2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Aynen benim bebis te yapiyor.yutkunuyor hatta.bir kasik tutusu var ki masallahh yani.hersryi yiyecek gibi
Evet aynen öyle boğazına düşkün olacaklar galiba diyorum ben :)

Selam kizlar, beni hatirlayanlariniz vardir. Bazi sorunlardan giremedim ama oglumla ilgili degil cok sükür. Her sey yolunda gidiyor. Beni hic yormayan kolay, huzurlu bir bebek simdilik.

Eve dönmüs gibiyim, özledim valla, umarim herkes cok iyidir, her sey yolundadir. Sevgiler :KK200:
Selam :) maşallah bebişine çok sevindim

Aynen ben bazen ağzını açıp bakıyorum bile:))
:))

Kızlar bebeğimin kafasının arkasında tam ortada bir yumuşaklık var.hafıf girinti gibidir çöküklük.tam 4 aylıj olduk.eğer o bıngıldaksa kapanması gerekmiyomuydu.
Bizdede var ama ne zaman kapanması lazım bilmiyorum

Paylasimlar guzel.tesekkurler.
Ben de tam tersi,kilomuz az oldugu icin 6 ay i doldurmasini bekliyorum,ek gida icin.
Sindirim sistemi gelissin diye.dr. bana da baslayabilirsin dedi.asm hemsiremiz acele etme dedi.kendisininde bir bebegi var. 15 aylik.
Biz 5. Ay i doldurdugumuzda 6600 gr.olduk ancak ki.dogum kilomuz 3730 gr.idi.
Yanlis mantik uyguluyor olabilirim.emin degilim. Belkide dediginiz gibi zayif bebek kilo alsin diye ek gida ya da baslaniyor olabilir.

Aynen dediğin gibi düşünüyor bizim doktor da ama ben anne sütü veriyorum az alıyor ama 500 gr aylık o kadar da kötü değildir diye ben de öğüne geçmedim... ama ben de senin gibi düşünüyorum hala erken süt ya da mama daha iyi

Slm hanımlar
İstanbul avrupa yakasında
Küçükçekmeceye yakın halkalıda bakırköy de.
Acıbadem veya medipol hastanelerinde
Sebepsiz infertilite için önerebileceğiniz alanında iyi bir doktor var mı acaba?
Başka hastanede olur küçükçekmeceye yakın olan.

Iyi günler

Kizlar hasta ben

75.3 kiloyum
Iki kilom kaldi
14DDE363-AC88-459A-AB49-F062167ECC4F.jpeg

Kızlar bebeğimin kafasının arkasında tam ortada bir yumuşaklık var.hafıf girinti gibidir çöküklük.tam 4 aylıj olduk.eğer o bıngıldaksa kapanması gerekmiyomuydu.
6-18ay arasında kapanıyor bıngıldak, doktor her muayene de kontrol ediyor olmalı

Arkadaşlar gece 12 den sonra trafikte olanlariniz oluyor mu servis biraz erken geçiyor arabayla gideceğim ise ama korkuyorum yani arabayi kullanmaya değilde böyle pis tipler trafikte rahatsız eder mi diye

Selam kizlar, beni hatirlayanlariniz vardir. Bazi sorunlardan giremedim ama oglumla ilgili degil cok sükür. Her sey yolunda gidiyor. Beni hic yormayan kolay, huzurlu bir bebek simdilik.

Eve dönmüs gibiyim, özledim valla, umarim herkes cok iyidir, her sey yolundadir. Sevgiler :KK200:[/QUOTE/
Evine hoşgeldin cnm. Nasilsiniz görüşmeyeli. Annen nsl?

Kizlar hasta ben

75.3 kiloyum
Iki kilom kaldi
Eki Görüntüle 2058545
Aaah aah. Asansorun aynası catliycak. Azimle devam diyorsun ya , bravo sana. Bugün gidip bı spor salonuyla konuşayım artık . Doğum sonrası öncesi 4+5 kilo fazlam var daha.

KIZlar sarpı filede onunu rahat yıkıyoruz ama arkasını döndürdüğümüzde ayak bel hüç durmuyo elimizden kayacak nasıl hareketli zor yıkıyoruz siz nasıl yapıyosunuz ?

KIZlar sarpı filede onunu rahat yıkıyoruz ama arkasını döndürdüğümüzde ayak bel hüç durmuyo elimizden kayacak nasıl hareketli zor yıkıyoruz siz nasıl yapıyosunuz ?
Ay evet artik zor yikaniyor
Artik banyoda yikanma vakti geldi
Beraber banyoda yikanicaz artk sanirim

Kizlar makarna lutfen var ya
Ordan tarhana mi alsam
Ek gida da tarhana onemli ancak baharatsuz olmali bebeklere ozel
Kendimi yapmadiysak iyi bir yerden almak lazim
Ne dusunuyorsunuz?

Kizlar hasta ben

75.3 kiloyum
Iki kilom kaldi
Eki Görüntüle 2058545

Masallah cok guzel gorunuyorsun canim,darisi tum tontis annelere:nazar: :21:Benim de ideal kilom 68 ama hamilelik oncesi 71'e insem yeter.Son 10 kg yu bir turlu atamiyorum niyeyse oyle abanmiyorum da ama sut arttiricilar mi engelliyor acaba.B fite gidiyorum 2 hafta oldu toplam 7 seans gittim bakalim yagdan verebilecekmiyim cok merak ediyorum:spor:

Arkadaşlar gece 12 den sonra trafikte olanlariniz oluyor mu servis biraz erken geçiyor arabayla gideceğim ise ama korkuyorum yani arabayi kullanmaya değilde böyle pis tipler trafikte rahatsız eder mi diye

Canim kapa camini kilitle kapini yola bak,Allahin izniyle hic bisey olmaz

X