2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İnşallah işe yarar oda sıkıntı yapıyor bazen benim oğlanda uykusunda ıkınıyordu. Hep bölük uyuyordu. Sonra düzeldi ama arada oluyo. Bide kendi yediklerine dikkat ediyormusun kayısı kurusu hoşafı içsen işe yarar mı acaba
Zaten incir yemekten hep ishal hibiyim

İnş düzelir canım ya biraz daha sabredin belki daha zamanı vardır ek gıdayı bekliyordur. yada yavaş çalışacak bağırsakları probiyotikli yoğurt verince belki faydası olur.

Kızlar su veriyormusunuz bebeklerinize benimkiler hem anne sutü hem mama yiyorlar su veriyorum içmiyorlar kasikla veriyorum akıtıyorlar sevmiyorlar

Evet canım benim oğlan öyle dün gece resmen kendi kendine eee eee dedi ki biz eee demeyiz uyuturken. Hep mızır mızırdı

İyi tatiller inş :) benimki nerdeyse 1 aydır öyle. Hep bi kalkayım oturayım derdinde. Kaldırmayınca da sinirleniyo :)
İnşallah ☺️ Bizimki yeni keşfediyor

heksi heksi soyle bir sey aldim ben. Henuz denemedim ama iyi gibi duruyor resimlerde. Diğerleri bana çok kullanışlı gelmedi.
Screenshot_2017-09-27-12-53-57.png

Hanımlar beatrisi göremiyorum sanki???hiç mesajına denk gelmedim bayramdan ber. Bana mi denk gelmedi yazdı da acaba.

Kizlar belki cok ozel olacak ama sormadan edemicem.. biz bebekten firsat bulup esimle beraber olamadik yani o isten geliyo bebegi aliyo ben bi dusa giriyorum sonra bebegi yika giydir doyur uyumadigi icin surekli kucakta dogru durust yemek bile yiyemiyoruz.. kendimizi yataga atar atmaz uyuyoruz derman kalmiyo valla acaba bizde mi anormallik var sonucta erkek ne bilim :/

Kızlar benimle aynı durumu yaşayan var mı? Bebeğim memeyi görür görmez ağlamaya başlıyor.. eskiden sadece geceleri emzirip gündüz sağıyordum ... şimdi gece de emmiyor sağıp veriyorum .. yok mu bunun bir çaresi? Çok kötü durumdayım.. 2 haftadır durum böyle düzelmek yerine daha da kötüleşiyor sanki :KK43: nolur bir bilen Yok mu ne yapmalı?
Canim bıkmadan usanmadan dene hep dene. Sutunle besle baska tada alismasin. Arkadaşım baya bi zaman uğraştı ama sonunda başardı. 1 yaşında bebegi. Şimdi memeden ayrilmiyo. Inş senin bebis de er ya da gec alır memeyi.

Kizlar belki cok ozel olacak ama sormadan edemicem.. biz bebekten firsat bulup esimle beraber olamadik yani o isten geliyo bebegi aliyo ben bi dusa giriyorum sonra bebegi yika giydir doyur uyumadigi icin surekli kucakta dogru durust yemek bile yiyemiyoruz.. kendimizi yataga atar atmaz uyuyoruz derman kalmiyo valla acaba bizde mi anormallik var sonucta erkek ne bilim :/
Bızde aynı
Ilk cocuktada oyleydı sımdıde oyle

Bızde aynı
Ilk cocuktada oyleydı sımdıde oyle

Yaaa :/ bende dun aksam kavga yaptim dedim sen beni istemiyo musun artik cocuk dogdugundan beri tik yok..( ama aslinda bende yapmak istemiyorum ) ama bakim diyorum ne tepki vericek.. sonucta erkek ya yorgun olsa da akillarina gelmez mi

Kızlar su konusu geçmiş yine bana kendi doktorum da emziriyosan suya gerek yok kesinlikle verme demişti. Şimdi bi doktor izliyorum o da kesinlikle vermeyin diyo. Nedeni de çoook mantıklı anne sutunde bebegin agzında tabaka kalır mikroplar kesinlikle agızdan içeri giremez. Ama iki kaşık dahi su verseniz agızdaki o sut tabakası erir gider ve bebek mikroplara açık hale gelir diyo. Su verirseniz pamukçul olur alerji olur ishal olur diyo. Yine yazıyım size su verenler dikkat eder belki:)

Kızlar su konusu geçmiş yine bana kendi doktorum da emziriyosan suya gerek yok kesinlikle verme demişti. Şimdi bi doktor izliyorum o da kesinlikle vermeyin diyo. Nedeni de çoook mantıklı anne sutunde bebegin agzında tabaka kalır mikroplar kesinlikle agızdan içeri giremez. Ama iki kaşık dahi su verseniz agızdaki o sut tabakası erir gider ve bebek mikroplara açık hale gelir diyo. Su verirseniz pamukçul olur alerji olur ishal olur diyo. Yine yazıyım size su verenler dikkat eder belki:)
Ama sadece anne sütü vermiyorum ben mamada veriyorum nettede mamadan sonra su verilebilir yaziyor emzitdigim icinde vermrsem olur mu su ben dra sormayı unutuyorum hep

Kızlar bebişim 3 gündür emerken sesler çıkarıyo özellikle de nefessiz kalmş gibi hııııııı die çekip duruyo sizde de var mı böyle bi durum?

Ama sadece anne sütü vermiyorum ben mamada veriyorum nettede mamadan sonra su verilebilir yaziyor emzitdigim icinde vermrsem olur mu su ben dra sormayı unutuyorum hep
Mama kısmını bilmiyorum ki canm onu bi sıçrarsın doktora gittiğin zaman

Çok şükür canım annemlere geldim konya ya 10 gün oldu yarın dönüyorum yoğunluk başka da bi şey yok .
Bizim pipi gömülü gibi oluyor sürekli dışarı çıkarıyorum normal mi ki aceba?
lilipit lilipit senin ilk oğlanın Nasıl olmuştu ne kadar süre geri çekmiştin?
Bizimkide geri kacıyo 2 ay oldu sünnet normal mi????

X