2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Arkadaşım ben o problemi emzirme süresini uzatarak çözdüm şimdilik .

Sorma vallahi millet ayrı alem

Ben de örtmeyi bıraktım artık. Nasılsa üstünde tutmuyor. Uzun kollu tulum giydirip yatırıyorum. Hava serinleyince napçaz bakalım.
Uyku tulumları güzel oluyor canim üstünü acma derdi olmuyor benim oğlandan kalan slumbersac torba tulumum var kollar açıkta sadece içinde de istediği gibi debeleniyordu

Uyur mutlaka biz anneler çok korkuyoruz ama bebisler sevgiyle bakıldığı sürece herkese uyum sağlayabiliyor... ben oğlumu hep memede uyuturdum bakıcısı birkaç ay salladı sonra masal anlatarak uyutuyordu... şimdi masal bile istemiyor uykusu gelince sırtını dönüp uyuyor 3,5 yaşında

Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum

Emzirmeyle alakalı canim bırakınca eski halimize döneceğiz hep prolaktinin suçu :)

Arkadaşım ben o problemi emzirme süresini uzatarak çözdüm şimdilik .

Benim kızın kilosu da sorunlu canim iki aydır sınırda alımı ondan moralim bozuluyordu daha çok emerse biraz daha toparlar umarım zaten birlikte son ayımız ekim ortasında yarım gün başlıyorum çalışmaya

Evet cok tuhafmis gercekten
Meme reddinden insan korkuyor gercekten
O yuzden biberona zorlayamadim hic
Biberon veriyorsun degil mi yani ne yapacaksin
Banlamislar snei ya offf
Canım çok geçmiş olsun. Acil şifalar kuzuya

Cok sgl cnm
littlebee efsunsuz Cgkfte uzgungul cok sagolun kizlar

Sgl cnm cigere indi ikisinde de yaa
Bronsiolit oldular

Sagol cnm
Ben simdi alerjiden dolayida diyet yapmayalim
Bu kotu oldu bnm icin
Tam ise baslamisken
Sut sagiyrm ama oyle bol sutum yok
İlk oglumda daha iyiydi ama yerdim yani
Kilo sorunum yoktu
İkinci gebelikte daha zormus bu isler

Masallah size ya ne guzelsiniz

Tüh. Rejim de yapıyorsun. Alerji yüzünden zaten herşeyi de yiyemiyorsun ee güçten düşersin ya. Bi diyetisyene gitsen.

KanIn tekrarı olmaz inşallah.
Allah yardımcın olsun.alerji konusunda.
Sagol cnm cok moralim bozuldu
Dr a sordum düzelmiyor yesem olur mu diye
Abartmadan ye dedi, bide dr bu durumu cok abartmadi, bende yiyim dedim sonuc kan
İnsan kendini sucluyor
Oglum hem hasta hem bagirsaklari kanamis of ya

Peki tulum terletme yapar mı?

Abartmadan ye dedi, bide dr bu durumu cok abartmadi, bende yiyim dedim sonuc kan
İnsan kendini sucluyor
Hay Allah ya.
Bebekler güçlü oluyor hemen atlatıyorlar gerçi.
Üzme kendini dicem ama üzüldüğünü biliyorum. Sen işini bilirsin,Dr a gidersin. Sen bilinçli annesin.

İnsan kendini sucluyor
Canım kuzu Eti dene istersen demekki sütle birlikte dana etine de hassas senin bidik çok üzülüyorum siz böyle kan falan diyince

Kizlar mutlu pazarlar..
Ben size bisey sormak istiyorum ya dogum yapali 3 ay oldu hala terliyorum.. var mi benim gibi olan?
tamam bizim ev yazin cok sicak gece 28 dereceyi gosteriyo termometre ama gecen yaz bu kadar terlemiyodum
Valla özellikle gece hava serin de olsa cam açık üstüm açık. Çok sıcak çoook

Maşallah yaa ne güzel

Kızım sma mamayı beğenmedi. Şekerli olduğu için aptamil nişastalı olduğu için hippi almamştım. Similac ın ya da evolvianın tadı benzermidir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…