisiz 5 saat uyurdu sonra 1-2 kez kalkardi.Suan nerdeyse saat basi.oyle gidiyor bende aynen ne yapacagimi bilmiyorum.Devamli surette uykusuz yasamaya calisiyorum.
Pesim sıra gelin bakalım. gece nöbetçileri grubu olduk . Benimki aylardır öyle maalesef..

Kızlar mrb lar nasılsınız çok giremiyorum artık. Yoğun günlerim başladı. Daha önce arapça ya gittiğim için meal tekrarına başladım. İnş hayırlısıyla bitirmekte nasip olur.
Sizlerin nasıl gidiyor bebişlerle :)
Benim oğluş dönmeyi ilerletti az Az itekliyor kendini.
Elma ve Armut püresi verdim bi kaç kez erken mi daha. Su veriyorum günlük az az
Sizler neler Veriyorsunuz bebişlerinize :)

Zombi olduk resmen. Hadi uyumadın, ama ağlamak nedir ya :) öyle böyle ağlamak değil yani
aynen canım uyumuyor ve sürekli agliyor benim kız gece gündüz allahtan oglan kıza göre sakin yoksa delirirdim iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…