2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hormonlardan kaynaklı
Bana jel verdı almadım
Östrojen ıcerıyor o diye
Askında sıkayetım sadece akıntı ıdı
Bu dönemde hormonlara baglı olabılecegını soylemıstı

Ya bence o huy meselesı
Bnm ılk oglumun bı derın uykusu 21-24 arası olurdu
Sonra durmadan uyanırdı mahvederdı
Bu tosbayı emzır gazını cıkar altını temızle sev yatır besığine bırak uyuyor
Ben boyle sey gormedım
Eger abısı gıbı olsa ıkı cocuk bakamazdım
Tek yaptıgım bebekle ılgılenememek
Hala abıyle ugrasyrz
Gece ona daha cok kalkıyrm

Maşallah ya :)

Kızlar ne yapacagımı saşırdim artik. 1,5 aydir kizim hırıldıyor ne kullandimsa fayda etmedi buhar makinasi aldik bir sürü serum fizyolojik gecmiyor.kizim hala çok hiril hiril huzursuz,duzgun uyuyamıyor.ne yapacagım ben anlamadim

Al benden de o kadar hala büyük yoruyor kızım pamuk şekeri gibi sakin güler yüzlü büyüğün nazı cazı bitmiyor... allah hepimize yardımcı olsun

İkinciye hamileyken çok korkuyordum huyu benzer diye eşim de yıldırım iki kere aynı yere düşmez diyordu, haklıymış:) tuttuk çocuğa imparator ismi koyduk bebe fırtına gibi oldu

Hırıltı derken uykuda da mı o ses geliyo acaba
Benim kızımda uyanıkken hep hırıltılı.kim görse hastamı bu cocuk diye soruyolar.ama doktor ses telleri henüz tam gelişmedigi için o ses normal dedi.ilk kızımdada vardı zaten o hırıltı.ama gece uykusunda gelmiyo o ses yinede huzursuz hep ,sürekli uyanır,huyu böyle sanırım

Merhaba nasıl gidiyor zayıflama

Ayakta saklanmayı hiç sevmiyor. Hamağı var ona koyup sallıyorum . Öyle normal sallama da istemiyor. Hamak tam giderken tutulan içinde biraz vücudu dönecek. Yüzü o çarşafa değecek.

büyüdükçe sorunlar artacak desene.

Ben ikinciyi istemem diyorum artık sırf bunun gibi bi tane daha olursa diye. Ama bu oğlanlar sakın bi bebek bakmak bile çok zor. Bu gece depreme oluyor zannettim kafam oynayinca. Elimi yastık altına koyarım hep. Megersem elim titriyordu. Bu kadar siyirdim yani. Kafamın sol tarafında kelim görünmeye başladı ki saçlarım çok gür. Avucla dökülüyor .

Gunaydinlar.
Aşili gecemiz iyidi de bu sabahimiz zorlu basladi.cok az atesi vadi.cook aglayinca ilac verdim.
Ama asil edisem;aşi kaynakli degil.bacaklarindan birinin diz hizasinin ustundeki bogumu digerine gore daha dar.ayrica bir bacaginin diz-kasik arasindaki bolgesi digerinden daha ince.
Dr a sali gidecegim.ama once sizlerle paylastim.dogustan kalca cikigi muayenesi usg si.normal cikmisti.
Simdi bu nedir?

Hay allah hala düzelmedi demek geçenlerde nette bi yazı okudum d vitamini bazı bebeklerde kabızlık uykuya dalamama iştahsızlık yapıyormuş ve ilerleyen dönemde de karaciğerle ilgili sorunlar oluyormuş. Her gün güneşe çıkarın onun yerine diyordu ama bilemedim ben kullanıyorum riske atmak istemedim. Aklıma sen geldin bide bunu araştır derim başka bişey kullanmıyorsun çünkü belki damlayı değiştirirsin

Geçmiş olsun zor gerçekten evindeki halıları kaldırmayı dene istersen belki alerjiktir hırıltısı.

Mrb.lar.Dvit.tahlil isteyin dr.dan.cunku sadece bebeklerde zehirlenme vakalarina rastlanmis.normalde zehirlenme olmamis hic
Alerji ise bir doneme kadar tam hatorlayamadim simdi 1 yaş veya 4 yaş di.once hayvansal kaynakliymis. Sonra bitkisel olurmuş. Yani toz,polen falan gibi

Bu dönem çoğumuzda aynı galiba.. 15-19 hafta arası özellikle bizimki gibi 17 yse gerileme döneminin en sert geçtiği dönemmiş. Umarım kızım da oyüzden huysuz ve sürekli uyanıyordur. Sabah 5 te kalkıyor geri uyutamıyorum salonda oynuyor bildiğiniz Geçmesini beklemekten başka çare yok sanırım

Uykuda da geliyor bazen nefes alamiyor gibi balgam dolu dedi doktor bir kere temizlettik yenidogan polikliniginde ama temizletmeye guvenemiyorum kendi gecsin istiyorum.

Evime gelmeden baslamisti bir hafta oldu geleli hep annem ve kayinvalidemde kaldim orada da halı yoktu bilmiyorum ki neden

Neydı cnm adı

2.ay aşını yaptıktan sonra doktor bacağında şişlik olabilir demişti ki şişmişti de. 4.ay aşısı 2.ayın devamı olduğu için aşı sebep olmuş olabilir.

2.ay aşını yaptıktan sonra doktor bacağında şişlik olabilir demişti ki şişmişti de. 4.ay aşısı 2.ayın devamı olduğu için aşı sebep olmuş olabilir.
Aşidan birkac gun once farketmistim.emin olamiyordum.aksam esime dedim.o da farketti
Benim gorme sorunum var.bir de astigmat olunca.zorlaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…