2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ya bence o huy meselesı
Bnm ılk oglumun bı derın uykusu 21-24 arası olurdu
Sonra durmadan uyanırdı mahvederdı
Bu tosbayı emzır gazını cıkar altını temızle sev yatır besığine bırak uyuyor
Ben boyle sey gormedım
Eger abısı gıbı olsa ıkı cocuk bakamazdım
Tek yaptıgım bebekle ılgılenememek
Hala abıyle ugrasyrz
Gece ona daha cok kalkıyrm
Maşallah yaa. Seni yormuyor annesi. Dönüyor mu peki.

Merhaba nasıl gidiyor zayıflama :KK66:

Söyle böyle canim düzenli yapamadım bir türlü büyük hastalandı misafir ağırladım iki gün yalan oldu... haftaya tam gaz geri donmek istiyorum senden naber?

Ayakta saklanmayı hiç sevmiyor. Hamağı var ona koyup sallıyorum . Öyle normal sallama da istemiyor. Hamak tam giderken tutulan içinde biraz vücudu dönecek. Yüzü o çarşafa değecek.

büyüdükçe sorunlar artacak desene.

Ben ikinciyi istemem diyorum artık sırf bunun gibi bi tane daha olursa diye. Ama bu oğlanlar sakın bi bebek bakmak bile çok zor. Bu gece depreme oluyor zannettim kafam oynayinca. Elimi yastık altına koyarım hep. Megersem elim titriyordu. Bu kadar siyirdim yani. Kafamın sol tarafında kelim görünmeye başladı ki saçlarım çok gür. Avucla dökülüyor .

Allah yardımcın olsun canım senin postları okuyunca içim gidiyor valla, ikinci sakin olabilir ama gerçekten istersen yap çünkü herşey annede bitiyor...

Teoman canım beyimizin adı

Isyerınde hızmetlı bnmle yasıt
Dort aylık kızı var
Bu hamıleyken falan sigara içti hala içiyor
Bu noktada sınır oluyrm
Bıde maddı durumuda pek ıyı degıldır
Isyerıne poset rezene getırdım
Hem ara ogun yapıyrm hemde sut yapsın dıye ıcıyrm
Sıcak su alıyordum mutfaktan
Rezene getırdım sende ıcer mısın dedım
Poşet mı dedi evet dedım
O mılupanın rezene cayını ıcermış poşet sevmezmış ezıkledı benı :KK70:
Bana mı garıp geldı
Bılemedım
Bıde kızına verıyormus
Ben dogru bulmuyrm dedım
Dr a danısmıs o ver demıs
Olabılır ama ben doğru bulmuyorum
Zaten kucucuk mıdesı var rezene ıle doldurmam onu dedım
Bu seferde o bozuldu :KK70:

Ay evet sigara içenlerin böyle şeylerw takılması beni benden alıyo. Her şeye mana verirler tüttürürken.

Bende karar veremedim üstelik 4 veya 5 gün oldu kaka yok daha oğlum da gittikçe huysuzlanıyor

Canım gliserin diye bi fitil kullanmış arkadaşlar önerdi bana da. Yarımını veriyormuşsun, önceden de popoya biraz zeytinyağı sürersen iyi oluyomuş.
İstersen dr a sor, çıcuk huysuzlanıyosa ver derim

Ya var ya ılgılenmıyrm onunla ondan herhalde
Anlatırlardı oyun halısında uyuyakaldı falan diye
Imrenırdım bu da oyle
Oyun halısına bırakıp gıdıyrm ıs guç buyuk cocuk falan
Bındonıyrm kı uyumuş
Maşallah . Benim kız da anca çığlık atsın bütün gün. Kendi sesini duydukça bağırıyo şapşal

Doktoruna ben de sordum ama acıkınca zaten uyanır dedi. oğlum var benim şu an 11 yaşında o da bebekliğinde 2.aydan sonra tüm gece uyurdu.Zaten kilo sıkıntımız da yok , gelişimi gayet iyi 3.ayında 7.480 gr dı 65 cm idi.

Masallah ne guzel hem uyuyan hem kilo alan bebek.Darisi butum bebislerimize olsun

Ben de Zara da görmüştüm. Çok cooldu.

Bnm oğlan da üstünü açıyor sonra onları bu güzel ağzına götürüyor yüzünü kapatıyor. Boğulması dan korkuyorum. Tulum arayışlarına gidicem bende.

benimki doğduğundan beri kullanıyor. Bırakmadı memeyi. Bol akışa alışmasını diye hala tek delikli kullanıyorum.
heksi heksi canim ben bugun hepsiburadadan tulum aldim cunku ustunu acip duruyo bacaklarini havaya kaldirip indiriyo kaldirip indiriyo ne anliyosa artik :)) annem de sana cekmis sende oyleydin diyor

Ayakta saklanmayı hiç sevmiyor. Hamağı var ona koyup sallıyorum . Öyle normal sallama da istemiyor. Hamak tam giderken tutulan içinde biraz vücudu dönecek. Yüzü o çarşafa değecek.

büyüdükçe sorunlar artacak desene.

Ben ikinciyi istemem diyorum artık sırf bunun gibi bi tane daha olursa diye. Ama bu oğlanlar sakın bi bebek bakmak bile çok zor. Bu gece depreme oluyor zannettim kafam oynayinca. Elimi yastık altına koyarım hep. Megersem elim titriyordu. Bu kadar siyirdim yani. Kafamın sol tarafında kelim görünmeye başladı ki saçlarım çok gür. Avucla dökülüyor .
heksi heksi valla okuyunca sesli guldum bende bi tek benim kizimda bu huy var sanirdim aynen bizimkide hamakta ve normal sallama olmicak yuzu carsafa degecek sekilde sallicaksin.. bi de bu aralar hamakta 5 dk lik uyuyo kollarini rahat acamiyo sigamiyo herhalde.. once hamakta miyistirip sonra koltuga aliyorum koltuktada yuzune carsaf degecek sekilde kafasini pispisliyorum iki buklum kaliyorum.. yedir icir yatir annelere imreniyorum valla

Ya var ya ılgılenmıyrm onunla ondan herhalde
Anlatırlardı oyun halısında uyuyakaldı falan diye
Imrenırdım bu da oyle
Oyun halısına bırakıp gıdıyrm ıs guç buyuk cocuk falan
Bındonıyrm kı uyumuş
Maşallah işte her zorluğun yanında kolaylık veriyor Allah

Söyle böyle canim düzenli yapamadım bir türlü büyük hastalandı misafir ağırladım iki gün yalan oldu... haftaya tam gaz geri donmek istiyorum senden naber?

Allah yardımcın olsun canım senin postları okuyunca içim gidiyor valla, ikinci sakin olabilir ama gerçekten istersen yap çünkü herşey annede bitiyor...

Teoman canım beyimizin adı
Saldım bu ara ya bebek çok mızmız eskiden sabahları uyurdu uyansa bile bana bakar oynardı spor yaparken şimdi durmuyor ben kalktımmı oda kalkıyor sürekli kucak anca akşam saat 21-21:30 gibi uyuyor ondan sonra da takdir edersin ki spora hiç halim kalmıyor :KK43:

Canım gliserin diye bi fitil kullanmış arkadaşlar önerdi bana da. Yarımını veriyormuşsun, önceden de popoya biraz zeytinyağı sürersen iyi oluyomuş.
İstersen dr a sor, çıcuk huysuzlanıyosa ver derim
Canım huysuzluk dediğim sürekli kucak istiyor ama hafiften onunda huysuzluğu başlıyor biraz daha gözlemleyip bakmak istiyorum sağlık ocağı bilir demi

Gunaydinlar.
Aşili gecemiz iyidi de bu sabahimiz zorlu basladi.cok az atesi vadi.cook aglayinca ilac verdim.
Ama asil edisem;aşi kaynakli degil.bacaklarindan birinin diz hizasinin ustundeki bogumu digerine gore daha dar.ayrica bir bacaginin diz-kasik arasindaki bolgesi digerinden daha ince.
Dr a sali gidecegim.ama once sizlerle paylastim.dogustan kalca cikigi muayenesi usg si.normal cikmisti.
Simdi bu nedir?
Gecmış olsun cnm
Barız bellı mı
Sıze mı oyle geldı acaba

Kızlar ne yapacagımı saşırdim artik. 1,5 aydir kizim hırıldıyor ne kullandimsa fayda etmedi buhar makinasi aldik bir sürü serum fizyolojik gecmiyor.kizim hala çok hiril hiril huzursuz,duzgun uyuyamıyor.ne yapacagım ben anlamadim
Dr cıgerını dınledı mı
Onemlı bır mevzuu

Kızlar oglum bas parmagını emmeye alıştııı
Napcak ben ya
Emzık almıyor

İşte benim kız da öyle artık kabullensemmi diyorum . Suavinex emzik aldım ucu yumuşak soothie ye göre. Ama gece yine emiyo . Yedi yirmidört engelleyemiyorum malesef. Bi de çat diye çekmiyorum ters teper diye. Ama alışkanlık kalcak gibi, üzülüyorum ya.

Maşallah işte her zorluğun yanında kolaylık veriyor Allah

Saldım bu ara ya bebek çok mızmız eskiden sabahları uyurdu uyansa bile bana bakar oynardı spor yaparken şimdi durmuyor ben kalktımmı oda kalkıyor sürekli kucak anca akşam saat 21-21:30 gibi uyuyor ondan sonra da takdir edersin ki spora hiç halim kalmıyor :KK43:

Canım huysuzluk dediğim sürekli kucak istiyor ama hafiften onunda huysuzluğu başlıyor biraz daha gözlemleyip bakmak istiyorum sağlık ocağı bilir demi

Bilir canım götür de yapsın kakaları yavrucak.

X