2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yaaa :/ bende dun aksam kavga yaptim dedim sen beni istemiyo musun artik cocuk dogdugundan beri tik yok..( ama aslinda bende yapmak istemiyorum ) ama bakim diyorum ne tepki vericek.. sonucta erkek ya yorgun olsa da akillarina gelmez mi
Bnm eşimden yana sıkıntı yok
Benden yana sıkıntı
Ben sızıp kalıyrm :)

Kızlar bebısınıze hangı markalardan urun alıyorsunuz
Tesaduf gordum defactoda seker seyler var
Kuması sağlıklı mıdır acaba

Ben civilim e bebek lcw takiliyorum
Simdi de havalar sogudu uyku tulumu alsam mi kullanisli mi yoksa battaniye mi devam etmek lazim ustunu acmaya basladi

Hanımlar beatrisi göremiyorum sanki???hiç mesajına denk gelmedim bayramdan ber. Bana mi denk gelmedi yazdı da acaba.
Bayadır yazmıyor onceden devamlı yaZardı
mother care ama sadece indirimde cok para vermem :) cogunlukla lcw arada koton
H&m tarzı güzel ama kumaşı dandik
Defacto hiç bakmadım ama alınır yani pamuk olduktan sonra bişi olmaz al bence

Aa defacto bebek kıyafeti satıyo muydu, merak ettim bakayım hemen.
Canım ben soobe, hm , lcw, koton, mothercare, carters, ebebek, özdilekte bi kaç var onlardan. Yani kısaca nerde ucuz bulursam alıyorum. Pamuk mu diye bakıyorum sadece.

Tmm canım sağol bebeğin ki öyle ewt habire ittiriyorum büyük oğlum. Zayıf onda ittirmeyi bıraktık.

Kizlar biberonlari her seferinde yikayip dezenfekte ediyosunuz dimi? Bu boyle kacinci aya kadar devam edecek

Anne sütünden sonra asla su verilmez dedi bizim doktor .anne sütü ağzı korur mikroplardan dedi.ama mamadan sonra 2-3 çay kaşığı ver dedi.biz pamukçuk olduk mamadan sonra su verince pamukçuk oluşumu engelleniyor mus

="lilipit, post: 52925974, member: 492607"]Kızlar bebısınıze hangı markalardan urun alıyorsunuz

Büyüğüne aldım ama küçüğüne DeFacto hiç almadım.ama DeFacto iyidir giyimde.ben lcw , cıvıl,koton,soobe ve ebebekten alıyorum.

Kizlar biberonlari her seferinde yikayip dezenfekte ediyosunuz dimi? Bu boyle kacinci aya kadar devam edecek
Ben ilk kizimda 8 ay biberon kullandım hep dezenfekte ettim
Bunda da kullandığım sürece dezenfekte edicem sonra pamukçuk oluyor Allah korusun mahvoluyor kuzum

Carters ve mothercare alıyorum arada da Chicco. Mothercarein ürünleri güzel ve kaliteli. Cartersda aynı şekilde sadece kalıpları dar. Alacaksan 1-2 beden büyüğünü almak lazım

Ayni beni anlatnissin..su aralar ruh gibiyim.uykuya bile vaktim yok..once sunnet sonra birincinin okulu derken cok yoruldum..esim de zaten ilgisiz masallah.

Bebis kilolu ise normal..disari ittirince cikiyorsa gomuk degildir.kasik bolgesi yagli bebeklerde gomukluk oluyor..ilerde duzelir.ama surekli geri cekme hareketine devam et alt acma aralarinda..örneğin gunde bir iki kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…